Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pite

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pite odpowiedział(a) na wosia1500 temat w 1.9TDI
    Warto stosować zamienniki zestawów uszczelnień czy raczej tylko oryginał ?
  2. pite odpowiedział(a) na wosia1500 temat w 1.9TDI
    No właśnie, ja obserwuje temat ponieważ mi przyrasta olej po 1000km ok dwie skale bagnetu (przy oleju na minimum na bagnecie po 1000km jest 2x z skala od min do max ) czyli dużo. Kultura pracy jest wyśmienita, silnik odpala bez zająknięcia po dwóch tygodniach postoju w garażu, nie dymi etc.. Wymieniłem kompletne uszczelnienie VACUM pompy (uszczelki + oring) i nie pomogło nic. Teraz przeglądam fora i spotkałem się już z tematem tych cewek na pompkach
  3. pite odpowiedział(a) na wosia1500 temat w 1.9TDI
    Ten film ciekawy ale mnie zastanawia jedno, czy jeżeli puszcza na o-ringch to czy kultura pracy silnika nie powinna się pogorszyć ?
  4. pite odpowiedział(a) na wosia1500 temat w 1.9TDI
    Witaj, zrobiłeś już może ?
  5. pite odpowiedział(a) na wosia1500 temat w 1.9TDI
    Witaj, a jaki koszt uszczelnienia cewek ?
  6. pite odpowiedział(a) na wosia1500 temat w 1.9TDI
    Proponuję sprawdzić cewki w pompowtryskiwaczach - próbował ktoś już ?
  7. pite odpowiedział(a) na mundes temat w 1.9TDI
    wymieniłeś również uszczelnienie na cewkach pompo-wtryskiwaczy ?
  8. Poodginsj jeszcze piny na pompkach
  9. A świece żarowe?? Wymieniłeś ?
  10. W garażu mam na plusie ale odpala cały czas ok
  11. mokry filtr jest od ropy
  12. Tak dokładnie jak wypadanie zapłonu
  13. Tak jak pisałem wyżej u mnie problem leżał po stronie tego przewodu, wymieniłem przewód i po sprawie (przewód 8mm)
  14. Witam, mam podobny problem - szarpie silnikiem w przedziale obrotowym ok 1600 - 2000 przy delikatnym przyśpieszaniu; przy gwałtownym przyśpieszaniu jest ok. Postanowiłem wymienić filtr paliwa oraz poprawić styki pompek. Wydaje mi się jednak, że znalazłem odpowiedź. Mianowicie mam przegryziony przewód paliwowy. który doprowadza ropę do filtra. Jutro go wymienię i napiszę czy pomogło. Silnik AVF.
  15. Witam montował ktoś ten zamiennik mechanizmu? http://allegro.pl/audi-a4-b6-mechanizm-opuszczania-szyby-lewy-przod-i5824016407.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.