Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom-asz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom-asz

  1. Tom-asz odpowiedział(a) na Tom-asz temat w 2.0TDI
    http://www.wtryskiwacz.com/?gclid=CJfRw8Sas9UCFdPJsgodYToKEQ
  2. Tom-asz odpowiedział(a) na Tom-asz temat w 2.0TDI
    Podobno w Stalowej Woli , musiałbym znaleźć namiar robią zadowalająco ....
  3. Tom-asz odpowiedział(a) na Tom-asz temat w 2.0TDI
    Bipy podobno mogą być książkowe ale po wsadzeniu pompek na specjalistyczny sprzęt dopiero wychodzą ich mankamenty .... Tak ze odczytami z Vaga co do stanu zywotnosci pompek wogole sie nie sugeruj ....
  4. Tom-asz odpowiedział(a) na Tom-asz temat w 2.0TDI
    No tak .... ale czarny dym mnie nie niepokoi bo to jest związane z dpf ale jego częste wypalanie to tylko skutek i anie przyczyna , czy właśnie przyczyna nie jest to ze być może paliwo z przepuszczającego pompowtryska miesza sie z olejem i to powoduje częste wlaczanie procedury ???.
  5. Tom-asz opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Od dłuższego czasu co 600 , 700 km włącza sie procedura wypalania Dpf .Auto zaczyna wtedy dymić na biało , a po dodaniu gazu ( gdy juz sie zakończy wypalanie ) wyrzuca z rury wydechowej czarny dym . Rura wydechowa jest clala okopcona ( z sadzy). Przy wypalaniu dpf czuć charakterystyczny zapach coś w rodzaju podpałki do grila . Od jakiegoś tygodnia auto zaczelo przerywać tak jakby paliwa nie dostawało . Dzieje sie tak przy osiągnięciu temperatury ok 55stopni , potem gdy juz silnik jest ciepły czyli ma temp 80,90 stopni wszystko ustaje . Zaczął jedynie dymić gdy dociśnie sie mocnej gaz ,wydobywa sie wtedy popielaty dymek . Podejrzewam uszkodzony , uszkodzone pompowtryski , ktoś , coś , jakieś sugestie . Może ktoś sie orientuje gdzie sprawdzić może wymontować i gdzieś wysłać pompowtryski ? A może to zupełnie inna przyczyna . Prosze o Wasze przemyślenia w temacie .... pozdrawiam
  6. To jest uchwyt montowany Vw do tego jescze potrzebny jest adapter do telefonu ...
  7. skoro na radiu w momencie nadchodzącego połączenia lub wykonywania połączenia wyświetla się napis "phone" to wnioskuje ze jest podpięta ,chyba że jakis błąd w rozumowaniu popełniam ????
  8. Witam Mam problem z radiem concert , po prostu nie działa , słychać tylko szum , cd działa bez zarzutu , i jeszcze jedno po połączeniu sie z zestawem głośnomówiącym przez bluetooth nie słychać ani mnie ani rozmówcy . Osoba od której kupowałem w Niemczech auto twierdzi ze brakuje jakiegoś konektora . Ale o co chodzi nie wiem ...Jakieś sugestie ???? ...pozdrawiam Witam Pierwsza cześć problemu rozwiązana , prozaiczna sprawa , antena odłączona , ale druga cześć czyli problem z BT dalej pozostaje otwarty , może ktoś ma jakiś pomysł ja do tego się zabrać , co sprawdzić ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.