Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

forman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez forman

  1. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    samego tunelu nie wrzucisz poczytaj troche Czytam i trudno mi znalesc temat gdzie ktos o tym mowi, wszedzie jest o przcyinaniu tulenu 1 din/ wymianie kosza itp. A moje pytanie brzmi czy wrzucajac tunel http://allegro.pl/tunel-srodkowy-konsola-audi-a4-b6-b7-01-08-2din-i4935505037.html bede mogl dalej zamontowac standardowe radyjko concert 2 i klime. Czy to już nie bedzie pasowac
  2. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli jak wrzuce sam tunel 2 din to juz concert 2 nie spasuje ?
  3. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    JaK chcesz założyć sobie 2 din radio to wystarczy stary tunel podciąć w dwóch miejscach niewidocznych z zewnątrz no własnie nie chce narazie 2 din zalezy mi tylko na wymienie tunelu bo strasznie juz wyglada.. liczylem ze tunel przypasuje jak nie bede wymieniał kosza
  4. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko, wie ktos moze czym sie rózni tunel 1 din od 2 din ? Chodzi mi o sam tunel bez ramki/półki ? Inne miejsce mocowania czy jak ? Bo szukam 1 din juz od dlugiego czasu i mało, a jak juz sie trafi to zajechany..
  5. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientujecie sie czy ktos jeszcze na forum regeneruje przyciski klimy, radia itp ?
  6. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z b7 wiesz jaki numerek czesci ?
  7. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyciagał ktos radio jakims innym patantem niz, przez te "blaszki" ? Obawiam sie ze jedna strona mi sie zaciela/polamala i sie blokuje. Da rade tam sie jakos dostac ?
  8. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemanko. Wie ktoś czy da rade wychaczyc gdzies tunel srodkowy 1 din w bardzo dobrym stanie ? i jak to jest z tą powłoką, cos mi sie obiło o uszy że są wersje z lepszą jakością ?
  9. spoko, juz zamontowany oryginał, tez tak myślałem ze to lipa.. bardziej ciekawiło mnie na jakiej zasadzie to jest montowane
  10. Witam, mial ktos z was do czynienia z podlokietnikiem dedykowanym montowanym bez przeróbek ? jak to wyglada w praktyce, czy podlokietnik nie lata, nie wygina sie itp ? http://allegro.pl/podlokietnik-audi-a4-b6-audi-a4-b7-dedykowany-i4779757166.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.