Treść opublikowana przez Wojtek Osowa
-
Syrena alarmu
Mam wersje cabrio z 2006r i po prawej stronie po zdjeciu tapicerki jest wzmacniacz audio i pompa dachu . Czy ta syrenka moze byc po lewej stronie ? Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka
-
Alarm fabryczny + centralny zamek, brak dźwięku.
Gdzie jest ta syrenka , po ktorej stronie bagażnika ? Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka
-
wymieniłem syrenę alarmu...
Po ktorej stronie bagażnika moge jej szukac bo pisali ze po lewej ale tam jest tylko wzmacniacz Bose Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka
-
[A6 C6] brak komunikacji alarmu fabryczneg.
Masz stara baterie w syrence Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka
-
Zbieżność trójmiasto
Polecam CNF w Osowie Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka
-
Syrena alarmu
Gdzie znajde ta syrenkę w A4 B7 cabrio .Po zimie milczy przy wlanczaniu alarmu vag wyswietla błąd połączenia Gdzie jej szukać ? Moze jakies fotki jak to wyglada? Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka Witam kolege - mam tez wersje USA B7 2006rok cabrio i po zimowaniu w garażu ,dzisiaj wyciagniety ,przy wlaczaniu alarmu milczy .Gdzie tego szukac i jak to wyglada bo mam od VAGa ten sam komunikat . Brak komunikacji z syrena alarmową. Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka miałem taką nową syrenę 1K0 i u mnie w A4 B6 nie działała. Witam Panowie, wymontowałem syrene w a4 b6 sedan - ok 1h roboty, teraz bym to zrobił w 20 min Rozebrałem syrene (1h - młotek, duży śrubokręt, mały śrubokręt i cierpliwość ) jednak rozlanie baterii powoduje zazwyczaj korozje ścieżek na płytce. U mnie próbowałem podłączyć syrene na krótko pod 4x 3v płaskie ułozoną jedna na drugą i syrena "pykneła" w sposób ledwo słyszalny. Stwierdziłem że lepiej kupić używkę. Moje pytanie czy muszę kupić dokładnie ten sam model (prawie kwadrat) czy mogę jednak kupić model okrągły ? Zależy mi na tym aby była jak najgłośniejsza Jeżeli ktoś ma problem z dostaniem się do syreny mogę opisać kolejność Prosze opisz bo nie wiem gdzie tego szukać. [email protected] Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Racja !!!
-
Problem z przebiegiem auta...
W USA taki oszust który cofnie licznik idzie po 10 minutowej rozprawie w sądzie za kraty .
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
Do mojego cabrio z 2007r dorobił może te nowsze sa niedorabialne ta metodą .
-
Wyciek oleju przez uszczelke pod klawiaturą
Mialem tak samo i po dokladnym odtłuszczeniu obsmarowalem takim specjalnym czarnym silikonem i temat zamknięty.Silicon firmy wurth do silnikow fiatowskich fire .
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Szukaj przyczyny w kołach lub kołach i tarczach hamulcowych bo to takie typowe objawy krzywej felgi pęknięcie kortu opony lub krzywych tarcz .
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
W Gdansku jest taki typek ktory jest mobilny i u ciebie dorabia kluczyk za max 200zł
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Mam na mysli jak piszesz "teleskopik" czyli ten czarny plastikowy element pod prawą boczną pokrywą deski rozdzielczej . Ja swoj amortyzatorek rozebralem , wybebeszyłem gumowa uszczelke ze środka i zalozylem zpowrotem zeby nadal działa lampka schowka. Ten patent inżynierom z Audi raczej nie wyszedł bo zawiodła jakosc materiałów .Taki sam patent jest w VW ale tam plastik jest lepszej jakosci i nie pęka
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Wymontujcie te amortyzatorki z prawego zawiasu .To ich dzialanie powoduje to uszkodzenie -sa zbyt mocne i plastik pęka. Mozna zrobic tak zeby amortyzator nie mocowal sie z zawiasem a swiatelko sie zapalało.Rozebrac amortyzator i pozbawic go gumowej uszczelki zeby nie stawial oporu i wszystko gra!!
-
A4 3.0 ASN rolka napinacza wymiana
Dzieki jak bedzie potrzeba to sie odezwę. Wysłane z mojego SM-T311
-
A4 3.0 ASN rolka napinacza wymiana
To byly tzw szumy popychaczy hygraulicznych zaworow .Dodalem takiego preparatu Liqui Moly do wyciszania tego odgłosu juz nie ma ! Wieleczytalem na różnych forach internetowych o tych dodatkach i dodalelem lekko bez przekonania ale to naprawdę działa. To moje drugie pozytywne doświadczenie z preparatami firmy likquy Moli . Kiedys wlalem do automatu w Mercedesie taki preparat przeciwko szarpaniu i tez bylo super. Dziekuje za postowanie i pozdrawiam z ciepłgo jeszcze Gdańska. Wysłane z mojego SM-T311
-
A4 3.0 ASN rolka napinacza wymiana
Dzieki za odpowiedź . Żebym mial jeszcze pewnosc , że to ta rolka to bym to rozbieral nawet po calosci ale ciezko to wysłuchac nawet takim warsztatowym stetoskopem .Mam taki dodatkowy delikatny odgłos jakby jakies łozysko szumiało po prawej stronie .To nie alternator i nic z rozrzadu .Moze to ten napinacz ? Ciekw jestem czy ktos z Was mial takie odglosy u siebie. Zastanawiam sie czy to nie sa tzw.szumy z popychaczy zaworów Wysłane z mojego SM-T311
-
A4 3.0 ASN rolka napinacza wymiana
W zwiazku z tym ze stal wymienilem rozrzad , wszystkie płyny, filtry ale chyba nieco halasuje mi jeszcze rolka napinacza paska klinowego . Kupilem ja i musze Was zapytac czy znowu musze zwalac caly przod zeby ja wymienic ? Moze ktos probowal i mu sie udalo bez zdejmowania ?
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Jest super warsztat w Pruszczu . Widziałem jak zrobili gościowi A 6 to po próbach wrócił z uśmiechnięta gębą AZ serwis czy jakoś tak podobnie