Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 A4 afn] Ad3kwatny SEDAN TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów

chcialbym przedstawić swoje wozidełko którym jest A4 B5 w TDI 1,9 110 konny diesel

kolor rzadko spotykany bo srebrny mettalic LY7m :grin:

Na pierwszy ogien poszło wiadomo jakieś tam sprzatanie itd.

Wymienione zostały oleje i filtry , żarówki na LED oraz przednie zarówki na jaśniejsze ;)

Nie widac tego na zdjęciach ale był hak. Został zdemontowany dla lepszego wyglądu.

Co do planów:

* Detailng na sezon 2015

* Ogarnięcie felgi 18" i odpowiednie spasowanie ( dailydriven )

* przelot 2,5 cala od turbo do końca

* ogarnąć pod maską

* car audio

* podstawowe naprawy autka :decayed:

Autko powolutku z czasem bede opisywał żeby zasięgnąć opini innych co by mozna było zmienić co polepszyć.
Generalnie małymi ale konretnymi krokami działamy z audi.... co do silnika będzie to niczym nie zmącona zdrowa seria

*przepraszam za nie profesjonalne zdjecia ale lepszych niestety nie mam :wink:

Autko zaraz po zakupie: maj 2014

1c5c2d9b8d12cee0m.jpg91f504c1c9010598m.jpg

Miałem 2 VWgeny: mk2 w TD które bardzo miło wspominam oraz Vento również w TD

padła decyzja na zmianę auta i celowałem już coś w Audi . Ze wzgledu na to że lubie komfort szukałem Sedana. Silnik tylko 110konny AFN . trafiła sie ogarnięta BePiątka w dobrym pieniądzu i tak zaczyna sie historia z Audi! :hi:

5493d240784e54cfm.jpg

8c4bd5c951ac96acm.jpg

Z racji ze nie lubię gdy auto zbyt pieje wpada do audiczki gwint FK

0ff889e12f467568m.jpg

Nie ma pieniążków na koło i narazie trzeba przeboleć sytuację i jeździmy na ori 16" kołach czerwiec 2014

90e7b3f843916ad0m.jpg

0ae7f35071342cf4m.jpg

9fc29e6dfb2131f0m.jpg

58b6afd3c2361d8dm.jpg

W miedzy czasie maluje grill w czarny mat i wpada kierownica od poliftowej wersji . wrzesien 2014

]13926fc34c6f53ffm.jpg245486a546e063ffm.jpg

Przychdzi koniec sezonu i taką w sumie lekko zmąconą serią kończymy 2014 rok.

W wolnym czasie przymiarka od kumpla Imola 18"

3e1a769c94c3626em.jpg

e10dc2830854db43m.jpg

I tak przychodzi zima szukamy koła na sezon 2015 i udaje mi sie kupic w rozsadnym pieniążku 18" felgi SLINE . szerokie 8cali et35

grudzień 2014r

e2264637eb4e9fbfm.jpg

Przychodzi długi weekend i tak o to pożyczam oponkę i robimy przymiarkę na auto: 02.01.2015

tył: a40e96de87213c96m.jpg

hmmmm setup zimowy więc przymknijmy oko na tę japę miedzy nadkolem :)

Szukamy teraz na sezon opon ??? hmmmm i dekielków do tych felg bo niestety brak w zestawie ;D

co do opon myślę ze 225/40/18 lub 225/30 lub 215/35/ wpadną

Stan auta na dzien 3.01.2015

93ef0e0de7c05612m.jpg

będzie trzeba powalczyć ze zderzakiem bo urwałem z 2 razy :facepalm:

7255dced8e04a3c6m.jpg

ba087fde037e7f53m.jpg

3ae12b6de2824719m.jpg

fdb87c4563104853m.jpg

Zakupiłem nadkola na przód i jak sie zrobi ciepło to cały przód ogarniemy juz na porządnie:)

W tle felgif0c4b122af647766m.jpg

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie.

A mógłbyś zdradzić w czym sedan jest bardziej komfortowy od avanta?

Opublikowano
  • Autor

powiem ci tak kombi mi nie było mi potrzebne więc szukałem sedana bo gabaratowo mi wystarczy

a jesli byś jeździł ciagle taczką na gwincie ( typowo w VW ) to byś mnie zrozumial oczywiscie komfort jest ten sam , nie ma to jak wielowachacz :banan: pzdr

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

Mam takie samo koło z s-lina et35 oponka 215/40/18 i przód musze zagiąć na sezon bo przy obniżeniu 60cm do nadkola wcina oponki na skręcie :facepalm: takie moje spostrzeżenie co do opon ;)

Opublikowano

Skądś znam auto :P

Opublikowano
  • Autor

Skądś znam auto :P

Hah auto kupione w maju a tu dopiero przez świąteczne wolne był czas załozyć temat i sie pochwalić ;P

582bfcebbebc9890m.jpg

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

Jak dla mnie znaczek w srebro albo poliftowy grill

Opublikowano
  • Autor

Będzie znaczek w srebrze za jakis czas własnie zeby eksponować markę :hi:

Opublikowano

wracaj do srebra na znaczku ja wcześniej miałem jak u ciebie ale zrobiłem zmianę ramkę grila w czarny mat a znaczek jest oryginał no i git teraz jeszcze lampki w środku na czarno te przednie no i miód malina też samu siebie to zrobiłem tylko fot jeszcze nie wstawiłem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

b76fc412d20681f6m.jpg
Udało sie wyrwać od znajomego wulkanizatora dekielki w stanie do dopieszczenia :)
Para opon nankang zamówiona czekamy na kuriera, foty wkrótce... Szukamy nadal jeszcze drugą parę


225/35/18 nankang i taki rozmiar juz musi być
257f37461d677967m.jpg


Wpadł grill z chromem ;)
4befc86d1742a44fm.jpg

Jest także na aucie przelot 2.25" cala, jak będzie okazja zrobie zdjęcie z podnośnika ale od samego turbo zostało tylko złącze ze siatki i dalej pusta rura do samego konca zakończona końcówką podwojna

Rozmyślam jeszcze czy nie zmienić tej końcówki na inna lub wsadzić koncowy od 2,5 TDI :facepalm:
69019e26b9c588d5m.jpg
c8e3265e950f37f7m.jpg

Co do dźwieku to w aucie jest cicho nie ma duzej rożnicy a na zewnatrz słychać sam świst turbiny i jest głośno :PPPP


CAR WASH :banan: :banan: :banan:
8bc1c643211b8b18m.jpg

NA SZYBKO :
5ec947fac4deddcfm.jpg
e02a503c2e7f3600m.jpg


Felgi prawie gotowe, zamontowane opony tylko jeszcze przed zalozeniem przeciagnąć trzeba pastą i bedzie błysk :wink:

a55d911f42c9463dm.jpg

Jak tylko pogoda dopisze auto idzie w doł, spas zderzaka potem koło i można latać :P


Przód złożony na cacy, wymienione nadkola wjechaly koła i gwin w doł ,
292684acf6e306a4m.jpg
0a89b49e86dbcb84m.jpg
d599edf8545c510cm.jpg
c523deac65882c79m.jpg


b76fc412d20681f6m.jpg
Udało sie wyrwać od znajomego wulkanizatora dekielki w stanie do dopieszczenia :)
Para opon nankang zamówiona czekamy na kuriera, foty wkrótce... Szukamy nadal jeszcze drugą parę


225/35/18 nankang i taki rozmiar juz musi być
257f37461d677967m.jpg

Wpadł grill z chromem ;)
4befc86d1742a44fm.jpg

Jest także na aucie przelot 2.25" cala, jak będzie okazja zrobie zdjęcie z podnośnika ale od samego turbo zostało tylko złącze ze siatki i dalej pusta rura do samego konca zakończona końcówką podwojna

Rozmyślam jeszcze czy nie zmienić tej końcówki na inna lub wsadzić koncowy od 2,5 TDI :facepalm:
69019e26b9c588d5m.jpg
c8e3265e950f37f7m.jpg

Co do dźwieku to w aucie jest cicho nie ma duzej rożnicy a na zewnatrz słychać sam świst turbiny i jest głośno :PPPP

CAR WASH :banan: :banan: :banan:
8bc1c643211b8b18m.jpg

NA SZYBKO :
5ec947fac4deddcfm.jpg
e02a503c2e7f3600m.jpg

Felgi prawie gotowe, zamontowane opony tylko jeszcze przed zalozeniem przeciagnąć trzeba pastą i bedzie błysk :wink:

a55d911f42c9463dm.jpg

Jak tylko pogoda dopisze auto idzie w dół, spas zderzaka potem koło i można latać :P




:banan: Przód złożony na cacy, wymienione nadkola wjechaly koła i gwint w doł ,
292684acf6e306a4m.jpg
0a89b49e86dbcb84m.jpg
d599edf8545c510cm.jpg
c523deac65882c79m.jpg

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

Ile masz cm od ziemi do nadkola? Et 35 dawales jakis dystans ? Mam takie samo kolo i trzeba to dobrze spasowac bedzie. Jak dla mnie fajnie siedzi na tym kole. Zobacz sobie jak auto wyglada w trakcie jazdy ;D

Opublikowano
  • Autor

Ile masz cm od ziemi do nadkola? Et 35 dawales jakis dystans ? Mam takie samo kolo i trzeba to dobrze spasowac bedzie. Jak dla mnie fajnie siedzi na tym kole. Zobacz sobie jak auto wyglada w trakcie jazdy ;D

Nie mierzylem jeszcze wysokosci od wozka ani tez do nadkola na razie wszystko jest na etapie poprawek, trzeba z przodu zrolowac nadkola i wpadnie jakis dystans 0,5-1cm - na razie brak- z przodu zostalo jeszcze 3cm gwintu a z tylu 2 zwoje wiec prawie max na doł

Opublikowano

szkoda że przedlift :P ładna sztuka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:) :) :) POD TEGO ZAJĄCA !

791a497c767ee40am.jpg

d2f9b57ed032c0b9m.jpg

de8e489b0af7aa72m.jpg

32a876eeeaf7f536med.jpg

9ea3348badcd1c2cm.jpg

d560c88b327f2050m.jpg

6b237d72d11f7407m.jpg

1f89c9caf3845662m.jpg

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

Audiczka zaczyna wyglądać :) Jeździłem na takim kole (tylko 19") przez trzy sezony i uznałem że jest nudne.Ale patrząc na Twoje auto zmieniłem zdanie,gleba czyni cuda :wink: Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych modyfikacji.

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze ambitny plan żeby autko dostało jakieś koło od Merca typu AMG i lepszy spas na dystansie bo tak jak mówisz SLAJNY oklepane no i polerka tez wymaga kosmetyki

Opublikowano

jakieś koło od Merca typu AMG

Dobry kierunek,mój setap zimowy jest na kole 18" ori AMG :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź!
Koło docelowe na sezon 2015 znalezione !
c279fa7824825a5em.jpg
Rial Imola 18" 8j z 1,5" owym rantem et35

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

koło bardzo ładne

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi na aucie

Foty wkrótce
aed6e43a3a1d7c84m.jpg
9343f8891e5ff4a8m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.