Skocz do zawartości

GawronTcz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GawronTcz

  1. do usuniecia
  2. Wszystko pasuje ja zdecydowałem się na te z s-line ze względu na to że mi się najbardziej spodobały. Tak jak mówię, jak zdecydujesz się kupić sprawdzaj pasażerom buty bo strasznie się brudzą. http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-dywaniki-welurowe-s-line-8-stop-i4579478852.html
  3. Przelew poszedł, wiadomość też.
  4. zamówiłem smycz i koszulkę.
  5. Może zawitam niedługo.
  6. Znacznie zdecydowałem się na welur i jestem bardzo z tego wyboru zadowolony, świetnie się prezentuje w środku. Jedyny minus to trzeba częściej czyścić dywaniki.
  7. Cześć! Chcę wymienić w moim audi gumowe dywaniki na coś innego. Zastanawiam się nad welurem lub chromem, lecz sam nie wiem co lepiej się sprawdzi. Proszę o jakieś wskazówki z góry dziękuję. Na oku mam: http://allegro.pl/audi-a4-b5-dywaniki-welurowe-s-line-premium-i4519240602.html http://allegro.pl/dywaniki-alu-chrom-blacha-ryflowana-tuning-grube-i4522115120.html
  8. Witam Wszystkich forumowiczów, jestem pasjonatem marki AUDI i przyszedł czas na mnie i na moją niunię, na którą czeka mnóstwo pracy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...