Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. tak to jest tych starych autkach:P ja sie staram podtrzymywac faze:D :drunk: :drunk:
  2. nop juz mnie kumpoel namawial:D zobaczymy jeszcze co z tym rajde dziena zes oo mnie pomyslal
  3. no u nas straz miejska ma i strzela i z przodu i ztylu
  4. szybko poszlo faza podtrzymana nie jest zle
  5. a to drga ci caly czas czy tylko przy hamowaniu??
  6. czołem ekipa co taka cisza pokradli wam fury czy jak czy jeszcze nie wytrzezwieliscie:D ja juz dochodze do siebie wlasnie pije piwko
  7. hm moze by mnie ktos wzial to bym mogl juz tankowac w drodze:D hehe[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 14:07_________________________________________________no wlasnie kawaler i co tam bede robil oprocz picia:D
  8. kurcze termin nie pasuje i troche daleko
  9. ja nie dzwonilem kto to mógł być
  10. proton uwazaj bo dzis na lawecie widzialem rozbita b6 taki kolor jak twoj :polew:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 17:09_________________________________________________http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-2-0-benzyna-10416243.html?utm_source=ap_moto&utm_medium=email&utm_campaign=ap&sesja_gratka=907164307b4c3172987aff29d8ba8d55 tej to juz nikt nie ukradnie
  11. AA CO TAM MASZ COS PRZECHLAPANE PROTON:>??
  12. odwieczny problem baby baba top tylko 2 x ba
  13. ojoj tylko ty o niej wiesz :> noi teraz my i bedziemy ci ja wytykac a tak jak bys sie nie zdradzil pewnie bysmy nie zauwazyli
  14. top jeszcze 2 zwoje i gleba:D fajne to masz
  15. taa jak zwykle wszyscy bede a o kaze sie ze bedzie stala ekpia a o srednia samochodow tez ktos juz raz pytal
  16. powiem wam jedno zaczynam trzezwiec przewalone uczucie:D
  17. bo jest wlasnie taaaaakaa zjefajna :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.