Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ad3kwatny

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ad3kwatny zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Ad3kwatny odpowiedział(a) na SolVay temat w Audi A4 B5
    wszystko to samo podobnież
  3. Ad3kwatny odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    jakie koszta w ogóle takich przetwornic ?
  4. Ad3kwatny odpowiedział(a) na caymort temat w Audi A4 B5
    i od razu łatwiej a nie po niemiecku sie domyślać
  5. Dokładnie jak wyżej , z postojowymi powinieneś samemu zamknąć się w kwocie 70zeta oczywiscie z wysyłka ja osobiście dokupowałem resztę tutaj http://allegro.pl/uzytkownik/kcr_hid?order=m
  6. Taki o to prezent na ... urodzinki od kobiety wpadły lampki LED gewinde na przód wkrótce
  7. Wpadł podłokietnik Niedziela z kumplem wypad za miasto , 70 zl z tunelem wiec warto było
  8. MAŁY BONUSIK : RAMKI ZE SALONU >>> PLAN JEST TAKI ŻE EMBLEMATY OUT ! WGNIOTKA PRZY DRZWIACH ale japa to musi siąść w dół BAGAŻNIK NO I PIERWSZE NAPRAWY wpada nowy lewy górny banan oraz prawy dolny, zakup zestawu z MAXGEAR, jak tylko znajde gwint to wymienie reszte kompleksowo
  9. Uchwyt na kubki już był, bo taka super wersja auta ze nie ma podłokietnika Szukam czegoś zadbanego
  10. O to moje poprzednie autko: > Chcialbym przedstawic nowy nabytek , powrot do B5 tym razem polift chcialbym przedstawić swoje wozidełko którym jest A4 B5 w TDI 1,9 110 konny diesel 1999 POLIFT wersja prawie standardowa - xenony, 4szyby elektryczne, roletka w tylnej szybie , grzane dupki, pół kubełki domykanie szyb z kluczyka niespotykany kolor LY6R. Brakuje mi jak tylko do szcześcia podłokietnika Na pierwszy ogień poszło wiadomo jakieś tam sprzątanie itd. Wymienione zostały oleje i filtry , żarówki na LED oraz przednie zarówki na jaśniejsze Co do planów: * Zaprawki i elektryka parę pierdół typu otwierania bagażnika , rezerwa w liczniku, lampki * Ogarnięcie felgi 18-19" i odpowiednie spasowanie ( dailydriven ) * przelot 2 cale od turbo do końca * ogarnąć pod maską * car audio * podstawowy serwis Autko powolutku z czasem bede opisywał żeby zasięgnąć opini innych co by mozna było zmienić co polepszyć. Generalnie małymi ale konretnymi krokami działamy z audi.... co do silnika to wpadnie wydech jakias mapa i tyle *przepraszam za nie profesjonalne zdjecia ale lepszych niestety nie mam Jesli pogoda pozwoli to dodam lepszej jakosci
  11. Jakie żaróweczki polecacie na te chwilę na postojówki do xenona
  12. Felgi na aucie Foty wkrótce
  13. byłem w najlepszych wulkanizacjach w Kaliszu i załatwili mi tylko te od BBS i sa za krotkie, pozostaje na własną ręke szukać
  14. Przeszperałem dużo stron nie ma czegoś takiego za cholere jestem ciekaw jak ktos to zdobył <bezradny>
  15. Witam poszukuję bardzo pilnie takich zaworów do felg , te dostepne do felg typu BBS sa troszke za krótkie, ja potrzebuje gdzieś tak 45mm długie i 25mm gwintu średnica 8mm ( nie 10) Pytanko jak to zdobyć google oraz allegro nie oferuja takich wentylków myślałem tez zeby rozwiercać otwór i założyć jakies bardziej pospolite zawory?? help

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.