Treść opublikowana przez manus2006
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
To jakie inne turbo polecacie ? Żeby nie trzeba bylo przerabiać ? BRD?
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Dla tego chce sie dowiedziec co bym musial zrobić żeby wyciągną z niego jak najwięcej a turba niechce juz większego :/
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Witam Co jeszcze ogarnac w aucie chce okolo 180-190 km Ostatni pomiar na nysie 156km i 345Nm Wtedy bylo Program gotowiec :/ Wtryski 0.230 Teraz jest Wtryski 0.230 Brak kata fmic z a5 Program gotowiec W wtorek będzie nowka turbo awx Kolektor awx Co jeszcze zrobić przed jazda na lepszy program żeby pozniej juz nic nie ruszać?? Czytałem o walkach sdi i pompach 11 może macie jakies propozycje lub strony co piszą o tym ) Dzieki:)
-
Prosze o ocene logów AFN wtryski 0.230
kat ustawiony dziś ogarniemy cos z logami i zobaczymy a wtryski 230 pojda na sprzedaż i kupuje nowki 216
-
Prosze o ocene logów AFN wtryski 0.230
Soft byl gotowiec na ori wtryski a pozniej doszly 230 ic z a5 i wywalenie kata
-
Prosze o ocene logów AFN wtryski 0.230
To sa po sofcie wczoraj robione dzis zrobię jeszcze te co się zle zapisaly. A kat jest taki sam od roku nic nie ruszane Teraz doszedł tylko jeszcze cooler z a5 Ogólnie celuje w 200km jeszcze turbo AWX i Walek sdi kolektor AWX i starczy
-
Prosze o ocene logów AFN wtryski 0.230
Na nysie pokazalo 158km i 345nm Wtedy byl jeszcze katalizator
-
Prosze o ocene logów AFN wtryski 0.230
Dość mocno kopci
-
Prosze o ocene logów AFN wtryski 0.230
prosze o analize moich logow AFN wtryski 0.230 lekki program brak katalizatora Kumple dzis wieczorem wrzuci logi mojego autaka dzieki
-
wymiana dwumasu afn!
a jakby kupic zestaw sprzegla razem z jednomasem dedykowanym do awx ? mam do kupienia taki zestaw w hurtowni za 1100zł
-
wymiana dwumasu afn!
Tylko czy z awx wejdzie bez problemu sprzeglo z calym dwumasem Chyba ze może na mój stary dwumas wejdzie sprzeglo z awx?
-
wymiana dwumasu afn!
A jakiś orginalny zestaw nie wytrzyma 400nm? NP z 1z??
-
wymiana dwumasu afn!
Witam Koledzy jakie sprzeglo i kolo sztywne wsadzić do afn? Chciałbym cos mocniejszego żeby wytrzymalo 400nm Co radzicie?
-
AFN 96r nie dmucha zimnem BŁEDY !
Koledzy wyciągiem te rurki i nic w środku w nich niema , w kabinie tez gdzie one wchodzą tez nic niema Siemka dzis rozebralem jeszcze raz podszybie i te rurki nic niema totalnie śrubokręt wsadzilem 10cm i nic wszędzie puste dziury taakie bledy na kompie wyszly 00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent 01296 - Sensor for Vent Temperature; Center (G191) 30-00 - Open or Short to Plus 01206 - Signal for Duration of Ignition Off Time 27-10 - Implausible Signal - Intermittent wymieniony czujnik ciśnienia w chłodnicy i dalej nic .. jakies pomysły ?
-
AFN 96r nie dmucha zimnem BŁEDY !
witam jak kupiłem auto sprezarka była wyciagnieta i dostałem ja osobno zregenerowana wiec została wrzucona. po nabiciu klimy wyszlo ze osuszacz jest zapchany bo niema przepływu i nie chłodziła klima oki został wymieniony , okazało się ze kompresor jest źle zregenerowany na to wszyscy stawiali , został także wymieniony na inny 100% sprawny a klima dalej nie chlodzi ... rurki co ida do komory silnika sa cieple a powinny być zimne jak klima chlodzi .. Sreżarka zexel stary typ na nakrętki z tylu. ktoś mi mowil ze sa jeszcze gdzies jakies filtry w rurkach prawda ?
-
A4 B5 AFN+ by mapper
kolego z czego FMIC ? ładnie wygląda
-
tempomat w afn zmiana skrzyni na manualna
Po numerach z wlepki bagażnika wychodzi ze miał temmpomat od nowości Oki sprawdzę ma być podlaczony przy komputerze do białej wtyczki wpiety tylko?
-
tempomat w afn zmiana skrzyni na manualna
Aktywowalem vagiem ale dalej nie działa nic :// Co dalej?
-
tempomat w afn zmiana skrzyni na manualna
siemka jak kupiłem auto ma fabrycznie tempomat ale nie działa ... kiedyś auto miało automatyczna skrzynie biegow a teraz manualna ma to cos na wpływ ze nie działa ?
-
map sensor stary sterownik
wlasnie 011 niechce mi się polaczyc ;/
-
map sensor stary sterownik
witam chce przeczyscic map sensor ale mam go wbudowany w sterownik jak to zrobić ? dodam ze auto ma wirusa niby cos tam jedzie ale doladuje do 1.4 bar i zaraz upuści na 1 max 1.1 bar slyszalem ze wina sterownika ze trzeba cos przelutowac czy cos ? teraz hamownia pokazała 156km i 345nm Silnik AFN
-
AFN wyciecie kata wiekszy wydech
siem mam pytanie muszę wymienić siatkę przy turbinie i odrazu wywalam kata widziałem na necie wydechy o większej średnicy czy w afn da cos jak np. od początku od turbo przerobie flansz na 55mm rurę i siatke 55mm a pozniej od siatki juz pojadę średnica 60mm ? powinno byc lepiej bo turbo szybciej odda spaliny prawda ? auto jest po wirusie i większych wtryskach więc lepiej by mu się oddychało
-
Sprzęgło do AFN
Siemanko Mam pytanie jakie sprzeglo wsadzić do afn Aktualne juz ślizga strasznie I zastanawiam sie jaki komplet założyć Dwumasowe cZy jednomas I z czego je wsadzić ?? Aktualnie auto ma 156km i 345Nm
-
logi do oceny Afn
Jaki powinien byc kat wtrysku ?? Turbina ostatnio cala regenerowana i nowy zaworek n75 z pirburga
-
logi do oceny Afn
Proszę o sprawdzenie moich logow Skacze doladowanie turbiny P.s kumpel wrzuci logi za chwile