Treść opublikowana przez Ultras
-
Przestał odpalać
aż sam sprawdzę u siebie aku czy go już czasem nie trzeba będzie wymienić
-
Przestał odpalać
jacek70 - o bezpieczniku kolega napisał że ok a tak poza tym który to jest dokładnie bezpiecznik od pompy?
-
Kierunkowskaz s line
jak się koledze podoba niech zakłada
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
ładny efekt, właśnie zastanawiam się nad pojedynczymi końcówkami
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
kamilosek181 czyli w coś takiego iść by nie wydać majątku http://allegro.pl/audi-a4-b7-3-0-tdi-tlumik-wydech-i4957523161.html lub http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-tlumik-wydech-i4939399660.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak mi się uda to i ja podjadę we wtorek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Touranie może się i da Się uparł .... Jak masz zwykłe lampy to co najwyżej możesz ustawić żeby po przekręceniu stacyjki włączały się światła mijania np 45% a po włączeniu świateł włącznikiem świeciły pełną mocą. Dokładnie to można ustawić na światła mijania bądź w halogeny nie tylko w Touranie bo np. w Passacie B6 zakodowałem tak tylko musiałem Bordnetza zmienić widać że chłopaki kodują tak http://www.auditimes.pl/topic/1504-jak-zrobic-swiat%C5%82a-dzienne-z-d%C5%82ugich-tzw-skandynawskie/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pisz do Gruszki ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poszperałem i znalazłem wątek że da się to wkodować http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?t=186 tylko podstawa trzeba mieć VAG'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ponoć da się wkodować tylko trzeba mieć odpowiedniego Bordnetza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie modził ktoś z was by wprogramować jazdę dzienną w halogeny?
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
właśnie też się tak zastanawiam cze nie lepiej będzie wyglądał z pojedynczymi końcówkami jak by ktoś miał namiar na owe części będę wdzięczny za info
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
Witam potrzebuję pomocy w sprawie wymiany dokładki i wydechu wynalazłem dokładeczkę do AUDI A4 B7 AVANT i teraz potrzebuję do tego wydech zmienić wiadomo ze zwykłego czy takie coś podejdzie czy raczej po jednej rurce z każdej strony http://allegro.pl/dedykowany-podwojny-tlumik-ulter-audi-a4-8e-8f-b7-i4971625066.html Z góry dzięki za pomoc i opinie oraz za jakieś namiary
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak mi się uda dziś to was odwiedzę na galerii
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Tomek i jestem z okolic Krakowa, od niedawna jestem posiadaczem ślicznej Audi A4 B7 Avant. pozdrawiam wszystkich
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!