Treść opublikowana przez czechcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh będzie ciekawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fazii... i o to cały czas mi chodzi trafna diagnoza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrej nocy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko rozumiemy ale i tak sprawdzę to przed spotem i naigram jakieś filmiki z prób
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest jedna pozytywna sprawa tej "wymiany zdań" przynajmniej ożywiło się troszkę...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok jak już pisałem kilka postów wcześniej specjalnie dla Was to sprawdzę . Slo.. z chęcią zobaczę twojego BEX-a bo jest ich jak na lekarstwo i liczyłem na konstruktywną wymianę zdań a nie na kłótnię który lepiej rwie..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
18/235
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to mogę cię zapewnić slo że na 2 biegu załączy się ESP bez względu na warunki drogowe ale chyba będę musiał cię wziąć na przejażdżkę na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chodzi mi o mielenie tylko załączające się ESP Luboń mam kawałek autostrady koło siebie więc nie mam problemu ze znalezieniem miejsca pod igraszki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok ok ok... do zobaczenia na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za wsparcie bo już się czułem osaczony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo... pisałem że tracę na 4 na mokrym a jeżeli będę robił logi to na suchym nie uważam się za eksperta z super autem a tylko próbuję się czegoś dowiedzieć.. Nie wiem jak jest z twoim bex-em ale jak już pisałem wcześniej jutro to sprawdzę..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
CVT? nie wiem jestem laikiem jeszcze ale na mokrym tracę przyczepność na 4 biegu jutro wieczorkiem sprawdzę to dokładniej mam nadzieję że padać nie będzie i na tą chwilę nie będę obstawał przy swoim zdaniu (poprzedni właściciel zrobił kilka modyfikacji bo mam parę gratów od forge filtr K&N a czy jest wirus to nie wiem bo nie byłem na hamowni)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zmieniam biegi przy 4-5 tys. to zrywa nie wiem jak będzie gdy wcisnę od 1,5 na 3 biegu maxa ale specjalnie dla ciebie jutro to sprawdzę. Oczywiście jak będzie sucho
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to zobaczymy może się uda kogoś namówić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tego co pamiętam to na 3 będzie koło 140 a dajemy do odcinki ?? aha tylko na 3 będzie się ESP zapalało więc nie wiem czy tak może być?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam kabla chyba że ktoś będzie miał ochotę na spocie tylko na 4 biegu to na maxa w mieście może być problem bo to wyjdzie jakieś 160km/h
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile czasów zajmuje zrobienie logów??
- rozrzad
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no szykuję się spory spocik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak frekwencja dopisze to jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cichy193 Ciśnienia nie mam więc jak dojdziesz do ładu z kablem to daj jakieś info
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie z chęcią zrobię logi w moim wozidle .... do kogo się odezwać??
-
Dziwny metaliczny dźwięk z silnika
jakieś informację w tym temacie? udało się coś ustalić?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
no ciekaw jestem wyniku...