Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

forman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez forman

  1. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    205/50 mam wstępnie zarezerwowana właśnie, tylko przy tym standardowym zawieszeniu 1ba, boje sie ze bedzie tragiczny efekt. Wiadomo w planach było by obniżenie lekkie. Kojarzycie tak z marszu jaka jest rożnica miedzy 1ba a 1bv ? trochę grzebalem na forum ale wkońcu trudno się ustosunkować mi to tego co przeczytałem
  2. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, siedze pół dnia i rozkminiam, jaka oponke polożyc na tę felge ET28 17' do zawieszenia standardowego 1BA , tak żeby nie wyglądało przypałowo ? 225/50r17 bedzię grało ?
  3. A jak by wyglada sprawa z 7,5 x 17 ET 28 235/45/17 i zawieszonko 1BA
  4. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moje koło......no i całe auto Ja płaciłem 1600 zł, ale szukając wcześniej, to najtańsze, jakie znalazłem były w granicach 2k, także 1.8 k to dobra cena... Nie czekaj na okazję, bo sezon może się skończyć Ja dobrze wiem ze twoje kółko, już dogaduje komplecik, powiedz mi jak możesz, jakie pierścienie tam trzeba wrzucić ? 57.1 na 66.5 ?
  5. Ten felunek ktos kojarzy ?
  6. 8Jx17H2,5x112,Et30 - 245/45/17 - do ar b6 avant bedzie siedzieć ?
  7. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zamówilem sobie najtańszy zamiennik z allegro, chodzić chodzi z tym że głosniej.. ale ja praktycznie nie używam więc nie zwracam uwagi. Najgorsze w calej operacji bylo sciagniecie tapicerki bagażnika... do dzis nie poskladalem tego jak trzeba bo polecialo kilka spinek / chyba ze masz na myśli przedni mechanizm to nie ma nic do powiedzenia
  8. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Ładnie chodzą, myślałem ze troche taniej je wyrwe ..
  9. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten felunek potrzebuje, numer i jaki to model ? wiem ze autko z forum ale nie chce zawracać tyłka na privie, a tu moze szybciej ktos mi ogarnie
  10. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakoś dokładniej jesteś w stanie opisać ?
  11. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Glupie pytanie kupilem kiedys tunel od b7 wrzucilem do mojej b6 i od wtedy nie dziala zapalniczka myslicie ze coś ze sobą niewspółgra czy raczej zapalniczka out ? I przy okazji moze ktos poleci kogos kto ogarnie mapke do a4 b6 130km 1.9tdi na terenie trojmiasta ? pozdrawiam
  12. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No trochę głupio się łudzę trudno, trzeba polować.
  13. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kubełki grzane materiał, z tym ze na allegro dużo w opłakanym stanie i tylko komplety, a fotel pasażera i tylna kanapa mam na glanc
  14. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ,Jak myślicie jest możliwosc obszycia foteli przednich w takim samym materiale jak oryginał ? dziwne pytanie, ale nie zabardzo widzi mi się wymiana wszystkich foteli i kanapy bo nic nie mogę znaleźć w moim zestawieniu a w zasadzie tylko fotel kierowcy mam w słabej kondycji.
  15. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko, ktoś jeszcze obszywa kierownice na forum ?
  16. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha niestety nie, wspólnie ze znajomym serwisuje autko.. Wiec chyba nowych pomyslów nie dostane tutaj. Ale chociaż historia przednia :
  17. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Witam, od kilku tygodniu mam problem z dziwnymi stukami dobiegającymi z tyłu z prawej strony (avant) na nierównościach itp, przewaliłem bagażnik, wywaliłem tapicerke bagażnika, nawet sprawdzałem klapke od baku .. zawieszenie ostatnio ogladalem, nie ma luzów , amorki też ok, jakies pomysły?
  18. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie boczki zdemontowane, a dalej skrzypi na nierównościach...Pierwsze co wymieniam, to gumy na amorkach... No własnie u mnie nie skrzypi tylko dziwnie stuka, tak jakby cos latało i obijało sie, w jednym miejscu po prawej stronie. A dzwiek sie niesie po całej budzie, wystepuje tylko przy takich nierównosciach jak "kocie łby" .. PS. Dzieki panowie za instruktaż, raz do tego podchodziłem tylko wlasnie nie wiedzialem gdzie byly zatrzaski i bałem sie ciągnąć zeby nie połamać , osłona tylnego pasa stwarzała opór
  19. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga Przypuszczam zę cos tam może sie ukrywa.
  20. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiecie kto ori rozrząd i pompe bedzie posiadał ? b6 130km ?
  21. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie problem, ale pod blokiem w taka pogode nie bardzo robota
  22. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem"
  23. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak to jest z rączkami drzwi, (panale wlączników swiateł) chciałbym je wyjąć i zregenerować. Nie obejdzie ze bez sciagania tapicerki ? Coś tam czytałem ale wole potwierdzić
  24. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiecie czy ktos jeszcze regeneruje tutaj przyciski od klimatronika naprzyklad ?
  25. forman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i o to chodzilo, kawa na ławe dzieki..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.