-
Grzanie hamulców lewy przód prawy tyl
Więc... Wymieniony zacisk prawy tył. Dalej się grzeje... Wymienione przewody hamulcowe prawy tył lewy przód i grzeje się nadal ale już mniej i głównie przód a wcześniej gotował się tył. Panowie proszę o pomoc bp już 1000 zł wydane i nadal trzyma.
-
Grzanie hamulców lewy przód prawy tyl
Hydrauliczna rozumiem trwa przy Servo? Odgrzewam temat ponieważ po wymianie pompy hamulcowej na nową problem nie ustąpił. Czy może być problemem złe odpowietrzenie układu bo hamulce są słabsze niż przed wymiana pompy? Wydaje mu się ze jest dosyć miękki pedał
-
Grzanie hamulców lewy przód prawy tyl
Jak w temacie. Pytanie czy to pompa hamulcowa czy pompa abs. Tłoki sprawdzone przewody i cała reszta też. Znalazłem gdzieś ze jak po przekątnej się hamulce grzeja to pompa ale która bo raz piszą abs a raz nie?
-
ABT EDaS nalepka na komputerze
Witam Znalazłem takie coś na swoim komputerze ECU. Pacjent 2.5 TDI AKE auto sprowadzone ze Szwajcarii na hamowani wyszło 170 kunia Ale mam dziurawy dolot, auto kopci. Oraz hydraulika już zmęczona więc spadek uzasadniony. Pytanie czy ktoś wie co to za nalypka i o co chodzi?
-
Dziwnie przyspiesza 2.5 TDI AKE
Sprawdzone i pokazuje 100%:-)
-
Dziwnie przyspiesza 2.5 TDI AKE
Witam Pytanie dość dziwne pewnie i myślę że może część z was pomyśleć że to moje złudzenie. Sytuacja jest taka: Jak dodaje gazu w mojej audi gwałtownie (do dechy) to nie przyspiesza tak dobrze jak to robię stopniowo (czyli przyspiesza slabiej). Czuć jest też sporą różnicę jak odpuszczam z pozycji maksymalnej pedal gazu. W pewnym momencie jest czuć wyraźnie lepsze odejście. Pytanie moje jest takie: co może być przyczyną i czy to jest może norma w tym silniku tylko ja się czepiam. Błędów vag nie pokazuje.
-
Proszę o analizę logów 2.5 TDI 180 KM
Nie ma bledow a silnik byl rozgrzany bodaj do 92 st C. Czy samemu dam rade to wyregulowac?
-
Proźba o analizę logów 2.5 tdi ake
DYNAMICZNE: Grupa 010: http://vaglog.pl/log_225218.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_225217.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_225216.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_225215.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_225214.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_225213.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_225212.html STATYCZNE: Grupa 014: http://vaglog.pl/log_225207.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_225206.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_225205.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_225204.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_225211.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_225210.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_225209.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_225208.html BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_225203.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_225202.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_225201.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_225200.html Założyłem temat w dziale diagnostyka ale odzew slaby wiec zalozylem rowniez tutaj. Z gory dziekuje za pomoc. Samochod kopci na czarno (kolegi taki sam ani troche) i mam wrazenie ze jest deko slabszy. Na hamowni wyszlo 170km
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
3 auta to taki dosc kameralny spocik. Mam nadzieje ze sie uda spotkac w wiekszym gronie. Ja jestem na tygodniu w Elblagu dostepny prawie codziennie a z weekendami roznie tak wiec czekam na termin
-
Proszę o analizę logów 2.5 TDI 180 KM
Wydaje sie troche slabszy i kopci na czarno. Na hamowni wyszlo 170 km. Kolega ma a6 z takim silnikiem i ten sam rocznik i nie puszcza dyma ani troche. No i troche jest jednak bardziej zrywne
-
Proszę o analizę logów 2.5 TDI 180 KM
Witam Proszę o analizę logów z mojej Audiczki. Mam nadzieję że są dobrze zrobione. DYNAMICZNE: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_225212.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_225213.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_225214.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_225215.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_225216.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_225217.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_225218.html STATYCZNE: Grupa 014: http://vaglog.pl/log_225207.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_225206.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_225205.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_225204.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_225211.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_225210.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_225209.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_225208.html BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_225203.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_225202.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_225201.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_225200.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tez bylem i czekam na kolejne terminy;)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chetnie sie pojawię na tym spocie. A co do problemu z moim 2.5 tdi to kolega adadur zvagowal furke i pocieszyl mnie twierdzac ze jest wsjo dobrze. Dziekuje za pomoc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziekiza szybka odpowiedz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam. Poszukuje klubowicza który chciałby pomoc w podmiance paru gratow w a4 b6 2.5 tdi 180km z powodu braku mocy. Świeżo sprowadzilem sie do Elblaga I nie wiem do kogo moge uderzyć z takim problemem. Poza tym chetnie bym pojawil sie na jakims spocie i poznal innych.
kepasus
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta