Treść opublikowana przez Lukas90
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
A co jeżeli wszystko jest na gwarancji( intalacje w zasadzie mam nie cały miesiąc)..wszystko zapłaciłem i z początku już sie z monterem kłóciłem przy odbiorze auta,dlaczego w zderzaku jak mówiłem,że ma być pod klapką...powiedział mi,że pod klapką być nie może,bo są dwa tłumiki...i jakieś trzy blachy pod wlewem (musiałby robić dziury),a z boku na zderzaku też nie, to zrobił mi na środku zderzaka (szpeci tak,że szkoda gadać)..co poradzicie??Wiem,że za zmianą wlewu wiąże sie wymiana zderzaka ;( . Jutro jade do niego bo nie dość,że wszystko spier..olił to jeszcze przy tankowaniu gazu część ucieka bokiem (raz tankowałem tylko)..Może jakieś ustawy czy coś,bo stoi opornie przy swoim,że nie może zmienić wlewu..
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Witam.Jak w temacie wlew chciałem pod klapką,jest w zderzaku. Co mogę teraz zrobić???Nie podoba mi sie ten wlew z tyłu w zderzaku.Monter twierdzi,że w klapce nie może,bo są dwa tłumiki z lewej i prawej strony.Miał ktoś z Was taki problem???Ten wlew z tyłu auta troche szpeci cały samochód.Proszę o pomoc.Powiedzcie gdzie Wy macie zamontowany wlew (silnik 1.8T 163 KM)
-
Brak prądu w przewodach przy lewym grzanym lusterku..Przyczyna
Witam.Auto posiada grzane lusterka..Prawe grzeje normalnie,lewe nie.Zdemontowałem wkład z lusterka prawego i okazało się,ż nie ma prądu w przewodach.Gdzie szukać przyczyny????pomocy
-
Elektryczne szyby.Zacina mi sie (przerywa) podczas otwierania szyba pasażeraz sterując zarówno z drzwi kierowcy jak i pasażera.Jaka może być przyczyna
Witam.Jak wyżej w temacie..Zdemontowałem wkład lusterka i okazało sie,że przyczyną nie ogrzewania sie lusterka jest brak prądu w przewodach..Co może być przyczyną???Chyba nie ma to auto osobnych bezpieczników na każdą stronę???Pomocy
-
Jak ściągnąć wkład lusterka A4 B6,bo nie grzeje?
Dzieki Kolego..bardzo przydatne info.pozrdawiam
-
Jak ściągnąć wkład lusterka A4 B6,bo nie grzeje?
Witam.Pytanie jak wyżej w temacie...Prawe grzeje a lewe nie..i muszę coś z tym zrobić??pozdrawiam
-
Elektryczne szyby.Zacina mi sie (przerywa) podczas otwierania szyba pasażeraz sterując zarówno z drzwi kierowcy jak i pasażera.Jaka może być przyczyna
tylko która strona ???prawa czy lewa???
-
Elektryczne szyby.Zacina mi sie (przerywa) podczas otwierania szyba pasażeraz sterując zarówno z drzwi kierowcy jak i pasażera.Jaka może być przyczyna
Witam.Jak wyżej w temacie..Zacina się podczas próby otwarcia szyba przednia pasażera (otwiera sie,zatrzyma,otwiera,zatrzyma itd.)Zarówno ze stanowiska kierowcy jak i pasażera.Co może być przyczyną??
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
Dzięki kolego..Bardzo przydatne info.pozdrawiam
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
Jeszcze raz dzięki kolego za info.pozdrawiam
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
ok Dzięki za info
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
a to urządzenie trzeba podłączyć bezpośrednio pod radio???czy można pod wtyczkę od zmieniarki,którą mam w schowku (10 pinów)
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
aha..to mogę zamawiać do Navi Plus i będzie działać po podłączeniu bez żadnych problemów???bo z tą zmieniarką co zamówiłem to tragedia..niby prąd jest nie działa.
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
ok.zobaczę co da sie zrobić..a jak wygląda dźwięk????jakieś zmiany gdy się korzysta z tego urządzenia???bo różnie to bywa
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
i to działa zaraz po podłączenu? Bez żadnego VAG-a i kodowania????
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
do Fido...a ten YatourNavi Plus???ma ktoś to sprawdzone???zamówić zawsze można
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
Nie mam tych "kluczy" do wyciągnięcia radia... Kolego Tom jakie kodowanie???może troszke wiecej info
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
Radio Navi plus.a zmieniarka AUDI A4 B6 02 ZMIENIARKA 6 CD 8E0035111 Miałem podłączone trzy zmieniarki i na wszystkich trzech to samo..niby chce czytać płyte a potem. pokaże sie TRACK 0 i czas (chociaż mam włożone jedną płytę) i poźniej "NO CD CHANGER"..i były to zmieniarki z różnymi numerami i literka "D" na końcu numeru..pomocy
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
Witam.Jak w temacie..Kupiłem auto bez zmieniarki..kostka jest w schowku..Na radiu Navi Plus pisze "No CD CHANGER".Kupiłem zmieniarke AUDI,podłączyłem,zmieniarka sie świeci a na radiu dalej "NO CD CHANGER"? pomocy
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
aha...sprawdze wszystko krok po kroku...napisze co było..tylko słabo z czasem
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
mam wąż ..wszytko jest... do kolegi Mario 911 ..podświetlenie włącznika świateł kolor czerwony..pzdr
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
Do Mario 911-spryskiwacze nie działają od pocztku jak go kupiłem. Do Lukasz_N- też sie zastanawiałem nad tym czy ciśnienie nie ucieka.prawą lampe miałem wyciągniete i ten ori wymieniłem,a lewej nie sprawdzałem jeszcze chociaż wyciek widziałem tylko z prawej strony jak auto stało np. na chodniku (plama)..Jutro to sprawdzę
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
o jakich kodach mowa?
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
tylko zastanawia mnie jedno...mam spryskiwacze,a nie ma xenonów???
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
gdzie ona jest?i jaki koszt wymiany?