Treść opublikowana przez Lukas90
-
Pół zbiornika paliwa, a wskaźnik pokazuje, że jest pusto
W bagażniku tzn.gdzie???Mam Kombi
-
Potrzebuje halogeny przeciwmgielne
Witam.Jak w temacie.Kupić ory używane czy nowy zamiennik???
-
Pół zbiornika paliwa, a wskaźnik pokazuje, że jest pusto
No może być,bo auto stało na wjeździe do domowego garażu(mocny skos).Do pływaka dojdzie sie po wyciągnięciu tylnej kanapy???czy trzeba mieć kanał
-
Pół zbiornika paliwa, a wskaźnik pokazuje, że jest pusto
Witam.Mam mały problem.Wskaźnik pokazuje,że nie ma paliwa w zbiorniku pomimo tego,że jest około 30 litrów.Pomocy?Zawiesił sie pływak???
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
aha
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
O jakiej kostce mówisz????Mam okazje kupić cały używany zamek i silniczek,który jest w drzwiach.Tylko ja mam 1.8T a tamto auto jest 2.5 TDI i chyba starsze.Powinno pasować i wszytko działać tak według Was?
-
Wymiana rozrządu Proszę o pomoc 1.8T BFB
Witam.Jestem w trakcie rozbiórki auta.Aktualnie mam ściągnięty zderzak. Co dalej???? Co z chłodnicą klimatyzacji???jak ją wymontować (czy przewody trzeba odkręcać),a co wtedy z uzupełnieniem klimatyzacji??
-
Wyciek płynu pod kołem pasowym na wale (jakby spod rozrządu)
Właśnie pasek wygląda jak nowy.Byś może ktoś tylko wymienił sam pasek bez rolek, napinaczy i pompy ,ale nie wiem kiedy co było robione..To zrobie zaraz za jedną robotą pompę,paski,kompletny rozrząd.
-
Rozebranie drzwi przednich (aby dojść do wiązki kabli od lusterka).Pomocy
Otóż jestem po sprawdzeniu kabli trzeba było izolować niektóre,ale sprawdziłem czy po podłączeniu kostki tej w kolorze pomarańczowym pod silniczek,czy bezpośrednio za kostką jest prąd??Sprawdziłem i zaraz za kostką go nie ma (w czarnych kabelkach,które idą do lusterka,aby je grzać) .Uszkodzony silniczek??? (elektryczne sterowanie działa normalnie a przecież to ta sama kostka)
-
Wyciek płynu pod kołem pasowym na wale (jakby spod rozrządu)
Witam. Od kilku dni zauważyłem wyciek płynu chłodniczego,węże suche,miska olejowa jest cała od płynu mokra,a wydostaję się on jakby z przodu spod koła pasowego,które jest na wale.Uszkodzona pompa wodna????
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
wszystkie sprawdziłem między drzwiami a karoserią...żaden nie jest przerwany,są pojedyncze druciki przerwane ale to są jednostki
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
ok.dzięki Panowie..pomimo tego lusterko nadal nie grzeje a pilot nie zamyka/otwiera drzwi kierowcy
-
Pęknięta izolacja kabli na łączeniu drzwi z karoserią
Witam.Mam problem.Zauważyłem,że gdzieś około 4 kable pod gumową osłoną między drzwiami, a karoserią mają pękniętą izolacje i są zaśniedziałe (być może są powodem braku grzania się lusterka). Teraz pytanie.Jak rozłączyć kostkę,która wychodzi z drzwi i łączy się z "budą". Próbowałem ją wyciągnąć i nie za bardzo wiem jak (jest takie jakby różowe zabezpieczenie),wtedy wyciągnę gumę i zaizoluję każdy kabelek.Teraz jest słabe dojście
-
Lokalizacja zaworu N75 w 1.8 T BFB
jeżeli są błędy elektroniczne to tak a jak jest usterka mechaniczna to tylko logi Jakby co to Check sie nie pali
-
Wyciek płynu z pod zbiorniczka wyrównawczego..
no właśnie zaczęło sie to jak go ruszyłem.Kiedyś tego nie było.Chodzi Ci o ten czujnik z czarną wtyczką pod zbiorniczkiem???Ale z tego co wiem to nie kapie koło czujnika
-
Wyciek płynu z pod zbiorniczka wyrównawczego..
Witam.Mam mały problem.Kapie mi płyn ze zbiorniczka.Pod nim jest taki mały prostokąt ze wgłębieniem i stamtąd właśnie kapie.Nigdy nie było ubytków,ostatnio go zdemontowałem,ąby odkręcić filtr oleju i od tego momentu leci( nie przedziurawiłem go czy coś)tylko ruszyłem i sie zaczęło. I spojrzałem dziś pod auto i cała miska jest mokra od płynu (jakby spod koła pasowego co jest na wale).Co myślicie????to koło jest mokre od zbiorniczka (byś może leci po przewodach czy coś,problemy sie zaczęły od czasu ruszenia zbiorniczka ) ,No chyba nie pompa na rozrządzie czy termostat
-
Lokalizacja zaworu N75 w 1.8 T BFB
A może to jest wina "Gruszki"przy turbo??? Myślicie VAG pokaże co go boli????
-
Lokalizacja zaworu N75 w 1.8 T BFB
DVka ???tzn. dokładniej???
-
Lokalizacja zaworu N75 w 1.8 T BFB
Witam.Jak wyżej w temacie chodzi mi o zlokalizowanie zaworu N75 (jakieś fotki czy coś) i czy może być on przyczyną braku mocy???Auto nie przyspiesza tak jak kiedyś..tzn. 2600 tys.obr./min i ono rwało sie do przodu.
-
Rozebranie drzwi przednich (aby dojść do wiązki kabli od lusterka).Pomocy
Dojście do kabli pod gumową osłoną jest bardzo słabe.Jakieś porady???
-
Brak mocy 1.8 T BFB... Raz ciągnie,raz nie. Pomocy
Witam.Ostatnio mam mały problem z autem. Odczułem wyraźny brak mocy, tj. jak kiedyś przy 2800 obr./min ostro auto rwało sie do przodu, tak teraz "raz chce i czuć to,a drugi raz nie".Dzisiaj przez ok 2 sek. było czuć jakby wszystko było w normie na 3 biegu,potem zaś nic "muł",jakby nie było turbo.Pomocy
-
Rozebranie drzwi przednich (aby dojść do wiązki kabli od lusterka).Pomocy
ok.Zobaczymy co z tego wyjdzie Dzięki.Napisze co i jak z tym zdziałałem
-
Rozebranie drzwi przednich (aby dojść do wiązki kabli od lusterka).Pomocy
Którą wtyczkę,bo nie bardzo idzie tam zajrzeć ??Czyli muszę ściągnąć lusterko tak
-
Rozebranie drzwi przednich (aby dojść do wiązki kabli od lusterka).Pomocy
Jeżeli chodzi o lusterko to muszę sprawdzić wiązkę bo nie grzeje sie wkład,a jest dobry.Czy tą blachę pod tapicerką można jakoś zdemontować?
-
Rozebranie drzwi przednich (aby dojść do wiązki kabli od lusterka).Pomocy
Witam.Mam problem.Musze rozebrać drzwi przednie od kierowcy,trzeba znaleźć przyczynę nie grzania sie wkładu lusterka(wkład dobry) i podczas zamykania/otwierania auta pilotem od kierowcy są otwarte.Zdemontowałem tapicerkę i nadal nie mam dojścia do wiązki kabli od lusterka i do zamka..Co dalej muszę zrobić???Pomocy