Treść opublikowana przez Lukas90
-
Chip 1.8T 163 KM maual BFB LPG
Witam.Moje pytania. Ile wynosi średni koszt chip'a??? na ile koni można kręcić ten silnik tak aby nie zmieniać sprzęgła i innych podzespołów itd..??? Parownik mam na 200KM? Bez wymiany sprzęgła,żeby ono trochę trzymało..a nie wysiadło zaraz po chipie
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Dzięki "Woodzuu"
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Dzięki kolego.pozdrawiam
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Kolego nitroo ...Jakie naklejki???gdzie je szukać???bo mam jakiś szary (beżowy)cieżko ocenić a musze kupić schowek
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Witam.Jak wyżej w temacie..Gdzie znajdę jakieś oznaczenie koloru tapicerki???pozdrawiam
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Cisza...leże chory w szpitalu i tak wszystko stoi..ale od poniedziałku działam
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
W tygodniu do niego pojadę..Napiszę Wam co i jak.pzdr
-
1.8 Turbo 163KM..Moc?
Witam.Posiadam silnik BFB 1.8 T 163 KM.I moje pytanie brzmi. Od jakich obrotów w waszych autach jest czuć tą moc?? 2500 tys.???pozdrawiam Konkretniej działanie turbiny???Wiem,że turbina chodzi od włączenia auta do wyłączenia..
-
Oświetlenie panelu (przycisków) radia Navi Plus
Witam.W moim Nawi Plus od strony lewej przyciski są podświetlone,a z prawej niestety tylko jeden,bądź dwa.Jaka może być przyczyna??(diody???)
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Koledzy...Jakieś fotki czy coś wlewu pod klapką potrzbuję (aut z dwoma tłumikami).Prześlijcie jak możecie w prywatnej wiadomości.Pozdrawiam Dzięki "Cwiara"
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
ok
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Witam ponownie.Spotkałem sie z "gościem",który montował instalacje.Rozmawialiśmu nt. zamontowania wlewu pod klapką. Jak wyżej w temacie(mam zamontowane w zderzaku,instalacja świeżo założona).Otóż teraz już chce on przełożyć wlew ze zderzaka pod klapkę (bo go zje.ałem tak dość konkretnie)tylko musiałem mu wytłumaczyć co i jak, bo mówił dalej,że przy dwóch tłumikach nie może być wlew pod klapką.Muszą być zachowane odpowiednie odstępy (przewody od tłumika 25 cm ).On nie wierzy,że auta z dwoma tłumikami mają wlew pod klapką (chce zdjęcia,mam mu pokazać,że ktoś ma tak zrobione przy dwóch tłumikach).Także porszę Was o zdjęcia aut,które mają dwa tłumiki i wlewy pod klapką.Mówił,że pod klapke wlew nie wejdzie,a ja powiedziałem,że w poprzednim audi maiałem tyko potrzebna jest przedłużka na wkręcanie.Potem zaś jak przełoży mi wlew obciąże go kosztami za zniszczenie zderzaka w aucie (zostanie dziura).Co poradzicie na ten temat???pozdrawiam
-
Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy
oj tam..już po problemie...Dzieki za pomoc
-
Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy
Tak Kolego Fido.Miałem tak samo jak Ty podłączone i tył sie nie odzywał...Zrobiłem tak jak proponowałem (podzieliłem starą kostkę,przeciąłem) i mam podłączone teraz niebieską w radiu oraz na pozostałe piny jest "stara" czarna kostka i wszystko gra.Tzn. w radiu mam wpięte niebieską i zamiast zielonej i żółtej jest czarna
-
Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy
nadal nie działa tył...a próbował ktoś z Was takie coś aby rozłączyć oryginalną czarną kostkę (odciąć w miejscu gdzie się kończy 8 pinów)zostało by 12 i tą nową kostkę (niebieską) podłączyłbym do radia (gra przód),a czarną (12 pinów tą odciętą ori) podłączyć w pozostałe 12 pinów w radiu i może odezwałby sie tył bo już nie mam pomysłów
-
Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy
ok... http://mpx.pl/adapter-audi-zmieniarekzmieniarka-p-100.html podłączone według schematu
-
Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy
Właśnie nie ma innej opcji.podłączyłem według schematu.chyba,że ktoś coś kiedyś przerabiał...na starej kostce wszystko gra tak jak być powinno
-
Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy
Witam.Jak wyżej w temacie.Kupiłem Yatour'a (zmieniarka cyfrowa usb) do radia Navi Plus.Wsztstko ok tylko nie gra cały tył??Co może być przyczyną???Podłączyłem starą kostkę,która była w radiu i wszystko gra (bez zmieniarki)
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Zobaczę co da się zrobić..Napiszę Wam wtedy co i jak
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Dokładnie od montażu minęło 18 dni
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Wlew jest w nakładce zderzaka Dodałbym fotki ale jestem tutaj "nowy" na tym forum i nie bardzo orientuję się jak to zrobić??
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
no..szpeci
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Zapłaciłem dlatego,że uwierzyłem mu,iż przy tym motorze nie można ,bo ma dwa tłumiki.troche dałem sie wkręcić (tutaj moja niewiedza i pierwszy raz taka sytuacja,auto z dwoma tłumikami itd.przez to jemu uwierzyłem,potem dopiero kontaktowałem sie z innymi zakładami montującymi LPG jak to jest) no dałem plamę ale zjęb..ł mi ten wlew totalnie
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
A jakby to obejść????Bo jednak przed montażem instalacji i podstawieniem auta mam świadka,że mówiłem o tym wlewie,że ma być pod klapką i gościu wiedział o tym dokładnie... Przy odbiorze auta ja mu w to uwierzyłem,że przez te dwa tłumiki nie można zamontować tam wlewu i dlatego zapłaciłem.I jeszcze zamontował tak wlew,że nie wiem czy teraz będe mógł hak zamontować (na środku zderzaka) Instalacja była montowana w Człuchowe na ulicy Polnej
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
no właśnie dałem trochę plamę,bo twierdził,że tam nie można i tak mu w to uwierzyłem.A potem dowiadywałem sie po zakładach instalujących LPG,że jednak można zamontować pomimo dwóch tłumików itd