Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Craacen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Craacen

  1. Craacen odpowiedział(a) na Craacen temat w Audi A4 B6/B7
    znam dużo osób które jeżdżą i nic im nie robią ;p znajomy z pracy przetwornice schował pod lampy i nic nie widać że ma xenon ;p ja zaryzykuje i wstawie zobaczymy jaki będzie efekt
  2. Craacen odpowiedział(a) na Craacen temat w Audi A4 B6/B7
    hmmm czyli nie ma co zwlekać i nakładać ;p szkoda że nie ma sprysków. ale to chyba nie jest priorytet ?
  3. zgadza sie wszystko pasuje. Gdyby ktoś potrzebował ramy do szyby drzwi prawy tył to posiadam i sprzedam za grosze
  4. Craacen opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Posiadam przetwornice z całym okablowaniem xenonów, moje pytanie jest takie czy xenon mocno podnosi widoczność? jest sens montażu? ile (k) powinien mieć żarnik ? i jakie są najlepsze?
  5. budżet jest do 1000 zł. więc jak byście polecili coś , ewentualnie jakieś linki jak to wygląda
  6. klimatronic da sie ładnie ponoć przyciąć (zaokrąglić) a co polecasz wstawić ? radio czy navi?
  7. Witam wszystkim. Potrzebuje paru odpowiedzi a mianowicie 1. czy tunel środkowy 2din z b7 będzie pasował do b6 ? 2. czy po kupieniu radia będzie informacje na FIS jak do tej pory ? 3. czy będzie wszystko ze sobą sie zgrywało pod względem estetycznym ? 4. w tunelu 2 din popiołka jest przesunięta bardziej do drązka skrzyni? czy jest po prostu mniejsza? czy po prostu w tunelu 2 din wszystko idzie do tyłu. 5.jakie elementy z tunelu 1 din będą pasowały do 2din a jakie nie? Chcę wymienić cały tunel ponieważ jest pęknięty i podłokietnik ktoś namiętnie wycinał tak że płakać sie chce jak sie patrzy. Dzięki za pomoc i rozjaśnijcie mi jak do tego sie zabrać .POZDRO.
  8. Witam czy podnośnik szyby tylnej manual z sedana będzie paswał do kombi ??
  9. Witam, ja dzisiaj wymianiłem termostat za 490 zł wraz z jakimiś uszczelkami i rurkami jeszcze a i tak musze czujnik jescze wymienić ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.