Treść opublikowana przez krolikrob1
-
Spociki Łódzkie
Cześć i czołem I jak obyło się dziś bez zadrapań i obic lakieru??:>
-
Spociki Łódzkie
Albo masz naprawdę zaufanego i sumiennego mechanika:)
-
Spociki Łódzkie
hi hey hello
-
Spociki Łódzkie
Jak sie napije to lubię tańczyć Może pomyliłem zawód
-
Spociki Łódzkie
Jakos przeżyje akrobata hmmm
-
Spociki Łódzkie
hahaha mogłem nie mówić teraz będą dogryzać
-
Spociki Łódzkie
haha no niestety niewdzięczny "zawód". Na szczęście nikogo nie oszukuje i staram się nie sprzedawać aut osobom prywatnym:)
-
Spociki Łódzkie
Jeśli chodzi o mnie to ciężko wytłumaczyć Miałem własna firmę w tamtym miesiącu ja zamknąłem:) A ogólnie zajmuje się handlem aut oraz przewozem na lawecie:)
-
Spociki Łódzkie
no to nieźle jak 2k:) Kolega pracuje w Atlasie na wózku i podstawy ma na pewno mniej:) Postaram się dowiedzieć ile koleżanka miała tam kaski
-
Spociki Łódzkie
pracowała tam moja koleżanka w wakacje i dawała rade wiec ciężko chyba nie jest;) ale kasowo rewelacji pewnie nie ma:(
-
Spociki Łódzkie
No to nie ma co się wstydzić chyba nie ma nooo prawie week aż pracować się nie chce:D Auto wypadało by wyczyścić. Wczoraj byłem w Toruniu i jest mega upaprane:)
-
Spociki Łódzkie
Halooo nie ma spania!!!
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
tak myślałem. Wiec musze zainwestować w nowy termostat. Moze dla tego tez maszyna pali mi ciut więcej niż powinna:) polecacie jakiś termostat?
-
Spociki Łódzkie
nauczymy kolege biegi będzie zmieniał przy łututu
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Kolego lat mam 22:) Dla Ciebie durnowate. Autko kupiłem za swoje zarobione pieniądze wiec mogę z nim robić co chce:) Nie chce mieć smutnej b7 jak inne:) Nie chce mieć jak każdy s line itp chce mieć coś innego:) Żeby było jeszcze bardziej "durnowato" to na zimę alu będzie każde w innym kolorze powoli będę kompletował nowe turbo, większy intercooler, wydech i może wlecą inne wtryski no i program:) pozdrawiam Mam głupie pytanko czy po nagrzaniu klekot rowniez musi trzymać temperaturę w pionie?:> Ogółem przy normalnej temperaturze nie dojdzie do pionu. Gdy pojadę kawałek mocniej temperatura dochodzi do pionu i później spada. Mniej więcej trzyma się na takim poziomie jak na zdj. Wszystko ok czy może termostat do wymiany czy cus?
-
Spociki Łódzkie
haha spoko załatwi sie
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze zimy nie zakładam:D Bo jeszcze nie mam Na zimę będzie 17 cali . Miałem robić grillowana pierś ale chyba wole gołąbki jednak:D
-
Spociki Łódzkie
Wódeczka , dupeczki? Bede!!
-
Spociki Łódzkie
Kurde jeszcze nie mam co upalac chyba ze szalone 115 kuni:D
-
Spociki Łódzkie
teraz to juz d*pa psia wrocilem do siebie na rejon puchu na miescie... Jedno agresywne 318i;)
-
Spociki Łódzkie
haaaa pw adres:) mi 2 razy nie trzeba powtarzac:d
-
Spociki Łódzkie
jakie pijesz?
-
Spociki Łódzkie
No to lipton mam wolne jakoś się nudzę i wyjechał bym w miasto:)
-
Spociki Łódzkie
Jakis mały spot czy coś takiego:) pośmiganie po mieście czy tam pogadanie:)
-
Spociki Łódzkie
Robi Cos zgraja w piątek wieczorem?:>