Treść opublikowana przez manus2006
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
no audi robi robote a gdzie dorwales fejk s4 ?
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Narazie tego to nie wiem bo Jeszcze na hamowni nie byłem a jeszcze muszę program dokończyć w CINSOFT Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Z nowości doszedł gwint z tyłu I małe przymiarki koła na sezon Także nowy dolot do BRD żeby lepiej oddychala Rozporka amelinowa za grosze więc wziąłem ) Pod koniec marca program będzie gotowy i pochwalę się ile wypluje[emoji14]
-
HID słabo świecą h7
No sorki pomyłka odblysniki były na nowo robione .. a z czego polecasz żarówki? ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
HID słabo świecą h7
Witam Wydaje mi się że słabo świecą mi światła soczewki były regenerowane hidy mają około roku czasu mogą się wypalić? ? A może zamiast ich włożyć żarówki zwykle jaki będzie efekt ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Chiptuning Opolskie - Śląskie
cinsoft
-
Audi A4 B5 Avant by Maniek
DP też fajnie wyszło dalszą część wydechu też masz zrobiona ? Audi bardzo fajne Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Od znajomego miał takie siedzenia i grill i źle mu się siedziało a ile hmmm mało Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Felgi będą z a8 18" pomalowane na grafitowy Mierzylem je i spoko ino srebrny nie pasuje ani z hu... Tyl na dystansie 5mm ale dam go na przód A na tył 10 lub 12mm Felgi już w podkładzie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Jest spoko mi się widzi Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Ale teraz jest inny Grill z rs malowanie to z kumplem miałem inaczej rozliczane w zamian za robotę auta Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Tak wnęki nie malowane są w planie malowania Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Siemanko Po moim ostatnim granatowym a4 b5 znalazłem zielonka w bardzo okazyjnej cenie i postanowilem sie najać auto przeszlo szerg modyfikacji Pomalowanie całego auta w kolor LY6W Zielen z palety vw scirroco Auto rocznik 1996 rok 1.9 TDi 110KM Wyposazenie : Tempomat recaro rs ( kupione w grudniu 2015) elektryczne szyby przod .. tyl korbotronik narazie.. zabudowa bagażnika samoróbka z granatowego ogolnie jeszcze wiecej rzeczy silnik Ori AFN 110km z 1996 roku AKTUALNIE 203 KM I 418NM ! NA nysie na wtryskach 230 i programie pokazalo 156km i 340Nm teraz altualnie Turbo BRD wtryski 230 pompa 11 fmic a5 kolektor AWX Wałek SDI Przelot ... Po kupnie z paroma gratami już przełożonym z granitowej Już w trakcie malowania Efekty końcowe Miesiąc po zrobieniu auta Na nyse 9 przygotowania pełna para Wykres z Nysy na hamowni I ogólnie nysa Później przyszły plany modyfikacji silnika i zaczęło się Fmic z a5 Turbo BRD Wnętrze też trochę się zmieniło Siedzenia z rs4 w śmiesznych pieniądzach Ogólnie auto się trochę zmieniło dokładka pdc z tyłu poszło niżej i nowe felgi na lato doszły ale to w swoim czasie zdj Jak oceniacie audi ?
-
Jaki centralny zamek sterownik ?
Jakiś link bo nic nie wyskakuje po nazwie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jaki centralny zamek sterownik ?
Siemanko Jaki sterownik wybrać jakiej firmy do a4 z 96 r żeby był łatwy w montażu i dobry jakościowo zależy mi tez na scyzorykaCh Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Dobry Chip ślask gdzie ?
Witam ktoś coś poleci może ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Trzeba szukać bo jak już robić to że wszystkimi gratami myślę że z wałkiem 190km i koło 380nm wyakoczy Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka A więc doszedł walek sdi w przyszły. Tyg program jeszcze nie wiem gdzie go zrobię zobaczymy co pokaże Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Dobry Chip ślask gdzie ?
siemanko gdzie zrobia dobrego chipa mojego afn ?? ctr zabrze spoko ale podobno niechca tak diesli robic i slabo im to wychodzi . moze ktos cos poleci
-
Schemat instalacji świec żarowych afn
Witam Potrzebuje schemat instalacji świec żarowych audi afn wszystko szukam przemierzam i dalej nie grzeją :/ proszę o schemat Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Widziałem na necie za 250 zł trochę dużo jak za walek :/ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
tak na 230 z tyrbina seryjna afn no hamownia AGMA wiem ze zawyżone ale i tak mysle ze nie od razu 30km Koledzy teraz w audi trochę się zmieniło Jest.. Turbo Brd Wtryski 230 Pompa 11 Kolektor awx Przelot Fmic a5 Warto wkładać ten walek sdi 38e ? Ogólnie auto teraz zamiata bardzo dobrze wiadome trzeba program zrobić teraz pod te graty ale myślę jeszcze nad wałkiem co wy na to??
-
Podgrzewanie świec afn
siemanoo mam problem nie grzeja mi swiece przekaźnik ok swiece ok ale prad nie dochodzi ;/ z sterownika wychodzi prad ale dalej się gdzies traci przejrzalem instalacje i nic ;/
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Dzieki kolego wyjaśnione idealnie ;d
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Z pompami nie mam problemu kumpel jest pompiarzem od 2 lat wiec spoko przerobimy na dniach ;d ale największy wydatek to turbo :// A możecie mi podać nr turbiny z BRD bo czytałem gdzies ze sa 2 rodzaje KKK i garett
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Hmm mysle właśnie nad tym BRD i wieksza popma i wtedy program dopiero czyli teraz powoli odkładać na następne mody ;d
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
czyli dobre 170 może 180 km da rade z awx wiec tak zostanie
-
co jeszcze AFN ? Nowe graty !
Wlsnie niechce żeby wstawala tez od 2 tys dlatego zostane przy awx i tyle ile wyciągnę to będzie ;d mówi sie trudno musze poszukać popm 11 jakby ktos miał link z takową z reno lub vw to proszę ;d