Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbert91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbert91

  1. mój licznik Teraz zwróciłem uwage polifty mają 100 na środku...
  2. dobra ale w moim przypadku licznik jest do 260
  3. i twierdzisz że zmiana samych tarcz nie pomoże ?
  4. jak może być inaczej zeskalowany, ale wymyślacie , znajomy ma lifta i zegar jest identyczny, ja mam fisa a on nie, cały zegar wygląda tak samo tylko u niego jest ładna biel.. tarcze to tarcze nie ma tu filozofii, przedkładka tarcz i wymiana żarówek na białe ledy powinna załatwić sprawę i ja tak zrobie
  5. Kolego przedlifty też miały licznik do 260 bynajmniej ja tak mam a z tym zegarkiem wydaje mi się że nie wszystkie miały zegarek elektroniczny znajdzie się jeszcze wskazówkowy
  6. koledzy tak sie zastanawiam, bo najprostsze rozwiązania są najlepsze. Czy nie wystarczyła by zmiana samych tarcz na poliftowe? do tego żarówki na diody i efekt jest bez żadnych skrobań> ? mylę się ?
  7. Norbert91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    chyba raczej nie
  8. raczej zmażesz po cała od tyłu jest czerwona farba.
  9. dobra Panowie, wpadłem w posiadanie licznika uszk lekko od przedlifta, rozebrałem go żeby zrobić test jak i co gdzie, po rozeberaniu okazało się Wskazówki i tarcze są pomalowane, można zmyć schodzi po zmywaczem do paznokci Wskazówki schodzą ok, trzeba mocno pociągnąć do góry, natomiast jeżeli się wyciąga tarcze są tam takie blaszki które ciężko wyciągnąć. Po wsadzeniu nie będą idealne leżeć ale to ne bd raczej przeszkadzało bo tarcze leżą dosyć sztywno. Z samych wskazówek zmyłem farbę kupiłem lakier do paznokci białą perłe i poprosiłem matkę żeby mi pomalowała. Mam juz pomalowane,teraz zostaje wsadzić do starego licznika i podpiąć zobaczyć jak bd wyglądało po ciemku bo w dzień prezęntuje się extra Może tez wyjść za ciemne więc widzę dwa rozwiązania: (może mi podpowiecie) 1. to wszystko jest na zasadzie światłowodu, więc zostawił bym przezroczyste, i zmienił bym wszystkie żarówki na diodowe białe, 2. kiedyś spotkałem się ze specjalną farbą do wskazówek.
  10. samych zegarów już dawno nie mam, jedynie kratki p.s Norbert91 ładnie się prezenci gajger, ładne auto pożyczam sobie fotkę a proszę bardzo, a którą i do czego
  11. Norbert91 odpowiedział(a) na Hiper temat w Audi A4 B5
    no jak już bd efekt to wrzuć tu i pokaż
  12. dzięki kolego
  13. Witam Szybkie pytanie czy wiązka podgrzewanych foteli przedlift bd pasowała to climatronika polifcie? Ps Mam fotele przedlift a konsole polift i zastanawiam się czy jak zamówię wiązka z przedlifta to bd działać w konsoli i climatroniku poliftowym. Proszę o pomoc :-) Nikt nie wie??????? Nikt nie wie???????
  14. Norbert91 odpowiedział(a) na Norbert91 temat w 1.8T
    nie podpinałem pod kąpa bo nie mam na razie możliwości a fis nic nie pokazuje. Po podpięciu wyszło kilka błędów, - przepustnica, - sonda lamba w piątek bd czyścił przepustnice
  15. Norbert91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no i w sumie na nich nie ma chyba tłoczeń ze sa z wersji Uk więc na dobra sprawe swoje zużyte moge sprzedać że są niby z anglika chyba że weźmie się z rozbitka albo z samochodu na części gdzie ewidentnie widać że to Angol
  16. I Mikoda też ma z czego widziałem
  17. właśnie mówiąc przedlift sam nie wiem bo mam pełny fis, i teraz pytanie czy któryś z poprzednich właścicieli tego nie zmieniał? jest opcja to jakoś sprawdzić>?
  18. Czyli próbować zdrapac czerwony kolor i malować na biało?
  19. odgrzewam kotleta czy wiązka kabli podrzewanych siedzień pasuje lift/przed lift do climatronika i siedzien? różnią się wtyczki ? Mianowicie podepne siedzenia przedlift do climatronika polift ta samą wiązką? lub inaczej wiązka z przedlifta pasuje do climatronika polifcie? pomocy !
  20. odgrzewam kotleta czy wiązka kabli podrzewanych siedzień pasuje lift/przed lift do climatronika i siedzien? różnią się wtyczki ? Mianowicie podepne siedzenia przedlift do climatronika polift ta samą wiązką? lub inaczej wiązka z przedlifta pasuje do climatronika polifcie? pomocy !
  21. kto mi sprzeda same wskazówki od eski haha w sumie nie szukałem
  22. spróbuje kupić gdzieś same wskazówki i zrobię test bo swoich mi szkoda
  23. Norbert91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jaką masz pewność że kupisz dobre > ?
  24. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323441-odpowiednie-sruby-to-felg/#entry4530455 dałeś odnośnik do tematu w którym jesteśmy
  25. Nie chce zakładać kolejnego tematu więc dopisuje tutaj. Podpowiedzcie jak dobrać długość śrub do felg> ? Na co zwrócić uwagę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.