Treść opublikowana przez forman
-
B6 DIVISION
205/50 mam wstępnie zarezerwowana właśnie, tylko przy tym standardowym zawieszeniu 1ba, boje sie ze bedzie tragiczny efekt. Wiadomo w planach było by obniżenie lekkie. Kojarzycie tak z marszu jaka jest rożnica miedzy 1ba a 1bv ? trochę grzebalem na forum ale wkońcu trudno się ustosunkować mi to tego co przeczytałem
-
B6 DIVISION
Panowie, siedze pół dnia i rozkminiam, jaka oponke polożyc na tę felge ET28 17' do zawieszenia standardowego 1BA , tak żeby nie wyglądało przypałowo ? 225/50r17 bedzię grało ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A jak by wyglada sprawa z 7,5 x 17 ET 28 235/45/17 i zawieszonko 1BA
-
B6 DIVISION
Moje koło......no i całe auto Ja płaciłem 1600 zł, ale szukając wcześniej, to najtańsze, jakie znalazłem były w granicach 2k, także 1.8 k to dobra cena... Nie czekaj na okazję, bo sezon może się skończyć Ja dobrze wiem ze twoje kółko, już dogaduje komplecik, powiedz mi jak możesz, jakie pierścienie tam trzeba wrzucić ? 57.1 na 66.5 ?
-
Co to za felga?
Ten felunek ktos kojarzy ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
8Jx17H2,5x112,Et30 - 245/45/17 - do ar b6 avant bedzie siedzieć ?
-
B6 DIVISION
Ja zamówilem sobie najtańszy zamiennik z allegro, chodzić chodzi z tym że głosniej.. ale ja praktycznie nie używam więc nie zwracam uwagi. Najgorsze w calej operacji bylo sciagniecie tapicerki bagażnika... do dzis nie poskladalem tego jak trzeba bo polecialo kilka spinek / chyba ze masz na myśli przedni mechanizm to nie ma nic do powiedzenia
-
B6 DIVISION
Dzięki Ładnie chodzą, myślałem ze troche taniej je wyrwe ..
-
B6 DIVISION
Ten felunek potrzebuje, numer i jaki to model ? wiem ze autko z forum ale nie chce zawracać tyłka na privie, a tu moze szybciej ktos mi ogarnie
-
B6 DIVISION
Jakoś dokładniej jesteś w stanie opisać ?
-
B6 DIVISION
Glupie pytanie kupilem kiedys tunel od b7 wrzucilem do mojej b6 i od wtedy nie dziala zapalniczka myslicie ze coś ze sobą niewspółgra czy raczej zapalniczka out ? I przy okazji moze ktos poleci kogos kto ogarnie mapke do a4 b6 130km 1.9tdi na terenie trojmiasta ? pozdrawiam
-
B6 DIVISION
No trochę głupio się łudzę trudno, trzeba polować.
-
B6 DIVISION
kubełki grzane materiał, z tym ze na allegro dużo w opłakanym stanie i tylko komplety, a fotel pasażera i tylna kanapa mam na glanc
-
B6 DIVISION
,Jak myślicie jest możliwosc obszycia foteli przednich w takim samym materiale jak oryginał ? dziwne pytanie, ale nie zabardzo widzi mi się wymiana wszystkich foteli i kanapy bo nic nie mogę znaleźć w moim zestawieniu a w zasadzie tylko fotel kierowcy mam w słabej kondycji.
-
B6 DIVISION
Siemanko, ktoś jeszcze obszywa kierownice na forum ?
-
B6 DIVISION
Hahaha niestety nie, wspólnie ze znajomym serwisuje autko.. Wiec chyba nowych pomyslów nie dostane tutaj. Ale chociaż historia przednia :
-
B6 DIVISION
:hi:Witam, od kilku tygodniu mam problem z dziwnymi stukami dobiegającymi z tyłu z prawej strony (avant) na nierównościach itp, przewaliłem bagażnik, wywaliłem tapicerke bagażnika, nawet sprawdzałem klapke od baku .. zawieszenie ostatnio ogladalem, nie ma luzów , amorki też ok, jakies pomysły?
-
B6 DIVISION
U mnie boczki zdemontowane, a dalej skrzypi na nierównościach...Pierwsze co wymieniam, to gumy na amorkach... No własnie u mnie nie skrzypi tylko dziwnie stuka, tak jakby cos latało i obijało sie, w jednym miejscu po prawej stronie. A dzwiek sie niesie po całej budzie, wystepuje tylko przy takich nierównosciach jak "kocie łby" .. PS. Dzieki panowie za instruktaż, raz do tego podchodziłem tylko wlasnie nie wiedzialem gdzie byly zatrzaski i bałem sie ciągnąć zeby nie połamać , osłona tylnego pasa stwarzała opór
-
B6 DIVISION
Siema demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga Przypuszczam zę cos tam może sie ukrywa.
-
B6 DIVISION
Wiecie kto ori rozrząd i pompe bedzie posiadał ? b6 130km ?
-
B6 DIVISION
No nie problem, ale pod blokiem w taka pogode nie bardzo robota
-
B6 DIVISION
No dobra, ale trzeba tapicerke zrzucic ? czy da rade to jakos wyjąc na szybko "pod blokiem"
-
B6 DIVISION
Jak to jest z rączkami drzwi, (panale wlączników swiateł) chciałbym je wyjąć i zregenerować. Nie obejdzie ze bez sciagania tapicerki ? Coś tam czytałem ale wole potwierdzić
-
B6 DIVISION
wiecie czy ktos jeszcze regeneruje tutaj przyciski od klimatronika naprzyklad ?
-
B6 DIVISION
no i o to chodzilo, kawa na ławe dzieki..