Treść opublikowana przez Grabo87
-
"uszkodzony" Przełącznik Świateł, Pająk
Sam chciałem coś takiego zrobic z fotami ale zapomialem robic zdjec przed rozkreceniem a pozniej juz bylo po zawodach o takiej pomocy marzyłem. Stokrotne dzieki
-
Krzywa Kierownica
Swoją drogą ciekawe ile tych "osi" ma autko Dla nich najlepiej jakbyś zabulil i jeszcze sam sobie zrobił zeby nie musieli brudzic sobie rąk
-
"uszkodzony" Przełącznik Świateł, Pająk
Mam taki problem. Nie miałem dlugich świateł i gdzies wyczytałem ze moze cos mi zaśniedziało... Rozebrałem przeczyściłem zmontowałem i -> światła działaja ale gdy pierwszy raz właczam postojówki to świeca. potem włączam mijania, też świeca ale jak znow zmieniam na postojowe to działa mi tylko prawa strona. Rozbieram i kombinuje ile moge ale nie daje juz rady :/ Ktos moze wie lub ma zdjęcie jak tam w środku powinno wygladać? Jutro wrzuce zdjęcia zeby rozjaśnić sytuacje.
-
Krzywa Kierownica
Specem nie jestem ale moze poprostu przestaw sobie kierownice. Zdejmujesz poduche torx'em 30 a potem juz klucz 24. Tylko pamietaj ze to wielowpust
-
Szyberdach w Audi A4 B5 sam się otwiera
Mam ten sam problem. Z tym ze z mojej winy bo pewnej zimy zachciało mi sie otwierac szyberdach i prawdopodobnie polecial jakiś silownik. NO i nie otwiera sie w poziomie ale za to działa w pionie... z tym że czasem żyje własnym życiem i sam sie otwiera A jeśli sie sam otwiera to prawdpopodobnie jakis błąd ale sam jeszcze do tego nie doszedlem. Jesli rozkminisz co to i jak sie tego pozbyc, chetnie tez sie pozbęde tego problemu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Posiadam srebrna A4 b5 1996r. 1.8 benzyna 125 kucy