Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafcioa4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. rafcioa4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Witam wszystkich. Mam mały problem z autem, silnik nie chce się wkręcać powyżej 2000 obr/min. Czy ktoś może mi polecić dobrego fachowca. Pozdrawiam
  2. rafcioa4 odpowiedział(a) na kuki23 temat w Audi A4 B5
    Zgadza się lepiej kup 5w 40 motula, kiedyś też lałem castrola 10W 40 potem mobil 10W 40 a teraz motul i tak już zostanie. Trochę drożej ale na pewno nie pożałujesz. Jeżeli będziesz przechodził z półsyntetyku na syntetyk to jeszcze kup płyn do płukania silnika motula lub LIQUI MOLY.
  3. Właśnie - jeden gość powiedział mi to samo, że termostaty mogą być dobre tylko gniazdo w którym się znajduje może w jakimś miejscu przepuszczać i zaproponował mi żebym wymienił obudowę termostatu skoro wymieniłem już trzy termostaty i czujnik - a rezultatów jak nie ma tak nie ma. Kolego lapawwa, jeżeli to coś pomorze to daj znać.
  4. kiedyś to czytałem ale jakoś uszło mi to uwadze
  5. teraz sprawdzałem kanał 49 - 30 kanał 51 -2, choć teraz nie jestem pewny ale wydaje mi się że jak ostatnio sprawdzałem kanał 51 to pokazywał +27
  6. Termostaty wymieniałem w ciągu trzech lat, dwa pierwsze były ori z ASO ze Słupska, trzeci niestety już nie. Czujnik wymieniałem latem i jest z allegro. Silnik jak jest ciepły to temp. na kanale 49 i temp na blacie jest taka sama, natomiast jak jest silnik zimny to klimatronik pokazuje 30
  7. Witam wszystkich. Kolego lapawwa mam to samo co Ty. Po przejechaniu odcinka 15km (trasa dom-zakład pracy) przy temp. zew. -5 to temp. na blacie ledwo 60 stopni, jak przejadę około 30km to temp. jest około 73 stopnie i stanie w miejscu. Wymieniałem już trzy termostaty oraz czujnik i nic nie pomogło, może ktoś ma jakieś pomysły bo ja już rozkładam ręce.
  8. rafcioa4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Czyżby jakaś przygoda po drodze :gwizdanie:
  9. rafcioa4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Chłopaki z Brus także szczęśliwie dojechali do domu, po drodze jeszcze zakupy porobili za ich pierwszy spocik , na pewno jeszcze się tam zjawimy. Pozdro dla wszystkich audia4-maniaków.
  10. rafcioa4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Chyba przyjadę razem ze szwagrem, tz. w dwa auta. Czy ktoś tam będzie oprócz nas dwóch?
  11. rafcioa4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Witam, czy dzisiaj jest Spot w Kościerzynie jeżeli tak to o której godzinie?
  12. rafcioa4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    W następną sobotę to już prędzej, myślę że nie będzie żadnych przeskód żeby się spotkać.
  13. rafcioa4 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Gili dzięki za zaproszenie, ale nie wiem czy będę- mam imprezę rodzinną, coś muszę wykombinować Pozdrawiam
  14. PTU OC - znizka 60% - 480 zl AC - zniżka 20% - 1050 zł Wartość samochodu byla wyceniona na 23.000 zł To bylo rok temu a teraz jest; OC - zniżka 60% - 550 zł AC - znizka 40% - 700 zł
  15. [Leśno] Witam. Mieszkam w małej miejscowości w woj. pomorskim, audi posiadam od roku i wtym czasie korzystałem już z forum, które mi bardzo pomogło. Pozdrawiam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.