Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Filippo123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W razie co pasują, nie różnią się ani jednym mocowaniem
  2. Panowie a całe rączki boczków razem z przyciskami od szyb z polifta będą pasować do przedlifta ? Mam uszkodzone a nie uśmiecha mi się kupować całych boczków
  3. Witam wszystkich serdecznie. Wybaczcie za nowy temat ale nie mogłem nigdzie znaleźć dotyczącego mojego problemu. A więc tak jak w temacie, żarniki palą normalnie aż po pewnym czasie jeden zmienia barwę na strasznie żółtą, można powiedzieć nawet, że aż zmieszany żółty z brązem i świeci strasznie słabo a po kilku dniach wraca do normy i świeci jak powinien, za miesiąc dwa sytuacja się powtarza i po kilku dniach znowu normalnie pali.. :/ szukać przyczyny w żarniku czy może przetwornice? Jakie czynności wykonać jako pierwsze ? Wielkie dzięki za odpowiedzi
  4. Witam, wybaczcie, że podepne się pod ten temat ale troche mi się śpieszy :/ Co sądzicie o tych wahaczach, czy kupował ktoś już od tego sprzedawcy? Wygląda to na oryginał? A i jeszcze jedno.. moja pierwsza audi więc czy to będzie pasować do b6 ? W opisie aukcji nigdzie nie uwzględniają a4 b6.. co Wy na to? Z góry dzięki za odpowiedzi http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-febi-21502-i4711532220.html
  5. Filippo123 odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Nawet gdyby czyszczenie to i tak nie jest źle, w przedziale 300/400zł
  6. Filippo123 odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Hej, nie w jednym aucie miałem to samo w audi też i u mnie zawsze okazywały się zapieczone łopatki turbiny. W jednym przypadku niestety turbo sie nie nadawało i trzeba było nowe ale ostatnio pomogło samo czyszczenie turbo
  7. Witam gorąco wszystkich forumowiczów. Na imię mam Filip, od kilku miesięcy poruszam się a4 b6 z 2002roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.