Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TimonWro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TimonWro

  1. Audi a4 b6 1.9 TDI AWX http://vaglog.pl/log_197653.html http://vaglog.pl/log_197654.html http://vaglog.pl/log_197655.html http://vaglog.pl/log_197656.html http://vaglog.pl/log_197657.html http://vaglog.pl/log_197652.html
  2. jakie logi jeszcze zrobic ? przepraszam ale nie rozumiem zrobilem tak jak w opisie logi dynamiczne dla grupy 008 i 011
  3. Audi A4 B6 1.9 TDI PD AWX Problem z mocą. Problem rozpoczal sie od momentu jak jechalem autostrada przydusilem do 200km/h i wpadl w tryb awaryjny. Po powrocie jezdzilem i czasami na wyzszych obrotach dalej wpadal w tryb awaryjny i wylaczal turbo ( na autostradzie powyzej 140km/h wylaczalo sie turbo). Potem nastapil drugi problem tzn. pekl waz od turbo. po wymianie weza dalej tryb awaryjny sie wlaczal wiec umowilem sie z mechanikiem na czyszczenie turba. Okazalo sie ze byly jakies luzy i lopatki tarly o obudowe, turbo zostalo zrobione i ustawiona geometria i zalczely sie dalsze problemy. Auto nie ma mocy na wyzszych obrotach trzeba odpuscic mu gazu albo chwile przytrzymac i dopiero ciagnie powyzej 3500 tys.obrotow. Jezeli wciskamy pedal gazu np. na trzecim biegu to auto z dolu idzie a potem mulll. Sprawdzalem juz wszystko n75 rozebrany i wyczyszczony wezyki od turba sprawdzone, katalizator caly i drozny. Nie mam pojecia co sie dzieje. Prosze o pomoc. http://vaglog.rtnet.pl/log_184162.html http://vaglog.rtnet.pl/log_184163.html logi zrobilem do 4000 tys obr. powyzej juz auto nie chcialo jechac
  4. Jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.9 TDI PD i chętnie podzielę się swoją wiedzą jak i nauczę się czegoś nowego od innych Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.