Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro B6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Quattro B6

  1. przy Telephone/telematics mam ustawione na : 1 - no telephone (supply voltage for microphone actively) wcześniej przed wymianą miałem ustawione na 7 -Base plate diagnostic capable with comfort control Może to jest przyczyną tego błędu ?
  2. tzn że wcześniej ktoś miał pod niego podpięty Bluetooth ? Idzie to jakoś zmienić ? Czy dać sobie spokój ?
  3. nie mam BOSE. Wcześniej miałem Concert II z oryginalnym telefonem, Po włożenie RNS-E zmieniłem tunel bo mnie irytował ten uchwyt na telefon.
  4. żeby zdjąć boczek trzeba zdjąć tą listwę dekor ? Wcześniej miałem B5 tak miałem wszytko ogarnięte że mogłem boczek z zamkniętymi oczami ściągnąć A ten centralny jest gdzieś przy zamku czy zaraz pod tapicerką ?
  5. szeryf ma racje można bez przejściówki i tak właśnie zrobiłem wszystko hula Z tym że mam jeszcze jeden błąd " 02454 02454 - Microphone Unit (in Front Roof Module) (R164) 011 - Open Circuit " Miałem zamontowany oryginalny telefon czy to ma coś z tym wspólnego ?
  6. podpiąłem Vag-a i jest błąd " 1561 Prawe tylne drzwi nie otwarte/zamknięte nie autoryzowane " i na Fisie faktycznie nie pokazuje otwartych drzwi Zrobię jak kolega Slawek-jast napisał, a do tego centralnego w drzwiach jest w miarę dobry dostęp ?
  7. chodzi Ci o przełącznik w zamku ? Jest on wymienny czy jest to całość z zamkiem ?
  8. Witam, Posiadam Audi A4 w wersji S-line z pakietem oświetleniowym, od jakiegoś czasu zdarza się że czasami nie zapala mi się światło w środku na nogi i na zewnątrz przy otwieraniu tylnych prawych drzwi. Nie wiem co może być tego powodem ? Może miał już ktoś taki problem ?
  9. hehe ja też tak myślałem Czyli muszę zmienić przejściówkę na dwa wejścia, znalazłem na allegro coś takiego http://allegro.pl/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-diversity-i4718167847.html czy tą wtyczkę musztardową Diversity mogę wpiąć bezpośrednio do RNS-E ? Czy muszę mieć tą przejściówkę co wspomniałem wcześniej ?
  10. nie widziałem u mnie jakiś innych kabli antenowych, chociaż odłączałem od concerta jakiś jeszcze kabel taki musztardowy kolor. Tak się zastanawiałem od czego on jest ?
  11. z tym że u mnie radio gra normalnie, nie widzę żeby było coś nie tak ? Poza tym wyskakującym błędem którego nie można skasować :/
  12. Witam, Po wymianie radia Concert II na nawigację RNS-E wyskakuje mi błąd " 00858 - connection radio zf output to antenna amplifier 011 - open circuit ". Choć nie mam pewności czy przed wymianą tego błędu nie było ? Jeśli ktoś już spotkał się z tym problemem proszę o info...bo nie wiem czego szukać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.