Treść opublikowana przez marjan83
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Pytaj na forum, napisz do Wrzosa
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Czy do tylniego nawiewu są te same ledy co do przednich kratek?
-
autoryzowany serwis częstochowa
Witam , szukam autoryzowanego serwisu na terenie częstochowy, muszę zrobić serwis olejowy i filtry , możecie coś polecić ? Czy poza Marszałkiem jest coś jeszcze ? Jak mniejwięcej wygląda to cenowo ?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
ok dzięki wielkie, zaczynam kompletować graty
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam , log ze scanu mam taki Address 09: Cent. Elect. (J519) Labels: 8K0-907-063.clb Part No SW: 8K0 907 063 DH HW: 8K0 907 063 AH Component: BCM1 1.0 H14 0103 Revision: 08014001 Serial number: 00000398401302 Coding: 2600001081349FC00081400300001D0D001C470806010501000004000401020100000020000000 Shop #: WSC 22503 123 104857 VCID: 78FF0E6BCB2690DEAC3-802D Subsystem 1 - Part No SW: 8K1 955 119 A HW: 8T1 955 119 Labels: 1KX-955-119.CLB Component: WWS 280312 H07 0070 Coding: 00FD11 Subsystem 2 - Part No SW: 8U0 955 559 B HW: 8U0 955 559 B Component: G397_RLFS H06 0002 Coding: 02005D Subsystem 3 - Part No SW: 8K0 941 531 AS HW: 8K0 941 531 AS Component: E1 - LDS H03 0031 Subsystem 4 - Part No SW: 4G0 907 658 A HW: 4G0 907 658 A Component: Humidity_Sens H03 0002 Poleci na tym QQ1 ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy takie ustawienie oznacza ze nie mam podgrzewanych lusterek ?? W moim polifcie również działa doświetlanie zakrętów halogenem .
-
OZC budynku (obliczenia zapotrzebowania ciepła)
http://pl.sankom.net/do-pobrania/programy-demonstracyjne demówką też chyba policzysz
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
ok dzięki wielkie.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Witam, nie umie znaleźć na forum demontażu przełącznika świateł, nakieruje mnie ktoś ?
-
Skala głosu w MMI 3G
Witam wszystkich Nie znalazłem w szukajce albo przeoczyłem. Mam MMI 3G Basic , moje pytanie czy idzie jakoś włączyć pasek stanu głośności w tym radyjku ?
-
Woda na progu
Nic nie zdejmowałem nie ma takiej potrzeby
-
Woda na progu
Witam ponownie, doczekałem się porządnego deszczu i stwierdzam ze trytytki pomogły. Założyłęm z na tylnych drzwiach, woda pojawiła sie znowu na przednim progu, nie wiem czy drzwi niedomknięte były czy co, zobaczę następnym razem jeżeli to nie przez domknięte drzwi to założę tez na przód. Dziękuję i pozdrawiam.
-
Woda na progu
Witam wszystkich, mam ten sam problem , tyle tylko ze woda stoi po dwóch stronach tylnych progów. Jakieś sugestie ? Czy mozliwym jest żeby była to zurzyta uszczelka drzwi? Hej fajnie by było jakbyś mógł posłać fotkę