md40

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez md40

1. Dzisiaj zdemontowałem schowek i dalej stanąłem, bo niewiem co dalej zdemontowac. Przydał by się jakis schemat lub zdjecia. moze są w elsa.
  2. chodzi o to z której strony mozna ją wyjąć z nagrzewnicy . wydaje mi się ,że od strony pasażera po demontazu schowka
  3. z której strony ?od kierowcy czy pasażera
  4. Gdzie jest grzałka elektryczna w nagrzewnicy. Czy da się ją wyjąć bez demontazu deski?
  5. md40

SWAP hamulców w A4 B8

Kupię zaciski+jarzma tył z s4 na tarcze 330
  6. Szukam dobrego mechanika do naprawy webasto. Mam padnięty sterownik.
  7. Szukam dobrego mechanika od webasto w świętokrzyskim. Mam padnięty sterownik
  8. Witam, przymierzam sie do wymiany radia concert na symphony i tu mam pytanie wg ETKI powinno być z literką H na końcu( concert ma C) .Czy mogę założyć z inną literą? Prosze o pomoc.
  9. Witam, przymierzam sie do wymiany radia concert na symphony i tu mam pytanie wg ETKI powinno być z literką H na końcu( concert ma C) .Czy mogę założyć z inną literą? Prosze o pomoc.
  10. Chciałem wymienić lampy tylne na ledy . Myslałem , że jak mam VCP to zakoduje przez BCM2 i tu niestety poległem,Bo po zakodowaniu pojawił się błąd dane niewiarygodne.Mam sterownik ..64N POMOŻE KTOŚ ?
  11. Potrzebuje pomocy w wymianie lamp zarówkowych na ledy w avancie 2009. Kodowanie+zamiana przewodów w komforcie. Mam sterownik ...64N. Najlepiej z woj.świętokrzyskiego.
  12. Podepnę się do tematu. Możesz podać w które piny w kostkach komfortu podpiołeś dodatkowe przewody. Ja podpiołem zgodnie ze schematem czyli od lampy prawej do pin10 kostka brąz T17p a lewa do pin9 kostka czarna T17o ,zakodowałem jak powyżej i mam meksyk. Kierunki w stopie zewnetrznym, przeciwmgielne w kierunkach, POMOCY please!
  13. W takim razie oprócz AMI jakie kable należy dołożyc ,żeby to działało
  14. Czy zmieniarka 8X0 035 110 C pasuje do radia Concert? Jakie kable są potrzebne do podpięcia? Dzieki za pomoc.
  15. Panowie, chciałbym podrasowac moje konie, gdzie najlepiej to zrobić?
  16. Koledzy, Pomocy! posiadam oryginalną instalacje do haka , wyświetla mi się błąd :żarówka tylnego prawego światła przerwa/zwarcie do plusa mimo ,że nie jest podpięta przyczepa. Wiązkę pomiędzy modułem a gniazdem sprawdziłem jest ok. Błąd wyświetla się nawet gdy nie ma podpiętej wiązki do gniazda . Czy to jest oznaka uszkodzonego modułu? Poniżej screen z Vag can pro przyczepa.pdf
  17. Dzięki, może ma ktoś do sprzedania
  18. Panowie, skończyły mi się klocki na przodzie. Prosze o pomoc w określeniu jakiej wielkości mam tarcze i jakie klocki założyć.VIN WAUZZZ8KX9A136177
  19. Pomocy, potrzebuję schematu do podłączenia wiązki do przycisku ADS w a4 b8 avant 2008, radio concert. Przycisk na konsoli centralnej
  20. md40

2.0 TFSI bierze olej

Panowie, krótko i na temat. Dwa tygodnie temu wykonałem remont silnika 2.0 tfsi CDNC u kolegi kixi4. Przejechałem 600 km, wszystko ok.poziom oleju bez zmian. Polecam kolegę, pełny profesjonalizm.
  21. md40

2.0 TFSI bierze olej

Zna ktoś przyzwoity serwis ,który wykona taką robotę w świętokrzyskim ?