Treść opublikowana przez Ĺ�ukasz Anufrowicz
-
[b5 '98] zielonka
podpowiadasz - 30 przod tyl sprężyny? ostatnio chyba sprawdzałem to jakieś 400zl Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
dzięki!! byly opony 225/50 i 225/55 ale to nie bardzo, wzialem to co najmniejsze do felgi i jest gitara, bede mial luzny hajs to sie pomysli o obniżeniu, ale raczej same sprężyny obniżające Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
perspektywa, tak zle jak na zdjęciu to nie wygląda aaa i w zeszłym tygodniu wpadła nowa cewka zaplonowa i zrobione przeguby Tapnięte z LG G3 fotograf ze mnie marny ale live wygląda to duzo lepiej no to wkoncu założone 17 8j kapcie 215/45 ) Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a ile to wiosen będzie? ;D Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a gdzie ma sie ten melanz odbyć? plener czy jeleniogorskie dance floor? Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Pytanie Na Śniadanie - Sławomir Golf 3: zniszczyło mnie to:S bo jeździłem wlasnie mk3 Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
urlop na rządzanje poszedł, trzeba cos sie leczyć Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a tam wiecznie, w domu wszyscy chorzy a wczoraj w krótkich gaciach latalem i wieczorem piwo na dworze Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
caly tydzien moja na chorobowym, ona zdrowieje a ja niestety... Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
szkoda tylko ze jestem chory... Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
szkoda ze dopiero teraz sie dowiedzialem grrrrr Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pany jakies plany co do spota? Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pany czy na lukoil dalej maja promocje 98 w cenie 95? Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a mnie zaczęło bardzo zastanawiać dlaczego tlumik mam do lewej mocno przesuniety... Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jesli chodzi o motanie to dla mnie nie problem w androidzie:D ale poki co od kiedy wszedl Lollipop 5.0 to nic nie robie Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siema pany, jakich nawigacji używacie? moze cos polecacie na androida? zazwyczaj używałem mapy google a teraz nie mam kiedy przetestowac HERE Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
bedzie kasa to będzie fis, kolega z forum mi proponował i zaoferowal sie z robota:) Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
nie mam fisa ze spalaniem:( ale pol zbiornika o ile pamietam zrobilem ~400km Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
mam uklad z 1.8t,koleszka Strzelba ma b5 1.8t i uklad tez ma do lewej, moze tak ma byc? nie mam pojęcia Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
no wiec to co się zmieniło radio zmienione na oryginal Audi Chorus (sprawne!) fotele jasna skora kubelki no i pewnie nie bedzie widac ale jest położony wosk koloryzujacy, nie jakis drogi ale cieszy oko Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
wiesz co po cichu oddam podłokietnik do drexa, zrobia mi w czarna skore i zrobimy zamianke? Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
pirelli 225/55 ale to byl gratis do felg, przyszly sezon beda inne Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
przeczytalem ODKUPUJE dystanse do felg sa tylko srub brakuje no i bede je zakladal juz w kwietniu jak ta pogoda bedzie stabilna... zrobię wtedy fotki ale moze jak zrobimy te sesje na celwi? Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
cooo? skora zostaje a fele bede zakladal fotki zrobie jak juz stanie na 17 Tapnięte z LG G3