Treść opublikowana przez Sun
-
Wadliwy nowy korek zbiorniczka wyrównawczego ?
Witam , kupiłem na próbe korek zbiorniczka wyrównawczego firmy topran , jednakże w środku korka uszczelniać , że tak powiem lata , czy to jest normalne , spotkał się ktoś z czymś takim ??
-
Oring p.wody przyczyną ubytku p.chłodniczego ?
To jest stara pompa , nowej nie sprawdzałem , dopiero pojadę do mechanika.
-
Oring p.wody przyczyną ubytku p.chłodniczego ?
Witam , w maju 2017 ubyło mi płynu chłodniczego , po oględzinach pompy wody u mechanika dostrzec można było uszkodzoną ( załączam na zdjęciach ) uszczelkę / oring pomopy wody , pompa była wymieniona na nową ( firma Graf ) + nowy płyn chłodniczy i aż do dziś było wszystko ok , i pytanie do doświadczonych użytkowników czy uszczelka mogła paść ponownie w tak krótkim czasie ? Dodam, że auto nie kopci na niebiesko , nie ma kiślu po korkiem oleju Zdjęcia do podglądu https://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/pompa-wody/10323527/3 PS: Pisze w tym dziale bo marka auta dot Seata
-
Tani polecany kurier
Też korzystałem z tej strony ^^ i wszystko było oky
-
Koniec diesli
Pierwsza marka wyszła przed szereg , w sumie 5 lat to rzut beretem https://www.o2.pl/artykul/to-koniec-diesli-pierwsza-marka-z-nich-rezygnuje-6123717459019905a
-
Seat - Nie otwiera się bagażnik
Witam , mam taki problem , otóż nie otwiera mi się bagażnik , ani z pilota ani z klucza , jedyny dostęp do niego teraz jest przez tylne siedzenia w aucie :/ Wie ktoś co mogło się stać Jedyny sposób na otwarcie bagażnika wygląda tak [media] Dodaje też zdjęcia podglądowe [/quote] Dziękuję za pomoc.
-
Prawo jazdy kat. C i C+E
Wypowiem się też Ja - ostatnio byłem i pytałem się o samo C kat. , koszt 2000 zł kurs , 150 zł lekarz na miejscu , 150 badania psychologiczne , później teoria + praktyka 300 z hakiem , co do zapotrzebowania na kierowców , w moim regionie przyjmują kierowców bez doświadczenia , najłatwiej dostać się na kierowce do Biedronki ( <- pojeździsz trochę na solówce i później robisz C+E i jeździsz )
-
Jak naprawić roletę ?
Witam , miałem ten temat napisać w temacie "Budujesz , remontujesz dom" , ale nie wiem czy by pasowało , Panowie mam taki problem otóż popsuł się łańcuszek od podciągania i opuszczania rolety , chciałbym się do tego dobrać ale coś mi nie idzie i boję się ułamać plastyki mocujący roletę , wie ktoś może jak do tego się dobrać ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/84f4e3caf34aaedc http://www.fotosik.pl/zdjecie/abb9aec50855fe2b http://www.fotosik.pl/zdjecie/9c49a2a1820da12f http://www.fotosik.pl/zdjecie/23ebb8a14298c5de
-
Rejestracja auta z ciągłością umów
Opłacając skarbowy dostajesz kwitek do przelania kasy , a w tytule wpisujesz pesel , żadnych druków nie wypełniasz , więc nie wiem skąd potwierdzenia itp
-
Prośba o like na konkurs fb
Panowie mam prośbę , prosze o like dla siostry na konkurs FB , wystarczy polubić To zdjęcie Dziękuję i pozdrawiam.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pierwszy post , nazwę masz na zdjęciu , wpisujesz w google http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=35&t=8246&p=661277&hilit=torba#p661277
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
http://showcarshine.pl/12-odzywianie-wet-look
-
Przekroczenie prędkości o 51km/h - odmowa przyjęcia mandatu.
Wczoraj na TVN mówili o kierowcy , co jechał audi z tempomatem 90 km/h i glina namierzał go suszarką i pokazało mu 130 km/h , oczywiście sprawa w sądzie , która kierowca wygrał , coś tam mówili że nie tak z sprzętem było i dodatkowo uratowało go to że , miał rejestrator z gps który rejestrował też prędkość. ( jak ktoś by chciał obejrzeć ten krótki materiał można to znaleźć na stronie tvn )
-
Jaki uchwyt do telefonu?
Możesz podać linka na ali ?
-
Kierowca zapłaci daninę...
Koło się zamyka , jeśli 500+ ma pomóc ubogim rodzinom , które załóżmy mają samochód , to na pewno nie mniej niż 13 lat , czyli kasę dają jednocześnie zabierają
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Więc, który wybrać wosk do czarnego koloru ( aby też pomógł przy maskować małe ryski ) POORBOY'S WORLD Natty's Paste Wax Black vs SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark Colour Wax ???
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Krótkie pytanie , czy do czarnego lakieru są dedykowane specjalne woski pod ten kolor ? czy bez różnicy ?
-
Czy trzeba zgłaszać sprzedaż auta do WK ?
Nie , auto nie było przerejestrowane na mnie. Mógłby ktoś potwierdzić kolegi wersje ?
-
Czy trzeba zgłaszać sprzedaż auta do WK ?
Panowie mam pytanie , czy trzeba zgłaszać sprzedaż auta do WK ? Sprawa wygląda tak , kupiłem auto , miałem je 18 dni , w międzyczasie kupiłem OC na siebie , auto sprzedałem , zgłosiłem do ubezpieczalni sprzedaż auta i czy zgłaszać do WK ?? , Dodam że musiałbym zgłosić sprzedaż w innym mieście ( tam gdzie jest zarejestrowany samochód ) i czy grozi mi jakaś kara za to ? Pozdrawiam.
-
Najechanie na tył auta
Czy policja ma Obowiązek sporządzić notatkę z miejsca zdarzenia ?
-
Co to za felga?
4G0 601 025 G tak mi się wydaje Wygląda na to że zgadłeś thx jednakże dostępność ich jest nikła , a cena jak 1/3 auta , ale felgi zacne
-
Co to za felga?
Witam , wie ktoś co to za felgi ? http://allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-2011r-jak-nowe-pakiet-chrom-i5462497111.html
-
Felgi ze zdjęcia
Panowie , proszę o pomoc , rozpoznaje ktoś może , co to mogą być za felgi ?
-
Qlimax b5 by Ramirez01
serio ? białe fele :x