Treść opublikowana przez Bartas93
-
Przepustnica- zestaw naprawczy
Witam, Może już nie potrzebujesz informacji, aczkolwiek akurat wczoraj używałem tego zestawu z allegro do mojego B8. Wszystko super pasuje, miałem tylko problem ze zdemontowaniem starego półksiężyca. Po założeniu auto jak nowe, błędy już się nie pojawiają. Pozdrawiam
-
Złe wskazania temperatury zewnętrznej
pokazało mi to: 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395) 008 - Implausible Signal - Intermittent Czy możesz doradzić jaki czujnik kupić na podmiankę? czy może jakoś go mogę przeczyścic?
-
Złe wskazania temperatury zewnętrznej
Właśnie nie wiem, może jutro jak zmienię chwile to sprawdzę... P.S. Ostatnio ciężko na tym forum uzyskać jakąkolwiek pomoc..
-
Złe wskazania temperatury zewnętrznej
Witam Ostatnio zauważyłem, że wskaźnik temperatury zewnętrznej na FIS podaję złe wartości. Wieczorem przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej około 10 stopni, wyświetlacz wskazuję 22/23 stopnie. Jaki może być powód tej sytuacji? Czy za wskazania tej temperatury odpowiada czujnik przy chłodnicy na pasie przednim?
-
Montaż manetki FIS pod komputer pokładowy w A4 B8
Witam, Posiadam zwykła manetkę bez kontroli fis, bez tempomatu. Zakupiłem manetkę z linku poniżej: https://allegro.pl/przelacznik-zespolony-audi-a4-b8-a5-8k0953568d-i7551429358.html#thumb/4 Sprzedawca powiedział mi, że przed wymianą mam spisać kod pompy ABS, bo po założeniu mogę mieć problem ze świecąca kontrolką ABS/ESP i świec żarowych i wtedy muszę wpisać kod pompy i jest okej.. czy ktoś ma jakieś info na ten temat?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Udało mi się odblokować opcje interface cluster, ale nie mam tam opcji travelled distance.. I na dis wyświetla mi ciągle przejechany dystans jak to wyłączyć?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czyli po 17, 16, odznaczyć w 56 i powinny pokazać mi się ustawienia na ekranie pomimo braku manetki? Bo do tego zmierzam...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Rok auta 2008, a4 b8. Radio No: 8T1035186B HW:H13
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzisiaj przyszedł mi interfejs z Chin, komunikuje się itp... Ale mam pytanko Wyczytałem na forum że bez wymiany manetki na ta z przyciskami jestem w stanie odblokować zmianę wyświetlania spalania na DIS'ie. Enabling trip computer without the trip computer controls in wiper stalk: 56-Radio check byte 9, bit 6, then17-Instruments check byte 1, bit 2 Zrobiłem to ale nie wyświetla mi w menu na wyświetlaczu po wciśnięciu przycisku CAR, instrument cluster a co za tym idzie dwóch menu onboard menu 1 i 2. Czy możecie mi podpowiedzieć jak je włączyć?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy jest możliwość żeby na fisie ukazywało mi propozycję zmiany biegów? Mam zwykły monochromatyczny (czerwony) FIS, brak przycisków na manetce. Szukałem w necie i na forum ale nic ciekawego nie mogę znaleźć. tutaj na filmie jest dokładnie ukazane to o co mi chodzi: Sugestia zmiany biegów
-
Dziwny dźwięk podczas przyspieszania
Odgrzewam temat - wczoraj kupiłem A4 B8 i u mnie w rezonans wpada lampka na podsufitce. Jutro spróbuje się do tego dobrać - słyszę właśnie takie brzęczenie, lecz po dotknięciu lampki ustaje.
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby
U mnie jest dokładnie to samo. Zauważyłem że kontrolka po około 20 minutach zaczęła gasnąć
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby
Nie działa cała.. Musze wyjąć czy klimatronik ? Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby
Witam Jako, że zrobiło się już chłodniej to szyby zaczynają parować.. ku mojemu zdziwieniu nie działa grzanie tylnej szyby. Po wciśnięciu przycisku świeci on cały czas i nic się nie dzieje. Bezpiecznik nr 26 jest cały, nie mam pojęcia od czego zacząć dalsze poszukiwania rozwiązania.. Pozdrawiam
-
Ogrzewanie tylnej szyby
Podbijam temat, mam to samo - tylko, że w dodatku szyba mi wcale nie grzeje...
-
[AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas
Jeszcze koza ale mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości spadnie w dół Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana paska alternatora - pilne jestem w Warszawie do poniedziałku
Zrobiłem w sobotę ale dopiero mam dostęp do sieci.. Pasek, paskiem ale padł jeszcze alternator.. Na szczęście udało mi się naprawić i wrócić do domu Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana paska alternatora - pilne jestem w Warszawie do poniedziałku
Co mi do tego jeszcze potrzebne bo jestem laikiem w takich sprawach? jakaś instrukcje macie? Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana paska alternatora - pilne jestem w Warszawie do poniedziałku
Witam Podczas jazdy do stolicy z zachodniopomorskiego pękł mi pasek alternatora 15 km od celu podróży. Jakoś dojechalem ale musze go do poniedziałku założyć. Czy może mi ktoś udzielić instruktażu albo pomoc w założeniu go? Teraz znajduje się w Ursusie, Jutro kupie pasek i mogę zaciągnąć auto gdzie trzeba... Silnik 1.9 tdi afn Pozdrawiam i liczę na pomoc Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
-
[AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas
no wiadomo od dzwona to nawet najlepsza by się pokruszyła Zanim zrobię obrysy to muszę wypolerować lampy bo czas już zostawił na nich lekki ślad... Zrobione: * Polerowanie kloszy lamp reflektorów przednich, * Uszczelnienie pompy wtryskowej, * Naprawa i nabicie klimatyzacji, * naprawa wiszącego zderzaka, Trochę czasu od ostatniego wpisu minęło wiec zamieszczam teraźniejsze foto: Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
-
Praca wakacyjna - pytanko!
Witam wszystkich Skoro na każdy temat to postanowiłem zapytać. Poszukuję pracy dorywczej na okres wakacji, najlepiej przy zbiorach owoców, warzyw, w leśnictwie - za granicami naszego kraju dla 2 osób (chce wyjechać z dziewczyna). Może ktoś z was ma jakieś sprawdzone miejsce żeby pojechac i zarobić? Pozdrawiam
-
[AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas
Właśnie tak chce zrobić plus kierunki USA Malowałeś zwykła farbą spray czy jakaś specjalna? Odporna na warunki atmosferyczne czy coś?
-
[AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas
Zakupiłem to i dalej nie grają, a to dlatego prawdopodobnie ze ktoś sobie zabrał wzmacniacz z tylnego głośnika... Temperatura zeszła wiec przydało się umyć... I tak wygląda z nowym grillem w pelnej okazałości grill w mat co myślicie ?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
W kostce mam napięcia sprawdzałem w sobotę.. Jeśli mam dobrze podłączone z przodu i napięcia są a głośniki sprawdziłem w innym aucie przez podpięcie zwykłymi kablami to zostaje tylko uszkodzony wzmacniacz. Nie mam pojęcia jak działa ten przekaźnik.. Temat ogarnięty. Podłączyłem na nowych kabelkach pod radio i gra miód...
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Dam znać co z tego wyszło