Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krolikrob1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krolikrob1

  1. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześć i czołem I jak obyło się dziś bez zadrapań i obic lakieru??:>
  2. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Albo masz naprawdę zaufanego i sumiennego mechanika:)
  3. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hi hey hello
  4. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak sie napije to lubię tańczyć Może pomyliłem zawód
  5. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakos przeżyje akrobata hmmm
  6. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hahaha mogłem nie mówić teraz będą dogryzać
  7. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha no niestety niewdzięczny "zawód". Na szczęście nikogo nie oszukuje i staram się nie sprzedawać aut osobom prywatnym:)
  8. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli chodzi o mnie to ciężko wytłumaczyć Miałem własna firmę w tamtym miesiącu ja zamknąłem:) A ogólnie zajmuje się handlem aut oraz przewozem na lawecie:)
  9. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to nieźle jak 2k:) Kolega pracuje w Atlasie na wózku i podstawy ma na pewno mniej:) Postaram się dowiedzieć ile koleżanka miała tam kaski
  10. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pracowała tam moja koleżanka w wakacje i dawała rade wiec ciężko chyba nie jest;) ale kasowo rewelacji pewnie nie ma:(
  11. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to nie ma co się wstydzić chyba nie ma nooo prawie week aż pracować się nie chce:D Auto wypadało by wyczyścić. Wczoraj byłem w Toruniu i jest mega upaprane:)
  12. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Halooo nie ma spania!!!
  13. tak myślałem. Wiec musze zainwestować w nowy termostat. Moze dla tego tez maszyna pali mi ciut więcej niż powinna:) polecacie jakiś termostat?
  14. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nauczymy kolege biegi będzie zmieniał przy łututu
  15. Kolego lat mam 22:) Dla Ciebie durnowate. Autko kupiłem za swoje zarobione pieniądze wiec mogę z nim robić co chce:) Nie chce mieć smutnej b7 jak inne:) Nie chce mieć jak każdy s line itp chce mieć coś innego:) Żeby było jeszcze bardziej "durnowato" to na zimę alu będzie każde w innym kolorze powoli będę kompletował nowe turbo, większy intercooler, wydech i może wlecą inne wtryski no i program:) pozdrawiam Mam głupie pytanko czy po nagrzaniu klekot rowniez musi trzymać temperaturę w pionie?:> Ogółem przy normalnej temperaturze nie dojdzie do pionu. Gdy pojadę kawałek mocniej temperatura dochodzi do pionu i później spada. Mniej więcej trzyma się na takim poziomie jak na zdj. Wszystko ok czy może termostat do wymiany czy cus?
  16. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha spoko załatwi sie
  17. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jeszcze zimy nie zakładam:D Bo jeszcze nie mam Na zimę będzie 17 cali . Miałem robić grillowana pierś ale chyba wole gołąbki jednak:D
  18. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wódeczka , dupeczki? Bede!!
  19. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurde jeszcze nie mam co upalac chyba ze szalone 115 kuni:D
  20. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz to juz d*pa psia wrocilem do siebie na rejon puchu na miescie... Jedno agresywne 318i;)
  21. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haaaa pw adres:) mi 2 razy nie trzeba powtarzac:d
  22. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakie pijesz?
  23. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to lipton mam wolne jakoś się nudzę i wyjechał bym w miasto:)
  24. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakis mały spot czy coś takiego:) pośmiganie po mieście czy tam pogadanie:)
  25. krolikrob1 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Robi Cos zgraja w piątek wieczorem?:>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.