-
Dziura w nawierzchni a zniszczenia.
Panowie, wiem, że to zależy od wyceny szkód, ale ile realnie mogą mi pojechać po zniżkach? Ac w allianz. 60% zniżek
-
Dziura w nawierzchni a zniszczenia.
W sumie nie miałem żadnych świadków tego zdarzenia i znając życie byłby jeszcze mandat. Mam AC, warto z niego skorzystać?
-
Dziura w nawierzchni a zniszczenia.
Gdyby tylko na tym się skończyło to będzie naprawdę super. Boję się jakiś bardziej ekstremalnych rzeczy, typu poduszka amora itp.
-
Dziura w nawierzchni a zniszczenia.
Czyli myślisz, że felga mogła pęknąć? Opony to wzmacniane Dunlopy z indeksem prędkości Z.
-
Dziura w nawierzchni a zniszczenia.
Witam. Wracając do domu, napotkała mnie nieprzyjemna sprawa. Otóż wpadłem w dziurę przy drodze (pobocze) a spowodowane było to zjechaniem na mój pas z przeciwka. Ja nie miałem gdzie uciekać i pozostał zjazd na pobocze. Usłyszałem huk, napój wypadł z uchwytu i tyle. Dojechałem na miejsce, spojrzałem, a tam felga skrzywiona ja na zdjęciu: http://zapodaj.net/4087bf9cc00cf.jpg.html Dodatkowo, siła uderzenia była tak duża, że śruba, która trzyma nadkole z błotnikiem wpadła do środka i zrobiła małe kuku. Później przejechałem się ponownie samochodem, rozpędziłem go do większych prędkości, puściłem kierownicę i o dziwo nie ściąga mnie nigdzie, nie ma żadnych wibracji ani drgań na kole kierownicy. Pojeździłem później po różnych wybojach (m.in. śpiących policjantach) i nie słychać żadnych niepokojących dźwięków. Dzisiaj niedziela, nie miałem jak podnieść auta, ale powiedzcie mi panowie, czy to możliwe, że "obrażenia" zakończą się tylko na tej feldze i tym błotniku? Dodam, że powietrze z koła nie uszło, czyli raczej opona dobra, gdyż nie ma wibracji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chciałbym się przywitać. Jestem nowym, szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant. Relacja zdjęciowa już wkrótce, w odpowiednim dziale. Pozdrawiam:)
ChybaTy
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta