Treść opublikowana przez kordal93
-
wymiana wyświetlacza fis z allegro
kupiłem VDO, po zamontowaniu dam znać co i jak bo może komuś kiedyś się to info przyda
-
wymiana wyświetlacza fis z allegro
Witam, czy miał ktoś styczność z podobnym produktem? Pytam ponieważ jest to chyba najtańszy wyświetlacz do fis-u i liczę się z tym że na 99% jest to produkt chiński. ALE czy to działa i nie sprawia problemów po wymianie? link do produktu: http://allegro.pl/wyswietlacz-lcd-fis-audi-vw-seat-vdo-i6027044207.html Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ostatnio co raz mniej tych fake s4 albo mi sie wydaje że ludzie zaczynaja gustować w ori body
-
s4 bez rodowodu - świeże foto
piękną
-
[B5 AGA] Czarny Avant
EKU ? Witam kutnowiaka co do modów- kładź manual
-
Kolejny szarak
co do modów sugeruje 2 din z polifta pasowało by jej
-
[b5 '98] zielonka
mam ten sam silnik w passacie, ile ci pali?
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
gratuluje wyposażenia
-
[B5 A4 afn] Ad3kwatny SEDAN TDI
szkoda że przedlift ładna sztuka
-
Aluminiowe lusterka zewnętrzne - czym je odświerzyć
Według mnie nie ma co się przejmować że lusterkom coś się stanie. Nie wiem czy dobrze kombinuje ale ja najpierw zrobiłbym je zwykłym cifem i miękką szczoteczką, później pastą aluchrom z k2, a na koniec jakimś woskiem polerującym, ten z meguiars, który masz powinien się nadawać. Ale może wypowie się ktoś lepiej obeznany w temacie, sam jestem ciekaw czy ktoś ma jakieś inne metody, gdyż ja chromy zawsze czyściłem właśnie w taki spsób i było bardzo dobrze
-
S4 B5 2.7 Avant Quattro
kolego pochwal się spalaniem esy
-
Volkswagen Passat B5
jak wygląda komfort po zmianie zawieszenia? nie zrobiło się zbyt sztywno? nie trzeszczy wnętrze? wrzuciłeś same spingi czy z amorami?
-
Błotnik polift ze ślizgami przedlift?
ok dzięki
-
Błotnik polift ze ślizgami przedlift?
Przymierzam się do zmiany błotników przednich, trafiły mi sie poliftowe w dobrej cenie. Pytanie brzmi: Czy do błotników po liftingu da się założyć bez problemu przedliftingowe ślizgi? Chodzi o to czy będą pasować w te same otwory czy trzeba coś wiercić, kombinować itd? ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 18:48 ---------- nikt z tym nie kombinował? ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 11:50 ---------- nikt nie próbował? nikt nie wie?
-
cykanie podczas przyspieszania
ten szarlatan potrafi zrobić z elektryka prawie wszystko, tym razem sie nie sprawdził. no trudno jutro mu powiem jak ma co zrobić jak sam nie ogarnie ---------- Post dopisany 20-02-2014 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 19:13 ---------- A więc zrobione - trzaśnięta była uszczelka od kolektora wylotowego
-
Porownanie z wyciszeniem drzwi AUDI vs VW
Prawda. W passacie mojego ojca 1.9 AHU przy każdej prędkosci jest ciszej niż mojej a4 b5... troche mnie to boli dlatego jak będzie malowanie budy to rozbiore wszystko i wykleje matami wygłuszającymi , może i nie wiele to da, ale zawsze chociaż troche pomoże
-
różnice błotnik przedni przedlift/lift
troche słabo wyjaśniłem o co mi chodzi , pytanie jest takie: Chce założyć poliftowy błotnik (zmieniajac w nim listwe na wąśka ze starego błotnika) i nie wiem czy błotnik po lifcie zgra sie z przedliftowymi drzwiami, tzn. czy szpara będzie równa i czy jest przetłoczony w tym samym miejscu co stary błotnik aby linia nadwozia była prosta.
-
różnice błotnik przedni przedlift/lift
Moje auto ma przedliftowe drzwi z wąską listwą, planuje założyć poliftowy zderzak przedni, będę też wymieniał błotniki i stąd pomysł aby założyć poliftingowy (będzie ładniej pasował do poliftowych lamp, bez podcinania). Nie wiem tylko czy przetłoczenie błotnika jest takie samo w przedlifcie i po? To jest ważne bo chodzi o to żeby auto miało równą linie.
-
Nietypowa tapicerka
1k za takie fotele chciał? nieźle... Czyli za te może z kilka setek bym jeszcze dostał, na wiosne będe myślał co zamiast nich
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
całość powala na kolana... jedyna taka piękność
-
Nadkola czarne czy chrom ?
- Stylizacja przedliftowej B5 - ciekawe i efektowne pomysły
slaviozo właśnie o to chodzi, że posiadam zaprzyjaźnionego lakiernika co do zderzaka od esy to mi się podoba, byłbym w stanie go kupić ale moim zdaniem to troche nierozsądne gospodarowanie kasą kupując sam zderzak za przeszło 1k, w to miejsce można coś innego zrobić. Jak narazie to skłaniam się do pomysłu z usunięciem tego gumowego szajsu na dole drzwi, fakt szczelina będzie większa, ale chciałem kupić dokładne tylnią pod pdc, wygładzić próg i zrobić cały dół auta w połysk, bleby jako takiej nie przewiduję, do tej pory jeździłem na zwyklych zawieszeniach, w swojej mam według wlepy zawieszenie 1be, może ewentualnie inne niższe springi do niej trafią. Felgi wyobrazałbym sobie w tym zestawie łopaty 17" z A8. Wracając do kwestii pakietu z esy to moim zdaniem sam zderzak bez zmiany progów będzie wyglądał nie zbyt spójnie. A więc: -drzwi polift z szeroką listwa + polift klamki -błotniki polift -zderzak przód polift (najlepiej ze spryskami) -usunięcie listew dolnych drzwi -dokładka tylniego zderzaka pdc (jak się trafi to może i w komplecie ze zderzakiem polift) -dokładki zderzaków oraz progi w czarny połysk / rozważam też zrobienie w kolor nadwozia, ale jakoś to do mnie nie przemawia -na tylnia klape lip z postów w/w umalowany w kolor -lampy tylnie oklejone czerwoną folią -ściema szyb -felga 17" (wzór wybiorę na wiosne jak będę to wszystko robił) -zmiana wydechu końcowego lub jakieś zgrabne końcówki -niższe springi - ewentualnie zrobić coś z grillem Póki co taka jest moja koncepcja, jeżeli coś z powyższych robiliście u siebie, lub widzieliście u kogoś innego jaki to przynosi efekt to prośba do was podzielcie się linkiem A takiej konfiguracji jeszcze bepięć nie widziałem, najbardziej ciekaw jestem tego jak by wyszło to usunięcie listew dolnych + dokładki czarny połysk- cykanie podczas przyspieszania
a jak to sprawdzić? byłem dzisiaj u elektryka, jak podłączył to powiedział że nie ma żadnego błędu, będę u niego jutro jeszcze raz bo będzie mi żarówki w liczniku wymieniał to może jeszcze raz spróbujemy. Opisz jak to się sprawdza to mu jutro powiem żeby tak zrobił- cykanie podczas przyspieszania
no w sumie metal po rozgrzaniu się rozpręża, może jakaś małą dziurka jest. musze się umówić gdzieś żeby mi to obejrzeli bo sam nie mam dostępu do kanału- cykanie podczas przyspieszania
też to brałem pod uwagę że może jakiś łącznik elastyczny albo coś... ale wtedy by chyba nie znikało po rozgrzaniu - Stylizacja przedliftowej B5 - ciekawe i efektowne pomysły