Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzanie hamulców lewy przód prawy tyl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Pytanie czy to pompa hamulcowa czy pompa abs. Tłoki sprawdzone przewody i cała reszta też. Znalazłem gdzieś ze jak po przekątnej się hamulce grzeja to pompa ale która bo raz piszą abs a raz nie?

Opublikowano

Pompa hamulcowa jest winna.

Opublikowano

Pompa hamulcowa do wymiany

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hydrauliczna rozumiem trwa przy Servo?

Odgrzewam temat ponieważ po wymianie pompy hamulcowej na nową problem nie ustąpił. Czy może być problemem złe odpowietrzenie układu bo hamulce są słabsze niż przed wymiana pompy? Wydaje mu się ze jest dosyć miękki pedał

Opublikowano

Jak pedał miękki to może być zapowietrzony układ jeszcze.

Opublikowano
  • Autor

Więc...

Wymieniony zacisk prawy tył. Dalej się grzeje...

Wymienione przewody hamulcowe prawy tył lewy przód i grzeje się nadal ale już mniej i głównie przód a wcześniej gotował się tył. Panowie proszę o pomoc bp już 1000 zł wydane i nadal trzyma.

Opublikowano

Mam ten sam problem i przymierzam sie do wymiany pompy ham z serwem ale kolego po Twoich doswiadczeniach zaczynam miec watpliwosci czy ta wymiana przynciesie u mnie pozytywny efekt

  • 3 lata później...
Opublikowano

Czy ktoś rozwiązał problem?????

Opublikowano

Koła "na krzyż" to jeden obwód hamulcowy. Skoro grzeją się oba, to przyjrzałbym się czy nie ma jakiegoś problemu z agregatem od abs/esp. Szczególnie jeśli jest esp.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wymieniłem pompe ABS i przewody od pompy hamulcowej do ABS-u i jak wyżej kicha.

Pomoże ktoś ?????????????

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 11.01.2021 o 17:45, Wotek2 napisał:

Wymieniłem pompe ABS i przewody od pompy hamulcowej do ABS-u i jak wyżej kicha.

Pomoże ktoś ?????????????

Cześć ,

doszedłeś już co było przyczyną ? Bo i ja się borykam z tym problemem 

 

Opublikowano
W dniu 31.03.2022 o 13:36, brudnyhary napisał:

Cześć ,

doszedłeś już co było przyczyną ? Bo i ja się borykam z tym problemem 

 

SERWO SERWO SERWO :)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Hej. Ponawiam pytanie, gdyż borykam się z tym samym problemem, a ręce mi już opadają. Auto oddane do mechanika grzało się tylko lewe przednie koło. Zaciski zostały zmienione (komplet) tarcze i klocki również. Mechanik twierdził, że już wszystko ok. Auto przejechało 1000 km, zagrzało się lewe przednie i prawe tylne koło (klocki i tarcze znów do zmiany, wożę w bagażniku nowe ale nie zakładam póki nie dojdę o co chodzi). Odpowietrzanie pod ciśnieniem nic nie dało, a więc została wymieniona pompa hamulcowa i serwo. Lewy przód przestał się grzać, prawy tył dalej grzeje. Co może być powodem? Może ktoś z Was doradzi, bo już opadam z sił. Jeszcze raz odpowietrzać? Tym razem było odpowietrzane normalnie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.