Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sun

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sun

  1. Witam , kupiłem na próbe korek zbiorniczka wyrównawczego firmy topran , jednakże w środku korka uszczelniać , że tak powiem lata , czy to jest normalne , spotkał się ktoś z czymś takim ??
  2. To jest stara pompa , nowej nie sprawdzałem , dopiero pojadę do mechanika.
  3. Witam , w maju 2017 ubyło mi płynu chłodniczego , po oględzinach pompy wody u mechanika dostrzec można było uszkodzoną ( załączam na zdjęciach ) uszczelkę / oring pomopy wody , pompa była wymieniona na nową ( firma Graf ) + nowy płyn chłodniczy i aż do dziś było wszystko ok , i pytanie do doświadczonych użytkowników czy uszczelka mogła paść ponownie w tak krótkim czasie ? Dodam, że auto nie kopci na niebiesko , nie ma kiślu po korkiem oleju Zdjęcia do podglądu https://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/pompa-wody/10323527/3 PS: Pisze w tym dziale bo marka auta dot Seata
  4. Też korzystałem z tej strony ^^ i wszystko było oky
  5. Sun odpowiedział(a) na RALF76 temat w Lifestyle i Hydepark
    Pierwsza marka wyszła przed szereg , w sumie 5 lat to rzut beretem https://www.o2.pl/artykul/to-koniec-diesli-pierwsza-marka-z-nich-rezygnuje-6123717459019905a
  6. Witam , mam taki problem , otóż nie otwiera mi się bagażnik , ani z pilota ani z klucza , jedyny dostęp do niego teraz jest przez tylne siedzenia w aucie :/ Wie ktoś co mogło się stać Jedyny sposób na otwarcie bagażnika wygląda tak [media] Dodaje też zdjęcia podglądowe [/quote] Dziękuję za pomoc.
  7. Wypowiem się też Ja - ostatnio byłem i pytałem się o samo C kat. , koszt 2000 zł kurs , 150 zł lekarz na miejscu , 150 badania psychologiczne , później teoria + praktyka 300 z hakiem , co do zapotrzebowania na kierowców , w moim regionie przyjmują kierowców bez doświadczenia , najłatwiej dostać się na kierowce do Biedronki ( <- pojeździsz trochę na solówce i później robisz C+E i jeździsz )
  8. Witam , miałem ten temat napisać w temacie "Budujesz , remontujesz dom" , ale nie wiem czy by pasowało , Panowie mam taki problem otóż popsuł się łańcuszek od podciągania i opuszczania rolety , chciałbym się do tego dobrać ale coś mi nie idzie i boję się ułamać plastyki mocujący roletę , wie ktoś może jak do tego się dobrać ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/84f4e3caf34aaedc http://www.fotosik.pl/zdjecie/abb9aec50855fe2b http://www.fotosik.pl/zdjecie/9c49a2a1820da12f http://www.fotosik.pl/zdjecie/23ebb8a14298c5de
  9. Opłacając skarbowy dostajesz kwitek do przelania kasy , a w tytule wpisujesz pesel , żadnych druków nie wypełniasz , więc nie wiem skąd potwierdzenia itp
  10. Panowie mam prośbę , prosze o like dla siostry na konkurs FB , wystarczy polubić To zdjęcie Dziękuję i pozdrawiam.
  11. Pierwszy post , nazwę masz na zdjęciu , wpisujesz w google http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=35&t=8246&p=661277&hilit=torba#p661277
  12. http://showcarshine.pl/12-odzywianie-wet-look
  13. Wczoraj na TVN mówili o kierowcy , co jechał audi z tempomatem 90 km/h i glina namierzał go suszarką i pokazało mu 130 km/h , oczywiście sprawa w sądzie , która kierowca wygrał , coś tam mówili że nie tak z sprzętem było i dodatkowo uratowało go to że , miał rejestrator z gps który rejestrował też prędkość. ( jak ktoś by chciał obejrzeć ten krótki materiał można to znaleźć na stronie tvn )
  14. Możesz podać linka na ali ?
  15. Koło się zamyka , jeśli 500+ ma pomóc ubogim rodzinom , które załóżmy mają samochód , to na pewno nie mniej niż 13 lat , czyli kasę dają jednocześnie zabierają
  16. Więc, który wybrać wosk do czarnego koloru ( aby też pomógł przy maskować małe ryski ) POORBOY'S WORLD Natty's Paste Wax Black vs SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark Colour Wax ???
  17. Krótkie pytanie , czy do czarnego lakieru są dedykowane specjalne woski pod ten kolor ? czy bez różnicy ?
  18. Nie , auto nie było przerejestrowane na mnie. Mógłby ktoś potwierdzić kolegi wersje ?
  19. Panowie mam pytanie , czy trzeba zgłaszać sprzedaż auta do WK ? Sprawa wygląda tak , kupiłem auto , miałem je 18 dni , w międzyczasie kupiłem OC na siebie , auto sprzedałem , zgłosiłem do ubezpieczalni sprzedaż auta i czy zgłaszać do WK ?? , Dodam że musiałbym zgłosić sprzedaż w innym mieście ( tam gdzie jest zarejestrowany samochód ) i czy grozi mi jakaś kara za to ? Pozdrawiam.
  20. Czy policja ma Obowiązek sporządzić notatkę z miejsca zdarzenia ?
  21. 4G0 601 025 G tak mi się wydaje Wygląda na to że zgadłeś thx jednakże dostępność ich jest nikła , a cena jak 1/3 auta , ale felgi zacne
  22. Witam , wie ktoś co to za felgi ? http://allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-2011r-jak-nowe-pakiet-chrom-i5462497111.html
  23. Panowie , proszę o pomoc , rozpoznaje ktoś może , co to mogą być za felgi ?
  24. serio ? białe fele :x

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.