Podłączam się do tematu. U mnie problem polega na braku możliwości otwarcia drzwi przednich pasażera. Miałem to samo z drzwiami kierowcy ale usterka sama się naprawiła ale po czasie stało się to co wyżej napisałem. Błąd 2115(0x0843):65 jednostka zamykająca centralnego zamka i 2615/2616 to błędy od klapy wlewu paliwa ale ona się zamyka i otwiera normalnie. Podejrzewam ze masy brakuje ale teraz w którym miejscu szukać drzwi tył samochodu??
Witam, mam problem z centralnym zamkiem mianowicie po otworzeniu samochodu z pilota nie zawsze otwierają sie drzwi kierowcy. Problem nie leży w klamce ponieważ po otwarciu samochodu kluczykiem serwisowym klamka działa poprawnie. Miał ktoś kiedys taki przypadek?
Witam wszystkich kolegów jeżdzących Audi. Postanowiłem dołączyć do Waszego grona. Wkrótce wrzuce foty, jak na razie krótki opis A4 B8 2008 2.0 TDI 120KM Pozdrowienia dla was !!