Treść opublikowana przez Lukas90
-
Problem z centralnym zamkiem (nie otwiera drzwi)
Witam Mam problem z centralnym zamkiem. Pilot zamyka auto, a nie otwiera (można tylko otworzyć kluczykiem). Podczas próby otworzenia samochodu awaryjne świecą, a samochód sie nie otwiera. Co może być przyczyną? Zamykanie działa. Bateria nowa.
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Czyli nagrzewnica do wymiany??? A jak najlepiej dojść do nagrzewnicy??? Dzisiaj udało mi się wyjąć nagrzewnice. Jest drożna, zero kamienia, płukałem, założyłem i dalej nie grzeje. Co jest? układ odpowietrzony
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Witam Mam mały problem z ogrzewaniem, dokładniej to nie ma w ogóle ogrzewania, ustawie na "HI" i dalej leci zimne powietrze. Co może być przyczyną??? Dodam, że płyn jest, temperatura 90 stopni, termostat działa, węże są miękkie. Węże, które idą do nagrzewnicy to dolny jest bardzo ciepły (miękki), górny też jest ciepły ale w mniejszym stopniu (też jest miękki). Co może być przyczyną??? Nagrzewnica zakamieniona??? pomocy A może przyczyną jest Climatronic??? Mam ustawione na "HI" i przycisk "econ" włączony to wentylator nie pracuje, zaś jak wyłączę "econ" to zaraz wentylator sie załącza. Działa poprawnie?
-
Problem z doładowaniem, turbo dopiero czuć w obrotach od 3 tys. do maksa
N 18 co to jest????
-
Problem z doładowaniem, turbo dopiero czuć w obrotach od 3 tys. do maksa
Wracam do tematu. Wymieniłem przepływomierz i doładowanie jest ( wcześniej nie było, tak jakby w ogóle turbo nie było). Z tym, że teraz dopiero czuć moc od 3 tyś. do maksa. A przecież moc w dieslu powinno być czuć od ok. 2 tys. a nie od trzech. Coś z turbo nie tak???
-
Problem z doładowaniem, turbo dopiero czuć w obrotach od 3 tys. do maksa
Logów nie jestem w stanie zrobić, nie mam do tego sprzętu i nie wiem co i jak
-
Problem z doładowaniem, turbo dopiero czuć w obrotach od 3 tys. do maksa
Witam. Problem jak w temacie. Auto Audi 1.9 TDI 130 km. Turbo dopiero czuć w zakresie obrotów od 3 tyś. wzwyż, aż do maksa (a tak zamula totalnie jakby nie było turbo). A powinno działać od ok 2 tyś. Co może być tego przyczyną???? Pomocy
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Wtryski gazu????
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Właśnie to z tym spryskiwaczem to sam też się dziwiłem jak, bo cewki są schowane. Błędy sprawdzałem. Nic nie pokazuje, a nawet sie nie pali check. Tylko jak konkretnie depnę na gaz to w tych granicach obrotów o których pisałem w temacie check mruga jak kieunkowskaz
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Ale, że jak?z tym spryskiwaczem???? Będzie coś widać????
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Jest czuć lekkie falowanie obrotów ja auto stoi odpalone na luzie
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Zacznę może najpierw od gazownika
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Reduktor gazu???
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Witam Mam mały problem z autem. Otóż na benzynie wszystko ok. A na LPG w granicach obrotów 3-4,5 tyś. jakby obroty przez moment stały (zatrzymały się), po chwili zaś auto przyspiesza dalej (pedał gazu cały czas wciśnięty). Co może byś przyczyną ?? Turbo? Tylko w tych obrotach takie coś się dzieje. Pomocy
-
Błąd P0688. Co to za błąd? Niemozna odpalić auta
Witam. Problem jak w temacie. Auto chodziło normalnie, aż nagle zgasł i nie można już go odpalić. Na zimnym silniku chodził wentylator tak długo, aż rozładował akumulator (samochód nie był odpalany). Wyskakuje błąd P0688? O co chodzi???
-
Problem z lampą. Tył LED
Dzięki kolego. Zobaczę coda się zrobić. Dam znać co i jak
-
Problem z lampą. Tył LED
A gdzie to kupię ??? Bonie za bardzo się orientuje? Rezystor do czego???
-
Demontaż włącznika świateł
Normalna żarówka się pali
-
Problem z lampą. Tył LED
Dokładnie. Nie pali sie tylko LED na pozycyjnym, a na stopie jest normalnie
-
Problem z lampą. Tył LED
Czyli nie da się ich naprawić??? (one były już na samochodzie założone jak kupiłem)
-
Problem z lampą. Tył LED
Miałem u elektryka wczoraj. Podłączył pod te kable żarówkę i świeciła cały czas. Potem podłączył pod lampę led i nie było dalej. Tzn. zapaliła się na kilka sekund i zgasła.STOP działa normalnie, a jest na tych samych światłach LED co pozycyjne, które nie działają
-
Problem z lampą. Tył LED
Witam. Mam mały problem. Otóż posiadam lampy LED założone na aucie (tył). Wysiadła mi prawa,stop jest,a nie ma pozycyjnego. Czy da się to naprawić? Czy trzeba lampę wymienić. Taką lampę mam : http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-led-diodowe-i6047719915.html . Pozycyjne zapali sie na 2-3 sekundy i gaśnie. Pomocy
-
Demontaż włącznika świateł
A może być to wina włącznika świateł ??? Wszystkie pozycyjne działają oprócz tego jednego (mam diody,ale wykluczam je,bo stop działa,a po przekręceniu włącznikiem na pozycyjne zapala sie to światło na kilka sekund zawsze i gaśnie)
-
Demontaż włącznika świateł
Witam. Mam problem ze światłami pozycyjnymi. Po przekręceniu światło tylne prawe pozycyjne zapali się na kilka sekund i gaśnie. Co może być przyczyną ? (Stop jest) Włącznik świateł???
-
Brudne klosze od wewnątrz
A co z odbłyśnikiem od H7 drogowych??? Da się go wyciągnąć??? Może on ulec uszkodzeniu po płukaniu wodą???