Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. a co z omnia 2 jest wypasiony i ma wndowsa
  2. mysle polerka powinna pomoc
  3. oto telefony ktore rozwazam zakupic nokia e52 e 72 lub samsung omnia II i wave s8500 http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3894/4247/3888/3829/[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:07_________________________________________________inne modele to htc smart, blackberry 8520 , nokie : 2710 , 5228 , 5230 , 6730 , c6 , e66 , x6 samsung : pietro 533 , duoz B5722 , i 5700 galaxy , i 5800 galaxy sony ericsson : v10 i aino , x10 mini pro poradzcie cos mam wymiane i nie moge sie zdecydowac dzieki za kazde wskazówki i uwagi
  4. a co powiecie na samsunga omnia II[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 17:52_________________________________________________tego i 8000
  5. a co powiesz o e 72?? tylko delikatny tel odpada:/
  6. http://allegro.pl/samsung-i8000-omnia-ii-gps-samsung-pl-gw24m-fv-i1280162489.html co powiecie o tym telefonie chce cos kupic tylko nie wiem co moze nokia e 72 lub e 52 doradzcie moze samsung jakis[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 15:17_________________________________________________http://allegro.pl/samsung-s8500-wave-nowy-orange-gw24-wroclaw-i1294983152.html
  7. no chyba w 24 godziny idzie smialo przejsc cala gre niestety a nawet szybciej wydaje sie mi teraz mam 5 godzin i 30 % ale nie jestem pewien bo mam wyłaczona konsole
  8. ja polecam chłopaki mafie II gram i mnie strasznie wciagla
  9. [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:39_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=fJ50yAQb9_o&feature=player_embedded#!
  10. niby tak ale slodki ja mam 46 cali i 3m do niego i jestem zadowolony( troszke zaluje ze nie kupilem 50) oczywiscie nie przesadzajmy 1m do tv i tv 50 cali[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 18:19_________________________________________________42 cale bodajze trzeba ogladac z 4 m jak dobrze pamietam
  11. co tu pomagac wielkosc ma najwieksza znaczenie:evil:
  12. godzic nie chodzi o tapicerke widziałes jego serce
  13. http://www.hbc.co.uk/cgi-bin/zyview/D=vehicles/V=bidding/R=4271896 fajny by taki byl:D
  14. ;( to mnie pocieszyles mam 3004 i soft 6,20
  15. zakupilem sobie psp slim jest ktos w temacie jak w przerobce i wogole??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.