-
RNS E nie chce czytac kart SD
U mnie niestety problem nie został rozwiązany dale w ogóle nie czyta kart kupiłem już kilka sztuk o różnej pojemności i za każdym razem brak karty .
-
Jakie sprężyny na tył ? Doradźcie co kupić
Koledzy proszę o pomoc w doborze sprężyn tylnego zawieszenia. Strzeliła z lewej strony . Na tyle jest gwint jedyne co odczytałem to 60H AU 08R. Na gwincie jest całkiem podniesione a jest zdecydowanie za nisko. Nie mam pojęcia jakie kupić, chciałbym trochę unieść tył w górę. Kolega TOM77 zaproponował według VIN sprężyny 1BE, 1BV Kilen 155 zł/szt
-
Dobór sprężyn tylnego zawieszenia
Koledzy proszę o pomoc w doborze sprężyn tylnego zawieszenia. Strzeliła z lewej strony . Na tyle jest gwint jedyne co odczytałem to 60H AU 08R. Na gwincie jest całkiem podniesione a jest zdecydowanie za nisko. Nie mam pojęcia jakie kupić, chciałbym trochę unieść tył w górę. Kolega TOM77 zaproponował według VIN sprężyny 1BE, 1BV Kilen 155 zł/szt
-
Polećcie jaką hamownie, gośći którzy zajmują się chiptuningiem w okolicy Rzeszowa
Panowie tak jak w temacie polećcie jaki konkretny i sprawdzony warsztat z hamownią w okolicy Rzeszowa.
-
Grandus18 obserwuje zawartość Spotkania na drodze
-
Mechanik Łąki , Polecany?
No to może właśnie tego pana polecali na forum?,Piotr ma się specjalizować w AUDI?
-
Mechanik Łąki , Polecany?
Witam potrzebuję namiary na jakiegoś dobrego mechanika. Ktoś coś wspominał o dobrym mechaniku w Łąkach pod Rzeszowem ale od nikogo nie mogę zdobyć namiarów.
-
BRD - bierze olej
Jaki olej polecacie ? miałem shell helix ultra 5w-30
-
B7 [BPW] Sedan - S-Line, wydech S4, Grandus
Znaczek na tył już jest kupiony, tylko pierwsze chcę zerwać ten S4 i zrobić polerkę całego auta... a nad podwójnymi rurami muszę się zastanowić
-
BRD - bierze olej
Witam, u siebie też zauważyłem duży ubytek oleju zrobiłem w trasie ok 700 km i pożarł od max do min ? dodam że turbina była regenerowana jakieś niecałe 10 000 temu. Auto nie kopci nie ma spadku mocy... ? Olej shell helix ultra 5w-30. Co proponujecie?
-
RNS E nie chce czytac kart SD
Ja bym zrobił jeszcze tak Format na FAT(nie ważne że już miałeś), wgrałbym jakies 2-5 plików ale z krótkimi nazwami tychże plików i oczywiście max 256kbps i sprawdził. Próbowałem ale niestety dalej nie widzi karty... tak jak by było puste wejście. Wrzucałem całe foldery i pojedyncze pliki i nic. Może jakoś specjalnie trzeba sformatować albo zapisać plik ? bo znalazłem starą kartę 128mb i też nie czyta ?
-
RNS E nie chce czytac kart SD
Sformatowałem na FAT bo było wcześniej FAT32 ale nic nie pomogło wsadzam kartę i niestety tak jak by jej ie było
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Witam, u siebie też zauważyłem duży ubytek oleju zrobiłem w trasie ok 700 km i pożarł od max do min ? dodam że turbina była regenerowana jakieś niecałe 10 000 temu. Auto nie kopci nie ma spadku mocy... ?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Nie zwróciłem uwagi. Pozdrawiam .
-
RNS E nie chce czytac kart SD
Witam, mam problem z kartą SD . Zakupiłem z polecenia ale niestety urządzenie w ogóle nie widzi karty czy da się coś z tym zrobić? http://allegro.pl/pretec-4-gb-karta-sd-zwykla-4gb-17-9mb-s-nie-sdhc-i5071846670.html
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Więc pewnie nie moje bo u mnie tak jak było 140 KM ( + ten znaczek S4 - 5 KM ) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309660-b7-bpw-sedan-s-line-wydech-s4-grandus/
Grandus18
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta