-
wymiana wyświetlacza fis z allegro
kupiłem VDO, po zamontowaniu dam znać co i jak bo może komuś kiedyś się to info przyda
-
wymiana wyświetlacza fis z allegro
Witam, czy miał ktoś styczność z podobnym produktem? Pytam ponieważ jest to chyba najtańszy wyświetlacz do fis-u i liczę się z tym że na 99% jest to produkt chiński. ALE czy to działa i nie sprawia problemów po wymianie? link do produktu: http://allegro.pl/wyswietlacz-lcd-fis-audi-vw-seat-vdo-i6027044207.html Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ostatnio co raz mniej tych fake s4 albo mi sie wydaje że ludzie zaczynaja gustować w ori body
-
s4 bez rodowodu - świeże foto
piękną
-
[B5 AGA] Czarny Avant
EKU ? Witam kutnowiaka co do modów- kładź manual
-
Kolejny szarak
co do modów sugeruje 2 din z polifta pasowało by jej
-
[b5 '98] zielonka
mam ten sam silnik w passacie, ile ci pali?
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
gratuluje wyposażenia
-
[B5 A4 afn] Ad3kwatny SEDAN TDI
szkoda że przedlift ładna sztuka
-
Aluminiowe lusterka zewnętrzne - czym je odświerzyć
Według mnie nie ma co się przejmować że lusterkom coś się stanie. Nie wiem czy dobrze kombinuje ale ja najpierw zrobiłbym je zwykłym cifem i miękką szczoteczką, później pastą aluchrom z k2, a na koniec jakimś woskiem polerującym, ten z meguiars, który masz powinien się nadawać. Ale może wypowie się ktoś lepiej obeznany w temacie, sam jestem ciekaw czy ktoś ma jakieś inne metody, gdyż ja chromy zawsze czyściłem właśnie w taki spsób i było bardzo dobrze
-
S4 B5 2.7 Avant Quattro
kolego pochwal się spalaniem esy
-
Volkswagen Passat B5
jak wygląda komfort po zmianie zawieszenia? nie zrobiło się zbyt sztywno? nie trzeszczy wnętrze? wrzuciłeś same spingi czy z amorami?
-
Błotnik polift ze ślizgami przedlift?
ok dzięki
-
Błotnik polift ze ślizgami przedlift?
Przymierzam się do zmiany błotników przednich, trafiły mi sie poliftowe w dobrej cenie. Pytanie brzmi: Czy do błotników po liftingu da się założyć bez problemu przedliftingowe ślizgi? Chodzi o to czy będą pasować w te same otwory czy trzeba coś wiercić, kombinować itd? ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 18:48 ---------- nikt z tym nie kombinował? ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 11:50 ---------- nikt nie próbował? nikt nie wie?
-
cykanie podczas przyspieszania
ten szarlatan potrafi zrobić z elektryka prawie wszystko, tym razem sie nie sprawdził. no trudno jutro mu powiem jak ma co zrobić jak sam nie ogarnie ---------- Post dopisany 20-02-2014 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 19:13 ---------- A więc zrobione - trzaśnięta była uszczelka od kolektora wylotowego
kordal93
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta