Treść opublikowana przez Quattro B6
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
Panowie czy u Was też pokazuje podwójnie nr VIN w liczniku-17 ? I w bloku 81 nie pełny nr VIN bez literki W ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
6 oznacza przyuczony:) Skoro ma status 4 to zaloguj sie pinem auta, albo zmien na 6 i z powrotem na 4. Zobacz co wtedy sie stanie. Moze faktycznie cos jest nie tak z samymi zegarami? powiedz mi jakiego interfejsu używasz ? I na jakim systemie pracujesz ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
A widzisz a u mnie cały czas kontrolka IMMO mruga, od razu po włożeniu zegarów czyli cały czas ma status IMMO 4. Jakby się zawiesił ? A jeszcze jedno jak ustawiałem new mode VEP-em to po ustawieniu miałem jakiś komunikat z tego co kojarzę to było na pisane że jest już ustawiony w new mode !!! no chyba że status IMMO 6 oznacza przyuczony ? Dlatego u Ciebie będzie inaczej ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
ok jutro Ci wyślę Może jeszcze spróbować VEP-em ustawić status IMMO 6 i zalogować się pinem nowego licznika ? A ten reset w VEP do czego on jest ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
możesz opisać jak go zrobić ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
wcześniej zmieniałem sterownik ECU czy to może mieć coś z tym wspólnego że nie mogę zaadoptować nowego licznika ? Pin jest jeden sprawdzałem dla licznika jaki i ECU. może coś jest skopane w eepromie w liczniku że są takie problemy z adaptacją ? On jakby miał cały czas status IMMO 4 bez ustawiania VEP new mode i bez logowania-11
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
u mnie kontrolka IMMO przestaje mrugać po ustawieniu new mode bez logowania-wpisywania pinu no bo i tak go nie chciał przyjąć
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
no to raczej nie było Dziwne bo VEP potwierdził mi że ustawił na new mode licznik mrugnął na chwile i kontrolka IMMO świeciła bez mrugania. Może być wina interfejsu że nie włączył ? I jak pisałeś po ustawieniu mogę wyłączyć zapłon ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
jak zrobiłem na new mode to kontrolka IMMO świeciła nie mrugając. Później jak próbowałem wpisać pin to po chwili całkowicie zgasła. Hm tak się zastanawiam może wcale nie było ustawione na new mode może wina leży tu po stronie interfejsu ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
new mode zmieniłem interfejsem od Commandera VAG-K+CAN bo faktycznie ten HEX+CAN nie działał z VEP tak więc zmieniłem na new mode i przy włączonym zapłonie zmieniłem na HEX+CAN żeby odpalić VCDS a nie zwróciłem uwagi czy na liczniku km jest 0-1 lub 0-0 ? Czyli jak zmienię na new mode to mogę wyłączyć zapłon i włączyć go ponownie żeby podpiąć HEX+CAN ? A jak się zachowuje kontrolka IMMO przy new mode ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
Nie udało się Może dlatego że musiałem zmienić interfejs po zmianie na new mode, ale zapłonu nie wyłączałem
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
Ok, a ten VEP 1,19g działa na Windows 7 ? Bo nie mogę go nigdzie znaleźć ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
Ok, mam interfejs HEX+CAN czy on będzie działał z VAG eeprom programmer ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
A Commanderem ustawię w liczniku new mode 4 ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
Czyli generalnie przy tych ustawieniach powinien się przyuczyć a nie chce
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
czyli pin od nowych zegarów mam nie wpisywać przy logowaniu tylko swój stary pin ? Hm...
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
tą wersją to zrobię VAG eeprom programmer 1.18 ? Jak mam to ustawić ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
A to nie jest to ?
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
? nie bardzo rozumiem co masz na myśli ? Wkładając nowe zegary to IMMO ma automatyczny status 4.
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
dokładnie tak robię i nic tak jak opisałem wcześniej System Not OK
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
Pin w kanale 50 wpisuję stary...
-
Problem z przyuczeniem licznika RB4
Problem z adaptacją licznika z 8E0 920 900 L RB4 D35 na 8E0 920 930 S RB4 D36 czyli zamienne. Problem polega na tym iż przy adaptacji kanał 50 gdzie w oknach powinien pojawić się nr VIN pokazuje się komunikat System Not OK Dodam że czasy blokady na kanale 24 to 0.0
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
To w takim razie pewnie zależy od modułu DRL ? Bo u mnie jest git a moduł mam na pewno inny.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Ja do przekaźnika kupiłem gniazdo za 4 zeta i powiem wam że nie zauważyłem tego problemu ponieważ te gniazdo ma już wlutowaną diodę
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Polecam ten Moduł Świateł Dziennych LEPARD http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-drl-swiatla-dzienne-usb-i5053008419.html Mam go założonego według tego schematu i działa idealnie, nie jest tani ale ma kilka przydatnych funkcji i jest bardzo mały. Ja u siebie mam podłączone DRL pod halogeny do których włożyłem mocne Ledy, ustawiłem je na 30% i jest super