Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

forman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez forman

  1. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej , wie ktoś na jakie numery zamienia się przepustnica o nr "03L128063B"? (i czy oznaczenie na przepustnicy V100 lub V120 ma znaczenie?)
  2. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie słyszeliscie albo mieliscie do czynienia z nalotami rdzy na kielichach przednich amortyzatorów przy czarnych plastikowych mocowaniach pod maską ? Mam wrażenie ze te plastiki lekko pracuja i u mnie cos wyskoczyło.. zdj podglądowe o które elementy chodzi
  3. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jeszcze jedno pytanie, czy w celu wstepnej weryfikacji dostane sie do filterka pompy bez rozbierania polowy samochodu ? da rade to zrobić "pod blokiem" ?
  4. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Reasumując wymiana na nową pompe cisnienia da mi już względny spokój z tym silnikiem ? bo to ona jest rozumiem winowajcą pojawiających sie opiłków ?
  5. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z pompą olejawą to bym prawdopodobnie wstawiał ta po regeneracji z "futurum" ale jak wyglada kwestia pompy wysokiego cisnienia? też regularnie sie psuje ? czy moglbym temu zaradzic albo zweryfikowac aktualny stan ? (czytalem o filtrze na czujniku tej pompy ale czy jego wyeryfikacja wystarczy ? )
  6. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli generalnie odpuscic ten silnik ? Jak wyglada weryfikacja pompy wysokiego cisnienia? da rade jakos zaradzić albo zweryfikowac to przed wyrokiem ?
  7. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem że temat przerabiany ale możecie mi powiedziec jaki jest orientacyjny koszt regeneracji/wymiany pompy olejowej w 2.0 caga ? Czy wystarczy wymiana słynnego imbusa? na co jeszcze zwrocic uwage przy tych silnikach z 2008r ? Poprostu mam okazje zakupic taki samochód na dniach i chciałbym mała pigułkę informacji
  8. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktoś się orientuje czy listwa chromowa przedniej atrapy grilla w b8 wystepuje osobno ? czy trzeba cala atrape wymieniać ? dużo roboty ?
  9. forman odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam, jak myslicie, da rade wyrwac b8 2.0 caga do 35 tyś w sensownym stanie ? nie zalezy mi na bogatym wyposażeniu bo i tak bedę w nim dłubał
  10. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie któs którą dokladnie śrubą mozna "podregulować" drzwi wzdłużnie ? chodzi mi o przykladowe zdjęcie
  11. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    , panowie tylni zderzak od sedana podejdzie do avanta ?
  12. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    , macie kogoś godnego polecnia kto posiada zregenerowane skrzynie manualne albo jakiś handel używanych i sprawdzonych ?
  13. Siema macie kogoś do polecania w pomorskim w sprawie skrzyni biegów ? potrzebuje swoją wymienić (awx 130km 5biegów), może akurat ktos taką posiada na zbyciu?
  14. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie trzeba konsoliRadio wyciągasz i widzisz wszystko Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka A no własnie zalezy mi na nie wyciaganiu radia bo troche lipnie dojechane mam blaszki i z wyjmakami jest problem a nie chce znow porysowac odswierzonych elementow bd kombinował najwyżej
  15. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    . Orientujecie sie panowie co bym musial zdemontowac aby poprowadzic kabel od strony schowka pasażera do nóg kierowcy? Wystarczy sam schowek i oslona przy nogach kierowcy , czy musze wyciagac konsole srodkową ?
  16. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś jakimś cudem fotela kierowcy kubełkowego w szmatach z grzaniem i reg lędzwi na sprzedaż ? już nie mogę na swój patrzeć a w tym sezonie nie wrzuce calego kompletu
  17. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na spokojnie ze 3-4h musisz liczyć. zależy z czym do tego podchodzisz... Wczoraj się z tym bawiłem i dosłownie 4h mi zeszło, niby sprzętu miałem ale nie chciało puścić, a śruby były tak do..kręcone że szkoda gadać ale już poskładane, oszczędziłem komuś nerwów i sobie gotówki
  18. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wymieniam w sumie pierwszy raz tulejki wahaczy "bananów" te gumowo-metalowe, dużo roboty zeby wywalic wahacz ? jakieś uwagi ? średni czas operacji ?
  19. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    , regulacja drzwi kierowcy a mianowicie chce je podciągnąć trochę blięej tyłu, ktoś przerabiał, ew ma jakieś foty czym kręcić ? bo szukałem to wygasły tematy z zdjęciami
  20. forman odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Dużo spinek poszło przy sciśganiu tapicerek/boczków drzwi pod wymianę tych uchwytów? bo niedługo też mam zamiar odświerzyć
  21. forman odpowiedział(a) na monia12 temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ładnie się prezentuje , tak jak mówisz, trochę przydało by się położyć go niżej i wywalił bym carbon z tej dokładki tunelu środkowego ale to tylko moja opinia . Powodzenia w modach, bo jest pole do popisu
  22. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem po czym wnosisz ze są z tyłka wyjęte ale nie każe Ci nikt komentować w ten sposób, widziałem efekty na tych oponach przy zawieszeniu 1bv i poprostu chce się upewnić jak by było przy 1ba. Tyle. Wyjmij kija z d..y Po czym? Chociażby po tym, że najpierw pytasz o opony 245/45/17, a teraz 225/50, czyli z kapelusza wyjęte, bo nie są to rozmiary do B6. Kij to masz Ty, ale w głowie. Miałem wrażenie ze po to są fora i takie tematy żeby się pytać Ale ok mistrzu, już dostałem podpowiedz także nie będziesz się musiał mną tak przejmować
  23. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki zamowie takie samo, zobaczymy co wyrzezbie
  24. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dalej pociągne temat przy jakim zawieszeniu to siedzi, bo sobie podpatrzyłem zdjęcia, s-line ?
  25. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem po czym wnosisz ze są z tyłka wyjęte ale nie każe Ci nikt komentować w ten sposób, widziałem efekty na tych oponach przy zawieszeniu 1bv i poprostu chce się upewnić jak by było przy 1ba. Tyle. Wyjmij kija z d..y

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.