Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro B6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Quattro B6

  1. zrobię zrobię, muszę odpinać wężyk przy gruszce czy w końcu mogę odpiąć wtyczkę od n-ki ? a co może być przyczyną tej korekcji zapłonu ?
  2. sprawdzę szczelność, bo podczas jazdy jak dam mu w kitę to słychać przez chwilę taki szum Może być wina kata, trzeba sprawdzić Pompy SAI już tu nie ma, zmontowana(wyłączona w sofcie) Sprawdzisz czy turbina dobrze ładuje, czy nie jest winny n75, ale mim zdaniem on jest sprawny pokaż swoje logi doładowania i przede wszystkim jakie modyfikacje zrobiłeś ? tu było dobrze po wymianie świec ale przed programem http://vaglog.pl/log_221857.html coś mi się wydaje że teraz jest jakaś nieszczelność albo N75 pada
  3. z klapką czyli gruszką ? Na dniach zrobię też test szczelności dolotu, DV wymieniałem nie dawno na nową oryginalną. Może być przyczyną późnego wstawania turbiny przytkany kat ? Wstawiłeś drugi IC po prawej stronie a co z pompą SAI ? a co mi da ten zabieg ?
  4. tamte logi pamiętam że robiłem jak było upalnie, te są ostatnie jakie robiłem http://vaglog.pl/log_224350.html ale jutro postaram się zrobić jak mówisz odepnę n75 i zrobię logi...
  5. to gruszka do wymiany czy n75 ?
  6. logi 115+118 po wymianie świec i programie http://vaglog.pl/log_222703.html
  7. Czy ta blenda z kamerą 4L0 827 574 pasuje do B6 ?
  8. świece wymienione i logi zrobione http://vaglog.pl/log_221857.html
  9. Ok,ale nie wydaje ci się że jak dla BFB wymagane jest za niskie ? A nie wyczułbym że świece kuleją ? Bo odpala na strzała nic nie przerywa chodzi równiutko. Wymagane może byc niższe przez to że jest duża korekcja zapłonu w kanale 020 i tak koło sie zamyka... Ok, czyli mam zacząć od wymiany świec ? z tą mocą to jest tak że człowiek się szybko do niej przyzwyczaja i za chwile jej brakuje Ja porównywałem z 1.9TDI po mapie na 140KM i 340Nm ! u szwagra z dołu rwie jak szatan bo ma duży moment, no i jest lżejszy bo to A3 a u mnie jest tylko 225Nm Świece zamówione Po ich wymianie mam zrobić znowu logi tylko na kanale 020 ?
  10. Ok,ale nie wydaje ci się że jak dla BFB wymagane jest za niskie ? A nie wyczułbym że świece kuleją ? Bo odpala na strzała nic nie przerywa chodzi równiutko.
  11. Ok, jakie świece włożyć ? Nie uważasz że jest zbyt małe doładowanie ?
  12. co masz na myśli za małe doładowanie ? tu masz log z bfb; http://vaglog.pl/log_181445.html najwieksze doładowanie 1730mbar u ciebie 1560mbar, chyba że pedał nie był do podłogi w takim razie co może być przyczyną za małego doładowania ?
  13. Można na podstawie odczytu ilości powietrza mierzonego przez przepływkę. myślisz że jest gdzieś jakaś nie szczelność ?
  14. co masz na myśli za małe doładowanie ?
  15. Szczelność ? nie wiedziałem że na podstawie logów można określić ile ma km ?
  16. świec nie wymieniałem i nie wiem kiedy były wymieniane Co do filtra paliwa to ta sama historia Paliwo tankuje cały czas na Orlenie Katalizator jest .
  17. a te kanały 020 i 118 to od czego są ? Zrobione 020+118 http://vaglog.pl/log_220902.html
  18. No niestety tylko wgranie czyli 020+118 jak te pierwsze trójka i do odcięcia ?
  19. te 020+118 też na zapłonie jak 032 ? Szczelność dolotu była sprawdzana raczej powinna być ok. Program mam mieć na dniach wgrany Czy może być nie sprawny zawór ciśnienia doładowania N75 ? Pytam bo co prawda to w dieslu 1.9TDI po programie na 140KM szwagier miał identyczną sytuację nie jechał też od dołu i wymienił ten zawór i teraz rwie jak szatan
  20. mam zrobić jeszcze raz na kanale 002+033+115 ? Filtra nie wymieniałem Mam założone wtryski od BEX-a ale jeszcze nie mam wgranej mapy chyba to nie jest tego przyczyną bo przed było tak samo ?
  21. nie mam lpg, błędów nie ma i nie było żadnych
  22. te wartości na kanale 032 to mam sprawdzić na biegu jałowym czy jak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.