Treść opublikowana przez daniell-gda
-
Sezon Rowerowy 2016
np. taki bagażnik http://allegro.pl/bagaznik-rowerowy-na-hak-thule-euroway-g2-921-i5167819607.html ??? na dach nie wygodnie
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Witam, czy ktoś z okolic trójmiasta jest w stanie zmienić lampy zwykłe na neony lift
-
Sezon Rowerowy 2016
Witam, ktoś z was już może to przerabiał i pomoże w zakupie bagażnika na dwa rowery montowanego tylko na hak , jaki zakupić nie drogi z zamkami by nie zniknął z auta
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja kupiłem bardzo ładne dunlopy sport maxxx ponad 6mm 19 35 255 mniej niż ty 1tys dałem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
tylko że do przodu wejdzie mniejsze et
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
aso około 260zł za sztukę i trzeba malować
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
A5 SPORTBACK ma dłuższe listwy niż w A4 do A4 pasują z A5 coupe
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
ALE JAK SIĘ PREZENTUJE
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
dlatego nigdzie nie mogłem znaleźć tej felgi na b8
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
na szerszej feldze już nie ociera opona się lepiej rozkłada na feldze czy jak , oglądałem te nadkole to one jest strasznie wąskie a tu widziałem że dają taką oponę do b8 strona 4 pewnie felga ma et 43 http://www.audi.pl/content/dam/ngw/pl/katalogi_akcesoryjne2/A4_Zubehoer_11_2014_06.pdf w b8 jest zbyt wąskie nadkole na oponę 255 ociera o obydwie strony nadkola Wchodzi, wchodzi tylko Ty masz ET 32 na feldze 19 z A5 ale od wewnętrznej strony nadkola też ociera , na szczęście nie o błotniki
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
w b8 jest zbyt wąskie nadkole na oponę 255 ociera o obydwie strony nadkola
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
nie chce mi się już zmieniać opon u ciebie jest 245 35 19 - 7mm różnicy w średnicy fabryka za wąskie nadkola zrobiła
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dodam gumy i będzie grało http://allegro.pl/gumy-usztywniajace-sprezyny-jakosc-najtaniej-30mm-i4993773076.html\ koła zostają za dobrze to wygląda myślałem że na 19 cali będzie bardzo nie wygodnie i jestem mile zaskoczony da się jeździć zawieszenie 1BE
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jest jakaś różnica w jeździe z tymi gumami przy dobijaniu na nierównościach ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
1BE mam , modyfikacja nadkola pomoże ??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Witam, zamontowałem felgę od a5 et32 opona 19 35 255 i tył ociera o nadkola przy dużych nierównościach , coś da się z tym zrobić ??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
koła zamontowane 19 35 255 et 32 i tył ociera przy mocnych uskokach
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
nexen mam na zimę na 17 50 225 dobrze się sprawuję cena też bardzo dobra 1100zł za 4 sztuki nowe rok 2014
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ZA OSTRO LATASZ QUATTRO JA JAK MIAŁEM QUATTRO ZAWSZE BYŁY BOKI OPON WYTARTE BO NIE HAMOWAŁEM NA ZAKRĘTACH
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
WYWAŻENIE NIE POMAGA ? FELGI ORYGINAŁ ??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
OBECNIE TEŻ MAM 225 / 50 / 17 JEST WYGODNIE ALE JAK ZMIENIAĆ TO NA COŚ CO WIDAĆ
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
właśnie nie wiem o co chodzi widziałem tu że nie nie zalecają takiej opony a tym bardziej do 2.0 tdi a b8 wychodzą z fabryki na takiej oponie w aso mają koła 19 cali z tą oponą do b8
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
u mnie w b8 nie ma na wlepce takiej felgi 19 / 35 / 255 oponę już zakupiłem niedługo będzie felga , i nie wiem ile tam pompować
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
MASZ 1BA CZYLI ZWYKŁY ILE BARÓW DO OPONY 19 35 255 A4 B8 KOMBI 2.0TDI PRZÓD NAPĘD
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
I JAK WYSTAJĄ ZA BŁOTNIKI ?? TAKI SAM ROZMIAR OPONY ZAKŁADASZ ?? ŁADNE FELGI , A ZAWIAS MOŻESZ SPRAWDZIĆ NA WKLEJCE W BAGAŻNIKU LUB W KSIĄŻCE SERWISOWEJ