-
Seriale
Ja ostatnio oglądam "Sons Of Anarchy" - o gangu motocykowym, mocny serial "Breaking Bad" - klasyka polecam "The Americans" - o rosyjskich szpiegach w stanach (za***isty) "Banshee" - jak skazaniec zostaje szeryfem w miasteczku w stanach (fajny) "Ray Donovan" - polecam
-
Wyłączanie poduszki pasażera
Witam Jestem świeżym posiadaczem B7 i mam pytanie: ze względu, iż żona chce jeździć czasem sama z dzieckiem chciała wpiąć fotelik na przednie siedzenie pasażera. Zaglądam do schowka a tam nie ma wyłącznika poduszki, jak ją wyłączyć istnieje jakaś możliwość? Wychodzą w takim razie wersje gdzie nie da sie wyłączyć poduszki? To była płatna wersja wyposażenia? Dzięki za info
-
Brak mocy na 1 biegu
U mnie dzieje się tak samo
-
Chłodzony schowek, mata w bagażniku
Witam Mam pytanie: wiecie czy w większości modeli był chłodzony schowek czy to było wyposażenie opcjonalne? Można taki dokupić? Myślę, że to fajny gadżet a druga rzecz to myślałem o nabyciu maty gumowej do bagażnika, macie jakieś namiary?
-
BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF
Ja również mam BRB z DPF z 2007r.
-
Konsola środkowa, demontaż uchwytu telefonu
W moim Audi na konsoli środkowej zamontowany jest uchwyt telefonu, jest on dla mnie całkowicie bezużyteczny więc planuję jego demontaż. Czy można gdzieś dokupić zaślepki po uchwycie telefonu do konsoli środkowej, aby jej nie wymieniać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Kamil Mieszkam w Kielcach i od 1,5 tyg jestem właścicielem czarnej A4 Avant 1.9 TDI z 2007r. Pozdrawiam
ziomek_z
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta