-
Fotele Recaro pamięć nie działa
Czyli pamięć nie będzie działała. I raczej nie opłaci się tego zmieniać żeby chodziło? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
Fotele Recaro pamięć nie działa
Witam mam mały problem z pamięcią foteli. Sprawa wygląda tak że fabrycznie miałem białe Recaro z pamięcią ale sprzedałem ten komplet i kupiłem czarne tyle że bez pamięci którą dokupiłem razem z wiązka i niestety pamięć nie działa panel świeci ale nie zapamiętuje ustawień i co więcej nie działa również pochylanie się prawego lusterka przy biegu wstecznym. I nie wiem czy trzeba coś kodować czy może fotele nie mają funkcji współpracy z pamięcią. Z góry dzięki za pomoc. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
klima nabita ale nie działa wtf ?
mam podobny problem i też bym się chciał co po nieco dowiedzieć
-
Czarnulka S-line
1.9 tdi avf Q Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czarnulka S-line
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Póki co to tylko dokładka Cupra i malowanie felg i heble 320 przód i 288 tył Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Noi byłbym zapomniał ze zmieniłem soczewki w biksach na b8 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Zmienione listwy progowe z sline na s4 ostatni mod i póki co na chwile obecna nie planuje większych zmian ze względu na dom który pomału się zaczyna budować ☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czarnulka S-line
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
nie trzeba zmieniać licznika ze względu na inny odczyt ilosci paliwa po zmianie baku?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie