Spróbuj pogrzebać w usługach, u mnie na ang systemie to "view local services" , DNS , DHCP , Network connections. Kiedyś robiłem taki numer na XP tylko jeszcze musiałem odpowiednio po kopiować pliki.
Pozdro
Witam,
Szukam takiej części od rozrusznika, na części znajdują się jakies cyfry niestety nie mogę odczytać.
link do obrazka.
Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net
dzięki
witam kiedy odpalam auto ustawiam klimę aby chłodziła i wychodzę z auta to słychać jakby skrzypienie, piszczenie ,tarcie albo "odgłos cykania świerszcza" ten ostatni odgłos najbardziej pasuje .
Wie ktoś może co może być przyczyną ? Może jakieś łożysko lub napinacz na pasku (tak wyczytałem na forum). Co muszę wymienić aby nie uszkodzić doszczętnie klimatyzacji ? Czy mógłby ktoś polecić warsztat w warszawie albo w okolicach w którym rozwiązali by mi ten problem?
dzięki za pomoc .Pozdrawiam
Witam
Od roku jestem właścicielem Audi a4 b5.
Przytrafił mi sie taki problem , kiedy np wrzucam bieg 4 puszczam sprzęgło i gaz to samochód dziwnie mi przyspiesza . Auto nie hamuje silnikiem tylko jedzie dalej i można poczuć jakby takie silne szarpnięcie do przodu.
Czy ktoś z was mógłby coś doradzić ?
Dzięki za pomoc.