Treść opublikowana przez Andronikus
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Czy termin kolejnego spota ustalony ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Thx Będę dzwonił
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nic się nie stało, szukam jedynie pewnej części do woza a za bardzo nie przypominam sobie gdzie są jakieś duże szroty. Wpadnij na spota to wyjaśnię Ci o co kaman Pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Czy ktoś posiada namiary (telefon, nazwisko) do gościa co prowadzi ten znany szrot w Lubzinie po prawej stronie przy samej drodze jak się jedzie na Dębicę z Rzeszowa ? Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eh - nikogo nie ma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witka Sławku gdzie foty ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
e no może to 800 PLN spuści ... korby z tyłu - obciach- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Audi A4 -> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8092558 Widzieli panowie ? Wiosna -> http://www.youtube.com/watch?v=RpjAkO4cDJU- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Moja propozycja: Spot 12 Kwiecień 15.00- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku - Wszystkiego co Najlepsze- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Marcin to ładny przeskok będziesz miał 15-->17- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co tu taka cisza ? Pewnie wszyscy pucują furki na słoneczku :gwizdanie:- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ja myślę, że każdy spot na którym co najmniej 3 osoby mają przez godzinę o czym gadać jest udany. Trochę mało nas było 5 osób: 4x + 1 x B3 <a href=http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_i_filmow_ze_spotow_tarnobrzeskich-t68593.0.html;msg780102#new>------ LINK do zdjęć ------</a>- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:gwizdanie: jak 11 to pewnie zaglądnę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ty się nie pytaj jego , tylko sam przyjedź , daleko nie masz :gwizdanie: Jak będzie chociaż 5 aut to przyjadę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Nie zdążyłem zagłosować w ankiecie -> co 2 tygodnie Skalarx -> Wszystkiego Najlepszego (będziesz w TGB ?)- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dlaczego nie ma info o następnym spocie ? Sławek się op......a ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie co powiecie na to ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku, podejście do spota noworocznego na najwyższym poziomie Szampan, kubki ..... Git Spot udany !- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zadam teraz zasadnicze pytanie. Ile osób będzie ? Sławek zliczyłeś ? :>- [ALL B5] Klima na "HI" wentylator nie na max
Witam Może ktoś odpowie mi na dręczące mnie pytanie. Jeśli podkręcę temp. na klimatroniku na HI (> 29oC) to wentylator nie wejdzie na max obroty będzie brakowało mu 3 kreseczki ? Czy to poprawne zachowanie ? Czy przy ustawieniu "HI" wentylator powinien dmuchać na max-a ? Może ktoś sprawdzić u siebie w B5 najlepiej '98 rok Pozdrawiam- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tragedia ! Jak ori lub odpowiednio dobrane to nie odpadają ! A nie jakieś z biedronki ! Wieś tańczy i śpiewa Ostatnio dosyć często spotykane "rozwiązanie"- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
spoko zimka- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Właśnie ! 14.30 jest git :> - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE