Treść opublikowana przez Lukas90
-
Pilot nie zamyka i otwiera drzwi od kierowcy.
Witam. Jak w temacie Pilot zamyka/otwiera normalnie całe auto oprócz drzwi kierowcy.Te drzwi (od kierowcy) trzeba zamykać normalnie kluczykiem.Nie reagują na pilota.Pomocy.Gdzie szukać przyczyny???
-
Jest problem..Nagły brak mocy 1.8 T BFB..
Jak sprawdzić tą gruchę???
-
Jest problem..Nagły brak mocy 1.8 T BFB..
Witam.Otóż od kilku dni zauważyłem jakby auto robiło sie słabsze.No i już nie czuć tego przyspieszenia (gwałtownego uderzenia tej mocy)nawet na drugim biegu.Co może być przyczyną???Turbo????
-
Wymiana rozrządu 1.8 T BFB. Porady?Jak sprawnie rozebrać przód.Na co uważać?
Witam.Mam zamiar zabrać sie za rozrząd.Jak w miarę sprawnie rozebrać przód,od czego zacząć???(moje pierwsze auto z tak ustawionym silnikiem),wiem,że trzeba ściągnąć cały przód (zderzak,światła itd.).Jakieś porady od Was (ktoś kto to robił) Zamierzam tylko wymienić pasek,napinacz itd..A co wtedy z tyłem?? (łańcuszek,cechy przód)
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Temat zakończony.Kasę dało.Nakładka wymieniona (Wszytko w kolorze,zero dokładania kasy z mojej strony,jeszcze 100zł zarobiłem).Dzięki, Wam wszystkim za cenne porady.Pozdrawiam
-
Witam.Jaki olej do 1.8 T BFB + LPG?Polecano mi olej 5W 30 Firmy COMMA
Witam. Jak wyżej w temacie.Polecano mi olej frimy Comma 5W 30 ??Słyszał ktoś o czymś takim???A może stosował???Niby spełnia normy VW ale wole spytać
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Właśnie prawe lusterko grzeje normalnie
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Właśnie do wkładu lusterka nie dochodzi prąd.Sprawdzałem kontrolką i nie ma go w kablach.Podłączyłem wkład pod ako i grzeje
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Witam. Jestem zmuszony ściągnąć tapicerkę drzwi przednich prawych (powód trzeba sprawdzić kable,nie grzeje lusterko,wkład dobry). Od czego zacząć żeby jak najmniej uszkodzić???Mocowania? (śruby czy zatrzaski)
-
Czy można przyciemnić przednie boczne szyby?
Dzieki. Pozdrawiam
-
Czy można przyciemnić przednie boczne szyby?
No właśnie tak też myślałem.Chodziło mi o przednie boczne. To można powiedzieć,że jeżdżą na własną odpowiedzialność??
-
Czy można przyciemnić przednie boczne szyby?
Witam. Jak w temacie.Widziałem ostatni A4 B6 i B7 oraz A6 C5 z przednimi szybami ciemnymi.Teraz pytanie.Czy można???Z tego co wiem Policja zabiera dowód albo każą zerwać folie przy nich.Jak to jest?? Przecież szyba oryginalnie jest ciemniejsza
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Raczej ten ciemnoszary to nie będzię.Ja mam chyba ten ciemnoszary ale też nie jestem pewien (bo to takie dziwne kolory).Moję siedzenia są ciemniejsze niż te na zdjęciu
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
no tak.Napisze Wam co i jak z tym wyszło.Jutro być może sie coś ruszy,a jak nie to po jutrze na pewno
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Dla mnie w chwili obecnej przegląd instalacji nie jest ważny (Jest nowa)..Teraz liczy się to co zrobić z dziurą (wlew już pod klapką),koleś na usunięcie dziury,bądź nową nakładkę daje 150 zł Jeżeli chodzi o klejenie trzeba będzie jeszcze lakierować I zastanawiam się co zrobić Czy zabrać te 150 zł i zakleić dziure,czy wyciągnąć wiecej i kupić nakładke nową
-
Zgubiłem kluczyk od uruchamiania auta i co teraz ?
Coś więcej nt. kupna kluczyka z Allegro???zakodowanie,imo ???? itd.
-
Zgubiłem kluczyk od uruchamiania auta i co teraz ?
Ważne dla mnie jest to czy pilot działa?????Jakie numery???chodzi o te jak sie rozbierze kluczyk???
-
Lekkie piszczenie podczas kręcenia kierownicą w prawym kole
Można go jakoś nasmarować???(pod tą gumę WD 40 czy coś).Czy w grę wchodzi tylko wymiana wahacza???Wiem,że dolny tylko,że są dwa o ile dobrze pamietam
-
Zgubiłem kluczyk od uruchamiania auta i co teraz ?
Witam.Ostatnio zgubiłem kluczyk.Mam jeszcze jeden ale chce kupić drugi (scyzoryk z pilotem).Na co zwrócić uwagę,aby nie zamówić na darmo.Numery???oznaczenie???Czy pilot będzie otwierać moje auto..(końcówkę klucza dam przerobić koszt 30 zł).No i imobilizer czy odczyta??miał ktoś z Was taki problem???? Kluczyk scyzoryk na allegro okolo 100zł
-
Lekkie piszczenie podczas kręcenia kierownicą w prawym kole
Witam.Jak wyżej w temacie. Od kilku dni coś mi piszczy w prawym przednim kole. Tak jakby tarło guma o gume.Nie jest to ciągłe tylko gdy skręcam np.w prawo...ale nie zawsze...Myślałem,że może amorek (guma pod kielichem czy coś) ale przecież to jest wielowahacz i amorek tam sie nie rusza,jest połączony z wahaczem głównym (stałym)..Możliwe jest,że może być to któryś z pozostałych wahaczy??Na pewno dolne (końcówki suche czy coś)
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
A co myślicie o zaklejeniu tej dziury ???Jest taki ktoś co sie zajmuje spawaniem plastików (rozmawiałem z nim i wziąłby 50zł i niby nic nie będzie widać). Zderzak i nakładka w kolorze czarny metaik
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Ale ja tego tak nie zostawię. Koleś wie dokładnie,że wina leży po jego stronie i muszę wyciągnąć więcej (nawet nie zadzwonił mnie powiadomić,że wlew chce zamontować w innym miejscu niż mówiłem,teraz wlew przełożył). Jeżeli nie pójdzie na moje warunki to już kontaktowałem sie z prawnikiem.On mi uszkodził samochód,nie odwrotnie. Teraz chciał wine zwalić na pracownika i go obciążyć kosztami. Jeżeli będzie miał jakieś "ale" to powiem mu "czy kończymy tą sprawę na moich warunkach bez problemów" (daję kase i zamykamy temat),jakby co to ja mam świadków jak mówiłem,gdzie ma być wlew.A teraz on powiedział,że "jednak dało sie zamontować pod klapkę". Po prostu liczył,że jak mi powie "nie można zamontować tam wlewu pod klapką, bo......."to będzie miał spokój a ja będę jeździć z wlewem w zderzaku. Aha.I powiedział mi tak wczoraj : "Że w ramach rekompensaty zrobi mi przegląd instalacji za darmo,wymianę filtrów gazu (mówi,że koszt około 160zł),a ja mam we własnym zakresie wymienić zderzak". (instalacja na gwarancji). Nie zgodziłem sie i na chwilę obecną ustaliliśmy to co napisałem powyżej,czyli chce dać 150 zł..Teraz tylko kwestia czy sie zgodzę czy nie
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Ja już też mam.Teraz tylko kwestia dogadania sie co ze zderzakiem. Na chwile obecną koleś chce dać 150zł za dziurę w zderzaku..Co myślicie??? Na zaklejenie dziury itd. Tylko,że dolna nakładka cała czarna (też mam taką) na dwa układy na allegro kosztuje 150 zł
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Witam Kolegów ponownie.Wlew został przełożony pod klapkę.Teraz tylko jeszcze kwestia co ze zderzakiem (dziura). Ale to w przyszłym tygodniu
-
Chip 1.8T 163 KM maual BFB LPG
Dzięki Gregor.A koszt takiego softa???