Treść opublikowana przez Artison93
-
Spala olej?
czekam aż silnik pochodzi, nie katuję na zimnym,
-
Spala olej?
tak takie same warunki....oleju w IC nie ma zbyt dużo tylko lekko zapocony(film olejowy) to samo w pozostałych rurach. Na muszli turba nie ma oleju....tylko dlaczego zaciągnął z odmy?
-
Spala olej?
moje ahu a4 b5 wciągnęło ok 250ml (tyle dolałem do stanu max)oleju czyli "stan na bagnecie" w trasie ogółem 250km prędkość to 150/160km/h. Po zdjęciu rur z odmy dużo oleju było, jak odłączyłem przewód odmy od przewodu turba to widać jak perfidnie zapierdzielają "gazy". Teraz się nasuwa pytanie czy tyle gazów co leci i widać to norma? wg mnie raczej nie, ale wam zostawiam opinię ew. jakieś porady. Jak na pracujacym silniku odkręcę korek wlewu oleju to skacze jak szalony, jak odepnę odmę to lekko ustaje. Podsuńcie jakąś dobrą myśl i rozwiejcie moje wątpilowść. Już taka sytuacja 3 razy się zdarzyła.
-
Lepsza turbina do AHU na WG
a jakie są turbawki bez zmiennej? czytałem niby że GT20 oraz T3 są bez zmiennej to prawda?
-
Lepsza turbina do AHU na WG
odbyłem rozmowę z nim... i zbytnio się nie dowiedziałem odnośnie turbawki
-
wpadający pedał sprzęgła
dzięki za info
-
wpadający pedał sprzęgła
wybacz za capsa a chodziło mi o odpowietrzanie sprzęgła o którym nie dopisałem w poście Przepraszam jeszcze raz. Hamulce są gitarka ale pisałem o pedale sprzęgła
-
wpadający pedał sprzęgła
HAMULCE OGARNIĘTE, ALE WCZORAJ ODPOWIETRZAŁEM(PRÓBOWAŁEM Z KOLEGĄ) I POWIETRZA NIE BYŁO, ALE PEDAŁ PO PIERWSZEJ PRÓBIE WPADŁ W PODŁOGĘ
-
wpadający pedał sprzęgła
Z POMPY HAMULCOWEJ NIE CIEKNIE
-
wpadający pedał sprzęgła
czułem.....to wina w końcu czego jest? pompy sprzęgła?
-
wpadający pedał sprzęgła
wczroaj spaliły mi się tarcze z klockami bo tłoczek nie wrócił. pedał hamulca w czasie jazdy był maksymalnie twardy
-
wpadający pedał sprzęgła
Witam, wpada mi pedał sprzęgła co jakiś czas do końca podłogi i nie wraca, a zaczęło się dziać po tym jak wymienili mi sprzęgło uzupełnili płyn oraz po wymianie pompy hamulcowej, jak pedał wpadnie to nie można biegu wybić ani wrzucić. Czy to są objawy kończącej się pompy sprzęgła? Czy przez nowy płyn mogą przepuszczać gumy w pompie sprzęgła?
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
u mnie po niespełna paru miesiącach nic nie cieknie a nie dawałem żadnej masy nawet pod kapturki, zero oleju a uszczelka z erlinga
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
ja dałem tylko samą uszczelkę bez masy, 8Nm siła dokręcania a a oko to to pierwszego oporu i pół obrotu
-
Lepsza turbina do AHU na WG
dam znać ale potrzebuje porady
-
Lepsza turbina do AHU na WG
http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/??
-
Lepsza turbina do AHU na WG
jakieś namiary do niego? albo dokłady nick, bo po wpisaniu dużo jest takich osób
-
Lepsza turbina do AHU na WG
Witam, noszę się z zamiarem zmiany turbiny bo moje T15 na wg puszcza olej w dużych ilościach, czy była by możliwość wrzucenia T3? Generalnie coś lepszego niż T15., Interesuje mnie tylko Waste-Gate bo VNT to plan na daleką przyszłość. Pacjent do a4 b5 1.9 tdi 90 km AHU, wtryski 216-tki, wałek sdi, program,
- Co to za turbina?
-
[AFN] Szarpanie w czasie ruszania z pierwszego biegu.
wczoraj w nocy wjechałem na kanał i złapałem za półosie i dłuższa półoś ma luz wzdłuży(raczej powinna mieć bo półoś pracuje) ale ma też poprzeczny czyli góra/dół zaś krótsza nie ma luzu poprzecznego a wzdłużny tak jak powinna mieć ma...niekiedy słychać charczenie z przegubu i sądzę że zewnętrzny się kończy a wew na długiej półosi na większy luz niż ten na krótszej półosi......według mnie może przeskakiwać na frezie przegub? czy może to wina łożyska?
-
[AFN] Szarpanie w czasie ruszania z pierwszego biegu.
mam ten sam problem tylko że na każdym biegu jak dodam i puszczam gaz to szarpnie jak by coś wiózł za sobą w AHU a4 b5. też fajki popękane ale jak sprawdzę je i docisnę to to samo, a też jak silnik jest na jałowych i dodam gazu tak na 1100 to czuć większe wibracje w budzie. Zmieniłem wszystkie poduchy prócz tych na sankach. Czujnik położenia sprzęgła raczej dobry bo w vagu sprawdzałem i jak wciskam sprzęgło to pokazuje mi pozycję 1 w bloku 6.....wszystko się zaczęło od tego że wcześniej zmieniłem wtryski na 0.216 gdyż wcześniej byly 0.205 od AFN i były do wymiany, lecz nie szarpało, a teraz gdy wyczyszczony nastawnik jest to zaczęlo szarpać. Czekam na pomoc z waszej strony. ...aa i dawka ustawiona na 3.8mg
-
Znaczenie ET Felgi
Czy felga 17" 8J na oponie przód 205/45 i tył 215/35 przy ET 35 będzie coś obcierać? Jestem świerzym posiadaczem a4 b5 1.9 tdi avant