Treść opublikowana przez EnDżI
-
A4 B7 Szyberdach slychac ale nie otwiera i zamyka
Witam, Dzis przez własną głupotę otworzylem szyberdach ktory byl widocznie przymarzniety. Byl taki dziwny dzwiek i niestety sie nie otwiera. Słychać dzwiek silniczka ale zero reakcji. Czy ktos wiw czy sa jakies zestawy naprawcze pewnie zmielilo trybo. Da sie to jakos zdiagnozować bez sciagania podsufitki?
-
A4 b7 kopci na czarno
Witam proszę o pomoc mechanik wyslal mi parametry wtryskow I stwierdziłze leją temu kopci na czarno i czuć ropa. Dodatkowo przybyło oleju. Załączam parametry faktycznie wsyztkie do wymiany??
-
Ubytki płynu a4 3.0tdi
Witam od okolo tygodni zaobserwowalem znaczne ubytki płynu chłodniczego. Dzis ubyło okolo 1l zrobilem 30km. Ogrzewanie dziala plyn czysciutki dogrzewa sie do 90. Problem w tym nie widać żadnych wycieków. Macie jakieś pkmysly co to może byc?? Samochód to.a4 b7 3.0tdi ASB.
-
Kod koloru tapicerki A4 B7
Witam, potrzebuje pomocy Panowie jaki to jest kolor tapicerki ewentualnie kod. Chce zamówić farbę colourlock aby ukryc jeden defekt ktory nie wiem skad pojawil sie w tym tygodniu. Cm
-
Samopoziomowanie nie działa. Jak rozpoznać xenon skretny
Witam, od kiedy kupilem samochód nie działa mi samopozimowanie. Problem polega na tym ze nie ma zadncyh błedów po podlaczeniu kompa. Nie ma też na fisie tego bledu od poziomowania. Czujniki sa a nic nie działa. Czy wiecie w czym może być problem? I moje drugie pytanie jak rozpoznac czy mam lampy skretne, bo przypuszczam ,że mogą byc a tez nie działają jak poziomowanie.
-
hamulce RS4 B8 do A4 B7
Witam, czy ktoś sie orinetuje czy hamulce z RS4 B8 wejda do a4 B7? bez wiekszych przerobek?
-
Czy wejdzie te kolo do a4 B7
Witam, mam pytanie czy kola z auckji wejda do A4 http://allegro.pl/felga-aluminiowa-audi-a6-4f0-9-5x20et36-grafit-i4810019269.html ?. Chcialbym zalozyc opony 225/35/20 tyl domyslalm sie ze wejdzie bo 9,5 cala mialem w seacie toledo ale jak wyglada z przodem? nie będzie nic tarlo itd?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie. Od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B7 , po miło spędzonych chwilach na wcześniejszych forach dołączyłem i tu:)
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Witam ,w razie czego i ja jestem chetny:)