Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RodrigoELC

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RodrigoELC

  1. No to coś przerabiane chyba? P&P u mnie Nie działa poliftowy tzn działa ale nie włącza sprężarki i sypie błedami (u kolegi w polifcie ten sam dzialal 1100) Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  2. Nie będzie to działało, przedliftowy panel potrzebny ( 8D0 ). Po co go zmieniałeś? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  3. RodrigoELC odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Zobacz sobie temp na kanale 51 w panelu klimy. U mnie teraz robi się tak samo, a temp mi pokazuje od 90 do 97. Może dzisiaj podłącze vaga i sprawdze dokładnie o co chodzi. Ps ja nic nie zmieniałem... Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  4. RodrigoELC odpowiedział(a) na lapa9 temat w 1.8T
    Również INA i pasek Gates - już 3x taki komplet i problemu nie było. Co do pompy - u mnie zaczęła ciec po ok 2 tygodniach od zrobienia rozrządu. Wymiana pompy wiąże się ze zdjęciem pasa przedniego - podobnie jak przy rozrządzie i nie jestem pewien ale żeby ją odkręcić w AEB trzeba odkręcić właśnie obudowę rozrządu na dole. Nie wiem jakie masz układy z mechanikiem i jak by Ci ew. policzył taką wymianę ale nie wiem czy nie warto dołożyć tą 100 i od razu wymienić pompę po pierwsze dla świętego spokoju po drugie nie wiesz ile pompa ma przejechane. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.w aebie zeby wymienic pompe cieczy trzeba zdjac pasek rozrządu i odkręcić koło pompy oleju. wiem bo to robiłem tak dla innych czytających zeby wiedzieli...Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. RodrigoELC odpowiedział(a) na grzegorz676 temat w Audi A4 B5
    ja tak mialem w golfie jak amory siadły i raczej to obstawiam. wystsrczy wyjąć i zobaczyć jak pracują i czy pracują Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. RodrigoELC odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Tez tak mialem... za oryginal dv zaplacilem ok 130zl wszystko jak reka odjal
  7. W tesco mozna kupic "pochlaniacz wilgoci" za dyszke ja kupilem i jest spoko ale najpierw usuń miejsce przez ktore woda sie dostaje pozdroo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.